Haltestelle Herzogenrath Schulzentrum in Herzogenrath
Bardenberger Strasse 89,
52134Herzogenrath
The next departure is direction Aachen Bushof.
Route:
-
Elsa-Brändström-Straße (Schulzentr.), Herzogenrath
-
Am Hillenberg, Herzogenrath 06:17:00
-
Häuser Jüd, Herzogenrath 06:18:00
-
Vier Jahreszeiten, Herzogenrath 06:18:00
-
Bardenberg Kamper Gracht, Würselen 06:20:00
-
Bardenberg Wilhelmstein, Würselen 06:21:00
-
Bardenberg Wasserturm, Würselen 06:22:00
-
Bardenberg Steinbusch, Würselen 06:23:00
-
Bardenberg Grindelstraße, Würselen 06:24:00
-
Von-Görschen-Straße, Würselen 06:26:00
-
Morsbach, Würselen 06:27:00
-
Parkhotel, Würselen 06:29:00
-
Neuhauser Straße, Würselen 06:30:00
-
Klosterstraße, Würselen 06:32:00
-
Markt, Würselen 06:34:00
-
Kirche, Würselen 06:35:00
-
Ringstraße, Würselen 06:37:00
-
Rhein-Maas Klinik, Würselen 06:38:00
-
Mauerfeldchen, Würselen 06:39:00
-
Broichweiden Kaninsberg, Würselen 06:41:00
-
Haaren Am Haarberg, Aachen 06:43:00
-
Haaren Denkmal, Aachen 06:44:00
-
Haaren Markt, Aachen 06:46:00
-
Prager Ring, Aachen 06:48:00
-
Liebigstraße, Aachen 06:49:00
-
Talbot, Aachen 06:50:00
-
Ludwig Forum, Aachen 06:51:00
-
Blücherplatz, Aachen 06:52:00
-
Hansemannplatz, Aachen 06:55:00
-
Bushof, Aachen 06:57:00
Route:
-
Elsa-Brändström-Straße (Schulzentr.), Herzogenrath
-
Grünstraße, Herzogenrath 07:35:00
-
Dammstraße, Herzogenrath 07:36:00
-
Bahnhof (Bus), Herzogenrath 07:38:00
Route:
-
Elsa-Brändström-Straße (Schulzentr.), Herzogenrath
-
Am Hillenberg, Herzogenrath 08:02:00
-
Häuser Jüd, Herzogenrath 08:03:00
-
Vier Jahreszeiten, Herzogenrath 08:03:00
-
Bardenberg Kamper Gracht, Würselen 08:05:00
-
Bardenberg Wilhelmstein, Würselen 08:06:00
-
Bardenberg Wasserturm, Würselen 08:07:00
-
Bardenberg Steinbusch, Würselen 08:08:00
-
Bardenberg Grindelstraße, Würselen 08:09:00
-
Von-Görschen-Straße, Würselen 08:11:00
-
Morsbach, Würselen 08:12:00
-
Parkhotel, Würselen 08:14:00
-
Neuhauser Straße, Würselen 08:15:00
-
Klosterstraße, Würselen 08:17:00
-
Markt, Würselen 08:19:00
-
Kirche, Würselen 08:20:00
-
Ringstraße, Würselen 08:22:00
-
Rhein-Maas Klinik, Würselen 08:23:00
-
Mauerfeldchen, Würselen 08:24:00
-
Broichweiden Kaninsberg, Würselen 08:26:00
-
Haaren Am Haarberg, Aachen 08:28:00
-
Haaren Denkmal, Aachen 08:29:00
-
Haaren Markt, Aachen 08:31:00
-
Prager Ring, Aachen 08:33:00
-
Liebigstraße, Aachen 08:34:00
-
Talbot, Aachen 08:35:00
-
Ludwig Forum, Aachen 08:36:00
-
Blücherplatz, Aachen 08:37:00
-
Hansemannplatz, Aachen 08:40:00
-
Bushof, Aachen 08:42:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 08:47:00
-
Alter Posthof, Aachen 08:49:00
-
Misereor, Aachen 08:50:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 08:52:00
-
Normaluhr, Aachen 08:53:00
-
Rosenquelle, Aachen 08:54:00
-
Gillesbachtal, Aachen 08:54:00
-
Marienhospital, Aachen 08:55:00
-
Burtscheid, Aachen 08:56:00
-
Heißberg, Aachen 08:57:00
-
Rathenauallee, Aachen 08:59:00
-
Forster Weg, Aachen 09:00:00
-
Vinzenzplatz (Karl-Marx-Allee), Aachen 09:01:00
-
Buschhausen (Kornelimünsterweg), Aachen 09:02:00
-
Löwenstein-Kaserne, Aachen 09:03:00
-
Fuchserde (Waldfriedhof Nord), Aachen 09:04:00
Route:
-
Elsa-Brändström-Straße (Schulzentr.), Herzogenrath
-
Grünstraße, Herzogenrath 08:35:00
-
Dammstraße, Herzogenrath 08:36:00
-
Bahnhof (Bus), Herzogenrath 08:38:00
Route:
-
Elsa-Brändström-Straße (Schulzentr.), Herzogenrath
-
Am Hillenberg, Herzogenrath 09:02:00
-
Häuser Jüd, Herzogenrath 09:03:00
-
Vier Jahreszeiten, Herzogenrath 09:03:00
-
Bardenberg Kamper Gracht, Würselen 09:05:00
-
Bardenberg Wilhelmstein, Würselen 09:06:00
-
Bardenberg Wasserturm, Würselen 09:07:00
-
Bardenberg Steinbusch, Würselen 09:08:00
-
Bardenberg Grindelstraße, Würselen 09:09:00
-
Von-Görschen-Straße, Würselen 09:11:00
-
Morsbach, Würselen 09:12:00
-
Parkhotel, Würselen 09:14:00
-
Neuhauser Straße, Würselen 09:15:00
-
Klosterstraße, Würselen 09:17:00
-
Markt, Würselen 09:19:00
-
Kirche, Würselen 09:20:00
-
Ringstraße, Würselen 09:22:00
-
Rhein-Maas Klinik, Würselen 09:23:00
-
Mauerfeldchen, Würselen 09:24:00
-
Broichweiden Kaninsberg, Würselen 09:26:00
-
Haaren Am Haarberg, Aachen 09:28:00
-
Haaren Denkmal, Aachen 09:29:00
-
Haaren Markt, Aachen 09:31:00
-
Prager Ring, Aachen 09:33:00
-
Liebigstraße, Aachen 09:34:00
-
Talbot, Aachen 09:35:00
-
Ludwig Forum, Aachen 09:36:00
-
Blücherplatz, Aachen 09:37:00
-
Hansemannplatz, Aachen 09:40:00
-
Bushof, Aachen 09:42:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 09:47:00
-
Alter Posthof, Aachen 09:49:00
-
Misereor, Aachen 09:50:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 09:52:00
-
Normaluhr, Aachen 09:53:00
-
Rosenquelle, Aachen 09:54:00
-
Gillesbachtal, Aachen 09:54:00
-
Marienhospital, Aachen 09:55:00
-
Burtscheid, Aachen 09:56:00
-
Heißberg, Aachen 09:57:00
-
Rathenauallee, Aachen 09:59:00
-
Forster Weg, Aachen 10:00:00
-
Vinzenzplatz (Karl-Marx-Allee), Aachen 10:01:00
-
Buschhausen (Kornelimünsterweg), Aachen 10:02:00
-
Löwenstein-Kaserne, Aachen 10:03:00
-
Fuchserde (Waldfriedhof Nord), Aachen 10:04:00
Route:
-
Elsa-Brändström-Straße (Schulzentr.), Herzogenrath
-
Grünstraße, Herzogenrath 09:21:00
-
Dammstraße, Herzogenrath 09:22:00
-
Bahnhof (Bus), Herzogenrath 09:24:00