Haltestelle Bahnhof (Bus) in Herzogenrath
Kleikstrasse 27,
52134Herzogenrath
The next departure is direction Aachen Normaluhr.
Route:
-
Bahnhof (Bus), Herzogenrath
-
Kleikstraße, Herzogenrath 06:59:00
-
Eygelshovener Straße, Herzogenrath 06:59:00
-
Burgstraße, Herzogenrath 07:00:00
-
Aachener Straße, Herzogenrath 07:01:00
-
Im Straßer Feld, Herzogenrath 07:03:00
-
Kerkrade Bleijerheide Pricksteenweg, Niederlande 07:05:00
-
Kerkrade Bleijerheide Schummerstraat, Niederlande 07:06:00
-
Kohlscheid Pannesheide, Herzogenrath 07:08:00
-
Kohlscheid Forensberger Straße, Herzogenrath 07:10:00
-
Kohlscheid Gut Forensberg, Herzogenrath 07:11:00
-
Kohlscheid Klinkheide, Herzogenrath 07:12:00
-
Kohlscheid Hoheneichstraße, Herzogenrath 07:13:00
-
Kohlscheid Nordstraße, Herzogenrath 07:15:00
-
Kohlscheid Markt, Herzogenrath 07:16:00
-
Kohlscheid Alte Post, Herzogenrath 07:17:00
-
Kohlscheid Altes Rathaus, Herzogenrath 07:19:00
-
Kohlscheid Kircheichstraße, Herzogenrath 07:20:00
-
Kohlscheid Kämpchen, Herzogenrath 07:21:00
-
Kohlscheid Rumpen Im Grüntal, Herzogenrath 07:22:00
-
Kohlscheid Rumpen Bergstraße, Herzogenrath 07:23:00
-
Berensberg, Aachen 07:24:00
-
Richterich Ferberberg, Aachen 07:25:00
-
Soers Schule, Aachen 07:27:00
-
Soers Tuchwerk, Aachen 07:28:00
-
Soers Kloster, Aachen 07:30:00
-
Purweider Weg, Aachen 07:31:00
-
Soerser Au, Aachen 07:32:00
-
Elsa-Brändström-Straße, Aachen 07:33:00
-
Eurogress, Aachen 07:36:00
-
Bushof, Aachen 07:40:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 07:43:00
-
Theater, Aachen 07:45:00
-
Wallstraße, Aachen 07:46:00
-
Normaluhr, Aachen 07:47:00
Route:
-
Herzogenrath
-
Aachen West 07:07:00
-
Aachen Hbf 07:13:00
Route:
-
Herzogenrath
-
Eygelshoven Markt 07:04:00
-
Landgraaf 07:07:00
-
Heerlen 07:12:00
-
Valkenburg(NL) 07:24:00
-
Meerssen 07:30:00
-
Maastricht 07:35:00
Route:
-
Bahnhof (Bus), Herzogenrath
-
Rathaus, Herzogenrath 07:03:00
-
Ritzerfeld, Herzogenrath 07:04:00
-
Ritzerfeld Siedlung, Herzogenrath 07:05:00
-
Merkstein Gesamtschule, Herzogenrath 07:07:00
-
Merkstein August-Schmidt-Platz (Bus), Herzogenrath 07:08:00
-
Merkstein Goethestraße (Freibad), Herzogenrath 07:09:00
-
Merkstein Stadion, Herzogenrath 07:10:00
-
Merkstein Boscheler Berg, Herzogenrath 07:11:00
-
Boscheln Alt Boscheln, Übach-Palenberg 07:12:00
-
Boscheln Mommertzhäuschen, Übach-Palenberg 07:13:00
-
Boscheln Roermonder Straße, Übach-Palenberg 07:14:00
-
Boscheln Brünestraße, Übach-Palenberg 07:15:00
-
Holthausen, Übach-Palenberg 07:16:00
-
Übach Finkenstraße, Übach-Palenberg 07:17:00
-
Übach Markt, Übach-Palenberg 07:18:00
-
Übach Talstraße, Übach-Palenberg 07:20:00
-
Übach Friedrich-Ebert-Straße, Übach-Palenberg 07:22:00
-
Übach Maastrichter Straße, Übach-Palenberg 07:23:00
-
Palenberg Rimburger Acker, Übach-Palenberg 07:25:00
-
Bahnhof (Bus), Übach-Palenberg 07:27:00
Route:
-
Bahnhof (Bus), Herzogenrath
-
Schmetz, Herzogenrath 07:03:00
-
Glaswerke, Herzogenrath 07:04:00
-
Merkstein Haus Worm, Herzogenrath 07:05:00
-
Worm Brücke, Herzogenrath 07:07:00
-
Merkstein Wildnis, Herzogenrath 07:08:00
-
Merkstein Wildnis Am Hochfeld, Herzogenrath 07:09:00
-
Merkstein Wildnis Zollhaus, Herzogenrath 07:10:00
-
Merkstein Hofstadt Süd, Herzogenrath 07:11:00
-
Merkstein Hofstadt, Herzogenrath 07:12:00
-
Merkstein Hofstadt Wende, Herzogenrath 07:13:00
-
Merkstein Herbach Feld, Herzogenrath 07:16:00
-
Merkstein Herbach, Herzogenrath 07:17:00
-
Merkstein Plitschard Dorf, Herzogenrath 07:19:00
-
Merkstein Plitschard Friedhof, Herzogenrath 07:20:00
-
Merkstein Plitschard Siedlung, Herzogenrath 07:20:00
-
Merkstein Floeßer Straße, Herzogenrath 07:21:00
-
Merkstein Naturfreundehaus, Herzogenrath 07:22:00
-
Merkstein Eintrachtstraße, Herzogenrath 07:23:00
-
Merkstein Humboldtstraße, Herzogenrath 07:24:00
-
Merkstein Stadion, Herzogenrath 07:25:00
-
Merkstein Goethestraße (Freibad), Herzogenrath 07:26:00
-
Merkstein August-Schmidt-Platz (Bus), Herzogenrath 07:27:00
-
Merkstein Magerauer Straße, Herzogenrath 07:29:00
-
Merkstein Anemonenweg, Herzogenrath 07:30:00
-
Merkstein Sommerweg, Herzogenrath 07:31:00
-
Merkstein Zum Kalverhof, Herzogenrath 07:32:00
-
Merkstein Alt-Merkstein Friedhof, Herzogenrath 07:33:00
-
Merkstein Haus Worm, Herzogenrath 07:34:00
-
Glaswerke, Herzogenrath 07:35:00
-
Schmetz, Herzogenrath 07:35:00
-
Bahnhof (Bus), Herzogenrath 07:37:00
-
Kleikstraße, Herzogenrath 07:38:00
-
Uferstraße, Herzogenrath 07:39:00
-
Schütz-von-Rode-Straße, Herzogenrath 07:40:00
-
Grünstraße, Herzogenrath 07:41:00
-
Schulzentrum, Herzogenrath 07:43:00
Route:
-
Bahnhof (Bus), Herzogenrath
-
Rathaus, Herzogenrath 07:06:00
-
Ritzerfeld, Herzogenrath 07:07:00
-
Thiergarten, Herzogenrath 07:08:00
-
Merkstein Seniorenzentrum, Herzogenrath 07:09:00
-
Merkstein Alt-Merkstein (Bus), Herzogenrath 07:10:00
-
Merkstein Sommerweg, Herzogenrath 07:11:00
-
Merkstein An der Herrenstraß, Herzogenrath 07:12:00
-
Merkstein Römerplatz, Herzogenrath 07:13:00
-
Merkstein August-Schmidt-Platz (Bus), Herzogenrath 07:14:00