Haltestelle Käßlitz in Hellingen
Dorfstrasse 7,
98663Hellingen
The next departure is direction Wendeschleife, Heldburg.
Route:
-
Käßlitz, Heldburg
-
Poppenhausen (b. Hellingen), Heldburg 10:24:00
-
Volkmannshausen, Heldburg 10:27:00
-
Hellingen Ort, Heldburg 10:30:00
-
Wendeschleife, Heldburg 10:38:00
Route:
-
Käßlitz, Heldburg
-
Poppenhausen (b. Hellingen), Heldburg 12:49:00
-
Volkmannshausen, Heldburg 12:52:00
-
Hellingen Ort, Heldburg 12:55:00
-
Wendeschleife, Heldburg 13:03:00
Route:
-
Käßlitz, Heldburg
-
Poppenhausen (b. Hellingen), Heldburg 14:19:00
-
Volkmannshausen, Heldburg 14:22:00
-
Hellingen Schule, Heldburg 14:25:00
-
Hellingen Ort, Heldburg 14:26:00
-
Wendeschleife, Heldburg 14:35:00
-
Schützenhaus, Heldburg 14:37:00
-
Holzhausen, Heldburg 14:42:00
-
Thermalbadstraße, Bad Rodach 14:48:00
-
Thermalbad, Bad Rodach 14:49:00
-
Kurklinik, Bad Rodach 14:50:00
-
Heldburger Straße, Bad Rodach 14:52:00
-
Bahnhof, Bad Rodach 14:53:00
-
Marktplatz, Bad Rodach 14:54:00
Route:
-
Käßlitz, Heldburg
-
Eckartshausen, Maroldsweisach 14:19:00
-
Allertshausen Ortsmitte, Maroldsweisach 14:21:00
-
Post, Maroldsweisach 14:23:00
-
Rathaus, Ermershausen 14:26:00
-
Birkenfeld, Maroldsweisach 14:32:00
Route:
-
Käßlitz, Heldburg
-
Poppenhausen (b. Hellingen), Heldburg 06:14:00
-
Volkmannshausen, Heldburg 06:17:00
-
Hellingen Ort, Heldburg 06:20:00
-
Schweickershausen 06:31:00
-
Rieth (b. Hellingen), Heldburg 06:37:00
-
Albingshausen, Heldburg 06:41:00
-
Gompertshausen, Heldburg 06:45:00
-
Schulbus, Westhausen b Hildburghausen 06:50:00
-
Haubinda, Westhausen b Hildburghausen 06:54:00
-
Linden, Straufhain 06:57:00
-
Simmershausen, Römhild 07:04:00
-
Bedheim Ort, Römhild 07:07:00
-
Leimrieth, Hildburghausen 07:12:00
-
Römhilder Straße, Hildburghausen 07:14:00
-
Wallrabs/Schule, Hildburghausen 07:16:00
-
Coburger Straße, Hildburghausen 07:20:00
-
Gymnasium, Hildburghausen 07:22:00
-
Schulcampus Waldstraße, Hildburghausen 07:24:00
-
Busbahnhof, Hildburghausen 07:30:00
Route:
-
Käßlitz, Heldburg
-
Dürrenried, Maroldsweisach 06:38:00
-
Wasmuthhausen, Maroldsweisach 06:40:00
-
Hafenpreppach Ortsmitte, Maroldsweisach 06:44:00
-
Altenstein Wendeplatz, Maroldsweisach 06:50:00
-
Altenstein Ortsmitte, Maroldsweisach 06:51:00
-
Junkersdorf Kirche, Pfarrweisach 06:54:00
-
Rabelsdorf, Pfarrweisach 06:57:00
-
Bahnhofstr., Pfarrweisach 07:00:00
-
Kraisdorf Abzw., Pfarrweisach 07:01:00
-
Eyrichshof, Ebern 07:05:00
-
Realschule Parkplatz, Ebern 07:10:00
-
Sandhof, Ebern 07:15:00
-
Ehemalige Kaserne, Ebern 07:16:00
-
Unterpreppach, Ebern 07:18:00
-
Vorbach Abzw., Ebern 07:21:00
-
Gemünd, Ebern 07:22:00
-
Jesserndorf, Ebern 07:24:00
-
Bramberg Abzw., Ebern 07:25:00
-
Hofstetten, Königsberg i. Bay. 07:28:00
-
Schulzentrum, Haßfurt 07:48:00
-
Berufsschule, Haßfurt 07:53:00
-
Bahnhof, Haßfurt 07:56:00