Haltestelle Sebastianusstraße in Heinsberg
Kommweidenstrasse 1,
52525Heinsberg
The next departure is direction Heinsberg Busbahnhof.
Route:
-
Dremmen Sebastianusstraße, Heinsberg
-
Oberbruch Hülhoven Kreuz, Heinsberg 13:15:00
-
Hülhoven Gangelter Straße, Heinsberg 13:16:00
-
Oberbruch Festhalle, Heinsberg 13:19:00
-
Oberbruch Volkspark, Heinsberg 13:21:00
-
Oberbruch Grebbener Straße, Heinsberg 13:22:00
-
Oberbruch Grebben Andreasstraße, Heinsberg 13:23:00
-
Oberbruch Eschweiler Ilbertzstraße, Heinsberg 13:24:00
-
Oberbruch Eschweiler Kirche, Heinsberg 13:25:00
-
Schafhausen Schafhausener Straße, Heinsberg 13:26:00
-
Schafhausen Kuhlertgraben, Heinsberg 13:27:00
-
Schafhausen Mehrzweckhalle, Heinsberg 13:28:00
-
Kreishaus (Bus), Heinsberg 13:30:00
-
Industriestraße, Heinsberg 13:32:00
-
Busbahnhof, Heinsberg 13:35:00
Route:
-
Dremmen Sebastianusstraße, Heinsberg
-
Dremmen Kirche, Heinsberg 13:27:00
-
Dremmen Falder Straße, Heinsberg 13:29:00
-
Porselen Rochusstraße, Heinsberg 13:32:00
-
Horst Borgansstraße, Heinsberg 13:34:00
-
Randerath Am Hellenkamp, Heinsberg 13:36:00
-
Randerath Sandberg, Heinsberg 13:37:00
-
Randerath Kirche, Heinsberg 13:38:00
-
Randerath Heerweg, Heinsberg 13:39:00
-
Lindern Bahnhof (Bus), Geilenkirchen 13:45:00
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich 14:10:00
Route:
-
Dremmen Sebastianusstraße, Heinsberg
-
Oberbruch Hülhoven Kreuz, Heinsberg 14:15:00
-
Hülhoven Gangelter Straße, Heinsberg 14:16:00
-
Oberbruch Festhalle, Heinsberg 14:19:00
-
Oberbruch Volkspark, Heinsberg 14:21:00
-
Oberbruch Grebbener Straße, Heinsberg 14:22:00
-
Oberbruch Grebben Andreasstraße, Heinsberg 14:23:00
-
Oberbruch Eschweiler Ilbertzstraße, Heinsberg 14:24:00
-
Oberbruch Eschweiler Kirche, Heinsberg 14:25:00
-
Schafhausen Schafhausener Straße, Heinsberg 14:26:00
-
Schafhausen Kuhlertgraben, Heinsberg 14:27:00
-
Schafhausen Mehrzweckhalle, Heinsberg 14:28:00
-
Kreishaus (Bus), Heinsberg 14:30:00
-
Industriestraße, Heinsberg 14:32:00
-
Busbahnhof, Heinsberg 14:35:00
Route:
-
Dremmen Sebastianusstraße, Heinsberg
-
Dremmen Kirche, Heinsberg 14:27:00
-
Dremmen Falder Straße, Heinsberg 14:29:00
-
Porselen Rochusstraße, Heinsberg 14:32:00
-
Horst Borgansstraße, Heinsberg 14:34:00
-
Randerath Am Hellenkamp, Heinsberg 14:36:00
-
Randerath Sandberg, Heinsberg 14:37:00
-
Randerath Kirche, Heinsberg 14:38:00
-
Randerath Heerweg, Heinsberg 14:39:00
-
Lindern Bahnhof (Bus), Geilenkirchen 14:45:00
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich 15:10:00
Route:
-
Dremmen Sebastianusstraße, Heinsberg
-
Oberbruch Hülhoven Kreuz, Heinsberg 15:15:00
-
Hülhoven Gangelter Straße, Heinsberg 15:16:00
-
Oberbruch Festhalle, Heinsberg 15:19:00
-
Oberbruch Volkspark, Heinsberg 15:21:00
-
Oberbruch Grebbener Straße, Heinsberg 15:22:00
-
Oberbruch Grebben Andreasstraße, Heinsberg 15:23:00
-
Oberbruch Eschweiler Ilbertzstraße, Heinsberg 15:24:00
-
Oberbruch Eschweiler Kirche, Heinsberg 15:25:00
-
Schafhausen Schafhausener Straße, Heinsberg 15:26:00
-
Schafhausen Kuhlertgraben, Heinsberg 15:27:00
-
Schafhausen Mehrzweckhalle, Heinsberg 15:28:00
-
Kreishaus (Bus), Heinsberg 15:30:00
-
Industriestraße, Heinsberg 15:32:00
-
Busbahnhof, Heinsberg 15:35:00
Route:
-
Dremmen Sebastianusstraße, Heinsberg
-
Dremmen Kirche, Heinsberg 15:27:00
-
Dremmen Falder Straße, Heinsberg 15:29:00
-
Porselen Rochusstraße, Heinsberg 15:32:00
-
Horst Borgansstraße, Heinsberg 15:34:00
-
Randerath Am Hellenkamp, Heinsberg 15:36:00
-
Randerath Sandberg, Heinsberg 15:37:00
-
Randerath Kirche, Heinsberg 15:38:00
-
Randerath Heerweg, Heinsberg 15:39:00
-
Lindern Bahnhof (Bus), Geilenkirchen 15:45:00
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich 16:10:00