Haltestelle Schafhausen Mehrzweckhalle in Heinsberg
Kuhlertstrasse 86,
52525Heinsberg
The next departure is direction Linnich SIG Combibloc.
Route:
-
Schafhausen Mehrzweckhalle, Heinsberg
-
Schafhausen Kuhlertgraben, Heinsberg 18:14:00
-
Schafhausen Schafhausener Straße, Heinsberg 18:15:00
-
Oberbruch Eschweiler Kirche, Heinsberg 18:16:00
-
Oberbruch Eschweiler Ilbertzstraße, Heinsberg 18:17:00
-
Oberbruch Grebben Andreasstraße, Heinsberg 18:18:00
-
Oberbruch Grebbener Straße, Heinsberg 18:19:00
-
Oberbruch Volkspark, Heinsberg 18:20:00
-
Oberbruch Festhalle, Heinsberg 18:21:00
-
Hülhoven Gangelter Straße, Heinsberg 18:24:00
-
Oberbruch Hülhoven Kreuz, Heinsberg 18:25:00
-
Dremmen Sebastianusstraße, Heinsberg 18:26:00
-
Dremmen Kirche, Heinsberg 18:27:00
-
Dremmen Falder Straße, Heinsberg 18:29:00
-
Porselen Rochusstraße, Heinsberg 18:32:00
-
Horst Borgansstraße, Heinsberg 18:34:00
-
Randerath Am Hellenkamp, Heinsberg 18:36:00
-
Randerath Sandberg, Heinsberg 18:37:00
-
Randerath Kirche, Heinsberg 18:38:00
-
Randerath Heerweg, Heinsberg 18:39:00
-
Lindern Bahnhof (Bus), Geilenkirchen 18:45:00
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich 19:10:00
Route:
-
Schafhausen Mehrzweckhalle, Heinsberg
-
Kreishaus (Bus), Heinsberg 18:30:00
-
Industriestraße, Heinsberg 18:32:00
-
Busbahnhof, Heinsberg 18:35:00
Route:
-
Schafhausen Mehrzweckhalle, Heinsberg
-
Schafhausen Kuhlertgraben, Heinsberg 19:14:00
-
Schafhausen Schafhausener Straße, Heinsberg 19:15:00
-
Oberbruch Eschweiler Kirche, Heinsberg 19:16:00
-
Oberbruch Eschweiler Ilbertzstraße, Heinsberg 19:17:00
-
Oberbruch Grebben Andreasstraße, Heinsberg 19:18:00
-
Oberbruch Grebbener Straße, Heinsberg 19:19:00
-
Oberbruch Volkspark, Heinsberg 19:20:00
-
Oberbruch Festhalle, Heinsberg 19:21:00
-
Hülhoven Gangelter Straße, Heinsberg 19:24:00
-
Oberbruch Hülhoven Kreuz, Heinsberg 19:25:00
-
Dremmen Sebastianusstraße, Heinsberg 19:26:00
-
Dremmen Kirche, Heinsberg 19:27:00
-
Dremmen Falder Straße, Heinsberg 19:29:00
-
Porselen Rochusstraße, Heinsberg 19:32:00
-
Horst Borgansstraße, Heinsberg 19:34:00
-
Randerath Am Hellenkamp, Heinsberg 19:36:00
-
Randerath Sandberg, Heinsberg 19:37:00
-
Randerath Kirche, Heinsberg 19:38:00
-
Randerath Heerweg, Heinsberg 19:39:00
-
Lindern Bahnhof (Bus), Geilenkirchen 19:45:00
Route:
-
Schafhausen Mehrzweckhalle, Heinsberg
-
Kreishaus (Bus), Heinsberg 19:30:00
-
Industriestraße, Heinsberg 19:32:00
-
Busbahnhof, Heinsberg 19:35:00
Route:
-
Schafhausen Mehrzweckhalle, Heinsberg
-
Kreishaus (Bus), Heinsberg 20:30:00
-
Industriestraße, Heinsberg 20:32:00
-
Busbahnhof, Heinsberg 20:35:00