Haltestelle Randerath Kirche in Heinsberg
Feldstrasse 35,
52525Heinsberg
The next departure is direction Linnich SIG Combibloc.
Route:
-
Randerath Kirche, Heinsberg
-
Randerath Heerweg, Heinsberg 11:39:00
-
Lindern Bahnhof (Bus), Geilenkirchen 11:45:00
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich 12:10:00
Route:
-
Randerath Kirche, Heinsberg
-
Randerath Sandberg, Heinsberg 12:05:00
-
Randerath Am Hellenkamp, Heinsberg 12:06:00
-
Horst Borgansstraße, Heinsberg 12:08:00
-
Porselen Rochusstraße, Heinsberg 12:10:00
-
Dremmen Falder Straße, Heinsberg 12:12:00
-
Dremmen Kirche, Heinsberg 12:13:00
-
Dremmen Sebastianusstraße, Heinsberg 12:14:00
-
Oberbruch Hülhoven Kreuz, Heinsberg 12:15:00
-
Hülhoven Gangelter Straße, Heinsberg 12:16:00
-
Oberbruch Festhalle, Heinsberg 12:19:00
-
Oberbruch Volkspark, Heinsberg 12:21:00
-
Oberbruch Grebbener Straße, Heinsberg 12:22:00
-
Oberbruch Grebben Andreasstraße, Heinsberg 12:23:00
-
Oberbruch Eschweiler Ilbertzstraße, Heinsberg 12:24:00
-
Oberbruch Eschweiler Kirche, Heinsberg 12:25:00
-
Schafhausen Schafhausener Straße, Heinsberg 12:26:00
-
Schafhausen Kuhlertgraben, Heinsberg 12:27:00
-
Schafhausen Mehrzweckhalle, Heinsberg 12:28:00
-
Kreishaus (Bus), Heinsberg 12:30:00
-
Industriestraße, Heinsberg 12:32:00
-
Busbahnhof, Heinsberg 12:35:00
Route:
-
Randerath Kirche, Heinsberg
-
Randerath Heerweg, Heinsberg 12:39:00
-
Lindern Bahnhof (Bus), Geilenkirchen 12:45:00
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich 13:10:00
Route:
-
Randerath Kirche, Heinsberg
-
Randerath Sandberg, Heinsberg 13:05:00
-
Randerath Am Hellenkamp, Heinsberg 13:06:00
-
Horst Borgansstraße, Heinsberg 13:08:00
-
Porselen Rochusstraße, Heinsberg 13:10:00
-
Dremmen Falder Straße, Heinsberg 13:12:00
-
Dremmen Kirche, Heinsberg 13:13:00
-
Dremmen Sebastianusstraße, Heinsberg 13:14:00
-
Oberbruch Hülhoven Kreuz, Heinsberg 13:15:00
-
Hülhoven Gangelter Straße, Heinsberg 13:16:00
-
Oberbruch Festhalle, Heinsberg 13:19:00
-
Oberbruch Volkspark, Heinsberg 13:21:00
-
Oberbruch Grebbener Straße, Heinsberg 13:22:00
-
Oberbruch Grebben Andreasstraße, Heinsberg 13:23:00
-
Oberbruch Eschweiler Ilbertzstraße, Heinsberg 13:24:00
-
Oberbruch Eschweiler Kirche, Heinsberg 13:25:00
-
Schafhausen Schafhausener Straße, Heinsberg 13:26:00
-
Schafhausen Kuhlertgraben, Heinsberg 13:27:00
-
Schafhausen Mehrzweckhalle, Heinsberg 13:28:00
-
Kreishaus (Bus), Heinsberg 13:30:00
-
Industriestraße, Heinsberg 13:32:00
-
Busbahnhof, Heinsberg 13:35:00
Route:
-
Randerath Kirche, Heinsberg
-
Randerath Heerweg, Heinsberg 13:39:00
-
Lindern Bahnhof (Bus), Geilenkirchen 13:45:00
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich 14:10:00
Route:
-
Randerath Kirche, Heinsberg
-
Randerath Sandberg, Heinsberg 14:05:00
-
Randerath Am Hellenkamp, Heinsberg 14:06:00
-
Horst Borgansstraße, Heinsberg 14:08:00
-
Porselen Rochusstraße, Heinsberg 14:10:00
-
Dremmen Falder Straße, Heinsberg 14:12:00
-
Dremmen Kirche, Heinsberg 14:13:00
-
Dremmen Sebastianusstraße, Heinsberg 14:14:00
-
Oberbruch Hülhoven Kreuz, Heinsberg 14:15:00
-
Hülhoven Gangelter Straße, Heinsberg 14:16:00
-
Oberbruch Festhalle, Heinsberg 14:19:00
-
Oberbruch Volkspark, Heinsberg 14:21:00
-
Oberbruch Grebbener Straße, Heinsberg 14:22:00
-
Oberbruch Grebben Andreasstraße, Heinsberg 14:23:00
-
Oberbruch Eschweiler Ilbertzstraße, Heinsberg 14:24:00
-
Oberbruch Eschweiler Kirche, Heinsberg 14:25:00
-
Schafhausen Schafhausener Straße, Heinsberg 14:26:00
-
Schafhausen Kuhlertgraben, Heinsberg 14:27:00
-
Schafhausen Mehrzweckhalle, Heinsberg 14:28:00
-
Kreishaus (Bus), Heinsberg 14:30:00
-
Industriestraße, Heinsberg 14:32:00
-
Busbahnhof, Heinsberg 14:35:00