Haltestelle Ramsdorf/Heiden in Heiden
Velener Straße 66,
46359Heiden
The next departure is direction Bustreff Bussteig (2/A2), Bocholt.
Route:
-
Ramsdorf/Heiden, Heiden
-
Bahnhof, Borken (Westf) 11:30:00
-
Nordring, Borken (Westf) 11:38:00
-
Rhedebrügge Ortsmitte, Borken (Westf) 11:43:00
-
Otto-Hahn-Straße, Rhede (Westf) 11:47:00
-
Ludgerusschule, Rhede (Westf) 11:50:00
-
Fachhochschule, Bocholt 11:53:00
-
Bahnhof, Bocholt 12:00:00
-
Bustreff Bussteig (2/A2), Bocholt 12:08:00
Route:
-
Ramsdorf/Heiden, Heiden
-
Maria Veen B67n, Reken 11:43:00
-
Merfeld Kirche, Dülmen 11:51:00
-
P+R Weseler Str., Münster (Westf) 12:16:00
-
Inselbogen, Münster (Westf) 12:17:00
-
DZ HYP/IHK, Münster (Westf) 12:19:00
-
Kolde-Ring/LVM, Münster (Westf) 12:20:00
-
St.-Antonius-Kirche, Münster (Westf) 12:21:00
-
Ludgeriplatz Bussteig A, Münster (Westf) 12:24:00
-
Hauptbahnhof Bussteig A, Münster (Westf) 12:27:00
Route:
-
Ramsdorf/Heiden, Heiden
-
Bahnhof, Borken (Westf) 12:30:00
-
Nordring, Borken (Westf) 12:38:00
-
Rhedebrügge Ortsmitte, Borken (Westf) 12:43:00
-
Otto-Hahn-Straße, Rhede (Westf) 12:47:00
-
Ludgerusschule, Rhede (Westf) 12:50:00
-
Fachhochschule, Bocholt 12:53:00
-
Bahnhof, Bocholt 13:00:00
-
Bustreff Bussteig (2/A2), Bocholt 13:08:00
Route:
-
Ramsdorf/Heiden, Heiden
-
Maria Veen B67n, Reken 12:43:00
-
Merfeld Kirche, Dülmen 12:51:00
-
P+R Weseler Str., Münster (Westf) 13:16:00
-
Inselbogen, Münster (Westf) 13:17:00
-
DZ HYP/IHK, Münster (Westf) 13:19:00
-
Kolde-Ring/LVM, Münster (Westf) 13:20:00
-
St.-Antonius-Kirche, Münster (Westf) 13:21:00
-
Ludgeriplatz Bussteig A, Münster (Westf) 13:24:00
-
Hauptbahnhof Bussteig A, Münster (Westf) 13:27:00
Route:
-
Ramsdorf/Heiden, Heiden
-
Bahnhof, Borken (Westf) 13:30:00
-
Nordring, Borken (Westf) 13:38:00
-
Rhedebrügge Ortsmitte, Borken (Westf) 13:43:00
-
Otto-Hahn-Straße, Rhede (Westf) 13:47:00
-
Ludgerusschule, Rhede (Westf) 13:50:00
-
Fachhochschule, Bocholt 13:53:00
-
Bahnhof, Bocholt 14:00:00
-
Bustreff Bussteig (2/A2), Bocholt 14:08:00
Route:
-
Ramsdorf/Heiden, Heiden
-
Maria Veen B67n, Reken 13:43:00
-
Merfeld Kirche, Dülmen 13:51:00
-
P+R Weseler Str., Münster (Westf) 14:16:00
-
Inselbogen, Münster (Westf) 14:17:00
-
DZ HYP/IHK, Münster (Westf) 14:19:00
-
Kolde-Ring/LVM, Münster (Westf) 14:20:00
-
St.-Antonius-Kirche, Münster (Westf) 14:21:00
-
Ludgeriplatz Bussteig A, Münster (Westf) 14:24:00
-
Hauptbahnhof Bussteig A, Münster (Westf) 14:27:00