Haltestelle Steigerweg in Heidelberg
Steigerweg 51,
69115Heidelberg
The next departure is direction Rohrbach Süd, Heidelberg.
Route:
-
Steigerweg, Heidelberg
-
Rohrbacher Grenzweg, Heidelberg 05:38:00
-
Speyererhof, Heidelberg 05:42:00
-
Kühruhweg, Heidelberg 05:43:00
-
Bierhelderhof/Ehrenfriedhof, Heidelberg 05:44:00
-
EMBL, Heidelberg 05:47:00
-
Boxberg Forstquelle, Heidelberg 05:50:00
-
Boxberg Boxbergring, Heidelberg 05:52:00
-
Boxberg Fernheizwerk, Heidelberg 05:53:00
-
Boxberg Louise-Ebert-Zentrum, Heidelberg 05:54:00
-
Boxberg Buchwaldweg, Heidelberg 05:55:00
-
Emmertsgrund Mombertplatz, Heidelberg 05:56:00
-
Rohrbach Süd, Heidelberg 05:59:00
Route:
-
Steigerweg, Heidelberg
-
Alois-Link-Platz, Heidelberg 05:59:00
-
Kaiserstraße, Heidelberg 06:00:00
-
Hans-Böckler-Straße, Heidelberg 06:01:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 06:04:00
-
Neuenheim Brückenstraße, Heidelberg 06:07:00
-
Neuenheim Lutherstraße, Heidelberg 06:08:00
-
Neuenheim Mönchhofschule, Heidelberg 06:09:00
-
Neuenheim Wielandtstraße, Heidelberg 06:10:00
-
Neuenheim Bunsengymnasium, Heidelberg 06:11:00
-
Neuenheim Technologiepark, Heidelberg 06:12:00
Route:
-
Steigerweg, Heidelberg
-
Rohrbacher Grenzweg, Heidelberg 06:07:00
-
Speyererhof, Heidelberg 06:11:00
-
Kühruhweg, Heidelberg 06:12:00
-
Bierhelderhof/Ehrenfriedhof, Heidelberg 06:13:00
-
MPI Kernphysik, Heidelberg 06:14:00
-
Drei Eichen, Heidelberg 06:19:00
-
Posseltslust, Heidelberg 06:21:00
-
Alter Kohlhof, Heidelberg 06:22:00
-
Kohlhof-Fachklinik, Heidelberg 06:23:00
-
Sternwarte, Heidelberg 06:26:00
-
Königstuhl, Heidelberg 06:28:00
Route:
-
Steigerweg, Heidelberg
-
Alois-Link-Platz, Heidelberg 06:29:00
-
Kaiserstraße, Heidelberg 06:30:00
-
Hans-Böckler-Straße, Heidelberg 06:31:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 06:34:00
-
Seegarten, Heidelberg 06:36:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 06:37:00
-
Stadtwerke, Heidelberg 06:39:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 06:41:00
Route:
-
Steigerweg, Heidelberg
-
Rohrbacher Grenzweg, Heidelberg 06:30:00
-
Speyererhof, Heidelberg 06:34:00
-
Kühruhweg, Heidelberg 06:35:00
-
Bierhelderhof/Ehrenfriedhof, Heidelberg 06:36:00
-
EMBL, Heidelberg 06:39:00
-
Boxberg Forstquelle, Heidelberg 06:42:00
-
Boxberg Boxbergring, Heidelberg 06:44:00
-
Boxberg Fernheizwerk, Heidelberg 06:45:00
-
Boxberg Louise-Ebert-Zentrum, Heidelberg 06:46:00
-
Boxberg Buchwaldweg, Heidelberg 06:47:00
-
Emmertsgrund Mombertplatz, Heidelberg 06:48:00
-
Emmertsgrund Otto-Hahn-Straße, Heidelberg 06:49:00
-
Emmertsgrund Forum, Heidelberg 06:50:00
-
Emmertsgrund Augustinum, Heidelberg 06:51:00
-
Emmertsgrund Jaspersstraße, Heidelberg 06:52:00
-
Emmertsgrund Endstelle, Heidelberg 06:53:00
Route:
-
Steigerweg, Heidelberg
-
Rohrbacher Grenzweg, Heidelberg 06:40:00
-
Speyererhof, Heidelberg 06:44:00
-
Kühruhweg, Heidelberg 06:45:00
-
Bierhelderhof/Ehrenfriedhof, Heidelberg 06:46:00
-
EMBL, Heidelberg 06:49:00
-
Boxberg Forstquelle, Heidelberg 06:52:00
-
Boxberg Boxbergring, Heidelberg 06:54:00
-
Boxberg Fernheizwerk, Heidelberg 06:55:00
-
Boxberg Louise-Ebert-Zentrum, Heidelberg 06:56:00
-
Boxberg Buchwaldweg, Heidelberg 06:57:00
-
Emmertsgrund Mombertplatz, Heidelberg 06:58:00