Haltestelle Rohrbach Im Bosseldorn in Heidelberg
Sickingenstraße 39,
69126Heidelberg
The next departure is direction Hauptbahnhof, Heidelberg.
Route:
-
Rohrbach Im Bosseldorn, Heidelberg
-
Rohrbach Quartier Am Turm, Heidelberg 01:04:00
-
Rohrbach Fabrikstraße, Heidelberg 01:05:00
-
Rohrbach Kolbenzeil, Heidelberg 01:06:00
-
Rohrbach Rastatter Straße, Heidelberg 01:07:00
-
Rohrbach Erlenweg, Heidelberg 01:08:00
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg 01:09:00
-
Kirchheim Hagellachstraße, Heidelberg 01:10:00
-
Kirchheim Obere Seegasse, Heidelberg 01:11:00
-
Kirchheim Rathaus, Heidelberg 01:12:00
-
Kirchheim Alfred-Jost-Straße, Heidelberg 01:13:00
-
Kirchheim Mathilde-Vogt-Haus, Heidelberg 01:14:00
-
Kirchheim Pleikartsförster Straße, Heidelberg 01:15:00
-
Kirchheim Königsberger Straße, Heidelberg 01:16:00
-
Kirchheim Gregor-Mendel-Realschule, Heidelberg 01:19:00
-
Kirchheim Harbigweg, Heidelberg 01:20:00
-
Kirchheim Messplatz, Heidelberg 01:21:00
-
Rudolf-Diesel-Straße, Heidelberg 01:22:00
-
Bahnstadt Schwetzinger Terrasse, Heidelberg 01:24:00
-
Bahnstadt Hauptbahnhof Süd, Heidelberg 01:25:00
-
Czernybrücke, Heidelberg 01:27:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 01:29:00
Route:
-
Rohrbach Im Bosseldorn, Heidelberg
-
Südstadt Marlene-Dietrich-Platz, Heidelberg 01:16:00
-
Mark-Twain-Center, Heidelberg 01:19:00
-
Berthold-Mogel-Straße, Heidelberg 01:20:00
-
Feuerbachstraße, Heidelberg 01:21:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 01:25:00
-
Stadtwerke, Heidelberg 01:26:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 01:28:00
-
Seegarten, Heidelberg 01:29:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 01:30:00
Route:
-
Rohrbach Im Bosseldorn, Heidelberg
-
Südstadt Marlene-Dietrich-Platz, Heidelberg 01:46:00
-
Mark-Twain-Center, Heidelberg 01:49:00
-
Berthold-Mogel-Straße, Heidelberg 01:50:00
-
Feuerbachstraße, Heidelberg 01:51:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 01:55:00
-
Stadtwerke, Heidelberg 01:56:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 01:58:00
-
Seegarten, Heidelberg 01:59:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 02:00:00
Route:
-
Rohrbach Im Bosseldorn, Heidelberg
-
Rohrbach Quartier Am Turm, Heidelberg 02:05:00
-
Rohrbach Fabrikstraße, Heidelberg 02:06:00
-
Rohrbach Kolbenzeil, Heidelberg 02:07:00
-
Rohrbach Rastatter Straße, Heidelberg 02:08:00
-
Rohrbach Erlenweg, Heidelberg 02:09:00
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg 02:10:00
-
Kirchheim Hagellachstraße, Heidelberg 02:11:00
-
Kirchheim Obere Seegasse, Heidelberg 02:12:00
-
Kirchheim Rathaus, Heidelberg 02:13:00
-
Kirchheim Alfred-Jost-Straße, Heidelberg 02:14:00
-
Kirchheim Mathilde-Vogt-Haus, Heidelberg 02:15:00
-
Kirchheim Pleikartsförster Straße, Heidelberg 02:16:00
-
Kirchheim Königsberger Straße, Heidelberg 02:17:00
-
Kirchheim Gregor-Mendel-Realschule, Heidelberg 02:19:00
-
Kirchheim Harbigweg, Heidelberg 02:20:00
-
Kirchheim Messplatz, Heidelberg 02:21:00
-
Rudolf-Diesel-Straße, Heidelberg 02:22:00
-
Bahnstadt Schwetzinger Terrasse, Heidelberg 02:24:00
-
Bahnstadt Hauptbahnhof Süd, Heidelberg 02:25:00
-
Czernybrücke, Heidelberg 02:27:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 02:29:00
-
Stadtwerke, Heidelberg 02:30:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 02:31:00
-
Seegarten, Heidelberg 02:33:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 02:34:00
Route:
-
Rohrbach Im Bosseldorn, Heidelberg
-
Südstadt Marlene-Dietrich-Platz, Heidelberg 02:16:00
-
Mark-Twain-Center, Heidelberg 02:19:00
-
Berthold-Mogel-Straße, Heidelberg 02:20:00
-
Feuerbachstraße, Heidelberg 02:21:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 02:25:00
-
Stadtwerke, Heidelberg 02:26:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 02:28:00
-
Seegarten, Heidelberg 02:29:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 02:30:00
Route:
-
Rohrbach Im Bosseldorn, Heidelberg
-
Rohrbach Quartier Am Turm, Heidelberg 03:05:00
-
Rohrbach Fabrikstraße, Heidelberg 03:06:00
-
Rohrbach Kolbenzeil, Heidelberg 03:07:00
-
Rohrbach Rastatter Straße, Heidelberg 03:08:00
-
Rohrbach Erlenweg, Heidelberg 03:09:00
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg 03:10:00
-
Kirchheim Hagellachstraße, Heidelberg 03:11:00
-
Kirchheim Obere Seegasse, Heidelberg 03:12:00
-
Kirchheim Rathaus, Heidelberg 03:13:00
-
Kirchheim Alfred-Jost-Straße, Heidelberg 03:14:00
-
Kirchheim Mathilde-Vogt-Haus, Heidelberg 03:15:00
-
Kirchheim Pleikartsförster Straße, Heidelberg 03:16:00
-
Kirchheim Königsberger Straße, Heidelberg 03:17:00
-
Kirchheim Gregor-Mendel-Realschule, Heidelberg 03:19:00
-
Kirchheim Harbigweg, Heidelberg 03:20:00
-
Kirchheim Messplatz, Heidelberg 03:20:00
-
Rudolf-Diesel-Straße, Heidelberg 03:22:00
-
Bahnstadt Schwetzinger Terrasse, Heidelberg 03:23:00
-
Bahnstadt Hauptbahnhof Süd, Heidelberg 03:24:00
-
Czernybrücke, Heidelberg 03:27:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 03:29:00
-
Stadtwerke, Heidelberg 03:30:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 03:31:00
-
Seegarten, Heidelberg 03:33:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 03:34:00