Haltestelle Odenwaldstraße in Heidelberg
Schwetzinger Strasse 63,
69124Heidelberg
The next departure is direction Kirchheim Friedhof, Heidelberg.
Route:
-
Kirchheim Odenwaldstraße, Heidelberg
-
Kirchheim Rathaus, Heidelberg 19:16:00
-
Kirchheim Friedhof, Heidelberg 19:18:00
Route:
-
Kirchheim Odenwaldstraße, Heidelberg
-
Kirchheim Albert-Fritz-Straße, Heidelberg 19:23:00
-
Kirchheim Ilse-Krall-Straße, Heidelberg 19:24:00
-
Kirchheim Messplatz, Heidelberg 19:25:00
-
Rudolf-Diesel-Straße, Heidelberg 19:27:00
-
Bahnstadt Hauptbahnhof Süd, Heidelberg 19:29:00
-
Bahnstadt Gadamerplatz, Heidelberg 19:30:00
-
Czernybrücke, Heidelberg 19:31:00
-
Betriebshof, Heidelberg 19:32:00
-
Volkshochschule, Heidelberg 19:35:00
-
Campus Bergheim, Heidelberg 19:36:00
-
Altes Hallenbad, Heidelberg 19:37:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 19:39:00
-
Neuenheim Brückenstraße, Heidelberg 19:41:00
-
Neuenheim Kußmaulstraße, Heidelberg 19:42:00
-
Neuenheim Blumenthalstraße, Heidelberg 19:43:00
-
Handschuhsheim Kapellenweg, Heidelberg 19:44:00
-
Handschuhsheim Heiligenbergschule, Heidelberg 19:46:00
Route:
-
Kirchheim Odenwaldstraße, Heidelberg
-
Kirchheim Rathaus, Heidelberg 19:26:00
-
Kirchheim Friedhof, Heidelberg 19:28:00
Route:
-
Kirchheim Odenwaldstraße, Heidelberg
-
Kirchheim Albert-Fritz-Straße, Heidelberg 19:33:00
-
Kirchheim Ilse-Krall-Straße, Heidelberg 19:34:00
-
Kirchheim Messplatz, Heidelberg 19:35:00
-
Rudolf-Diesel-Straße, Heidelberg 19:37:00
-
Bahnstadt Hauptbahnhof Süd, Heidelberg 19:39:00
-
Bahnstadt Gadamerplatz, Heidelberg 19:40:00
-
Czernybrücke, Heidelberg 19:41:00
-
Betriebshof, Heidelberg 19:43:00
Route:
-
Kirchheim Odenwaldstraße, Heidelberg
-
Kirchheim Rathaus, Heidelberg 19:36:00
-
Kirchheim Friedhof, Heidelberg 19:38:00
Route:
-
Kirchheim Odenwaldstraße, Heidelberg
-
Kirchheim Albert-Fritz-Straße, Heidelberg 19:43:00
-
Kirchheim Ilse-Krall-Straße, Heidelberg 19:44:00
-
Kirchheim Messplatz, Heidelberg 19:45:00
-
Rudolf-Diesel-Straße, Heidelberg 19:47:00
-
Bahnstadt Hauptbahnhof Süd, Heidelberg 19:49:00
-
Bahnstadt Gadamerplatz, Heidelberg 19:50:00
-
Czernybrücke, Heidelberg 19:51:00
-
Betriebshof, Heidelberg 19:52:00
-
Volkshochschule, Heidelberg 19:55:00
-
Campus Bergheim, Heidelberg 19:56:00
-
Altes Hallenbad, Heidelberg 19:57:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 19:59:00
-
Neuenheim Brückenstraße, Heidelberg 20:01:00
-
Neuenheim Kußmaulstraße, Heidelberg 20:02:00
-
Neuenheim Blumenthalstraße, Heidelberg 20:03:00
-
Handschuhsheim Kapellenweg, Heidelberg 20:04:00
-
Handschuhsheim Heiligenbergschule, Heidelberg 20:06:00