Haltestelle Nansenstraße in Heidelberg
Römerstrasse 156,
69126Heidelberg
The next departure is direction Rohrbach Süd, Heidelberg.
Route:
-
Rheinstraße, Heidelberg
-
Rohrbach Markscheide, Heidelberg 10:07:00
-
Rohrbach Eichendorffplatz, Heidelberg 10:08:00
-
Rohrbach Markt, Heidelberg 10:09:00
-
Rohrbach Ortenauer Straße, Heidelberg 10:10:00
-
Rohrbach Freiburger Straße, Heidelberg 10:11:00
-
Rohrbach Süd, Heidelberg 10:13:00
Route:
-
Rheinstraße, Heidelberg
-
Bethanien-Krankenhaus, Heidelberg 10:10:00
-
Bergfriedhof, Heidelberg 10:11:00
-
Weststadt/Südstadt, Heidelberg 10:12:00
-
Christuskirche, Heidelberg 10:14:00
-
Römerkreis Süd, Heidelberg 10:15:00
-
Stadtwerke, Heidelberg 10:16:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 10:18:00
-
Betriebshof, Heidelberg 10:20:00
-
Neuenheim Jahnstraße, Heidelberg 10:22:00
-
Neuenheim Bunsengymnasium, Heidelberg 10:23:00
-
Neuenheim Technologiepark, Heidelberg 10:24:00
-
Handschuhsheim Heiligenbergschule, Heidelberg 10:25:00
-
Handschuhsheim Hans-Thoma-Platz, Heidelberg 10:27:00
Route:
-
Rheinstraße, Heidelberg
-
Rohrbach Markscheide, Heidelberg 10:19:00
-
Rohrbach Eichendorffplatz, Heidelberg 10:20:00
-
Rohrbach Markt, Heidelberg 10:21:00
-
Rohrbach Ortenauer Straße, Heidelberg 10:22:00
-
Rohrbach Freiburger Straße, Heidelberg 10:23:00
-
Rohrbach Süd, Heidelberg 10:25:00
-
Zementwerk, Leimen (Baden) 10:27:00
-
Johannes-Reidel-Straße, Leimen (Baden) 10:28:00
-
Georgi-Marktplatz, Leimen (Baden) 10:30:00
-
Kurpfalz-Centrum, Leimen (Baden) 10:31:00
-
Moltkestraße, Leimen (Baden) 10:32:00
-
Friedhof, Leimen (Baden) 10:33:00
Route:
-
Rheinstraße, Heidelberg
-
Bethanien-Krankenhaus, Heidelberg 10:22:00
-
Bergfriedhof, Heidelberg 10:23:00
-
Weststadt/Südstadt, Heidelberg 10:24:00
-
Christuskirche, Heidelberg 10:26:00
-
Römerkreis Süd, Heidelberg 10:27:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 10:28:00
-
Seegarten, Heidelberg 10:30:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 10:31:00
Route:
-
Berthold-Mogel-Straße, Heidelberg
-
Mark-Twain-Center, Heidelberg 10:24:00
-
Südstadt Marlene-Dietrich-Platz, Heidelberg 10:26:00
-
Rohrbach Markt, Heidelberg 10:29:00
-
Rohrbach Ortenauer Straße, Heidelberg 10:30:00
-
Rohrbach Süd, Heidelberg 10:33:00
-
Emmertsgrund Mombertplatz, Heidelberg 10:37:00
-
Boxberg Louise-Ebert-Zentrum, Heidelberg 10:39:00
-
Boxberg Haselnußweg, Heidelberg 10:40:00
-
Boxberg Boxbergring, Heidelberg 10:41:00
-
Boxberg Fernheizwerk, Heidelberg 10:43:00
-
Boxberg Im Eichwald, Heidelberg 10:44:00
-
Boxberg Buchwaldweg, Heidelberg 10:45:00
-
Emmertsgrund Mombertplatz, Heidelberg 10:46:00
-
Rohrbach Süd, Heidelberg 10:49:00
-
Rohrbach Freiburger Straße, Heidelberg 10:53:00
-
Rohrbach Markt, Heidelberg 10:55:00
-
Südstadt Marlene-Dietrich-Platz, Heidelberg 10:57:00
-
Mark-Twain-Center, Heidelberg 11:00:00
-
Bethanien-Krankenhaus, Heidelberg 11:01:00
-
Bergfriedhof, Heidelberg 11:03:00
-
Weststadt/Südstadt, Heidelberg 11:05:00
Route:
-
Rheinstraße, Heidelberg
-
Rohrbach Markscheide, Heidelberg 10:27:00
-
Rohrbach Eichendorffplatz, Heidelberg 10:28:00
-
Rohrbach Markt, Heidelberg 10:29:00
-
Rohrbach Ortenauer Straße, Heidelberg 10:30:00
-
Rohrbach Freiburger Straße, Heidelberg 10:31:00
-
Rohrbach Süd, Heidelberg 10:33:00