Haltestelle Forum in Heidelberg
Im Emmertsgrund ,
69126Heidelberg
The next departure is direction Rohrbach Süd, Heidelberg.
Route:
-
Emmertsgrund Forum, Heidelberg
-
Emmertsgrund Otto-Hahn-Straße, Heidelberg 11:05:00
-
Emmertsgrund Mombertplatz, Heidelberg 11:07:00
-
Boxberg Louise-Ebert-Zentrum, Heidelberg 11:08:00
-
Boxberg Haselnußweg, Heidelberg 11:09:00
-
Boxberg Am Götzenberg, Heidelberg 11:10:00
-
Rohrbach Süd, Heidelberg 11:13:00
Route:
-
Emmertsgrund Forum, Heidelberg
-
Emmertsgrund Jellinekstrasse, Heidelberg 11:12:00
-
Emmertsgrund Endstelle, Heidelberg 11:13:00
Route:
-
Emmertsgrund Forum, Heidelberg
-
Emmertsgrund Otto-Hahn-Straße, Heidelberg 11:35:00
-
Emmertsgrund Mombertplatz, Heidelberg 11:37:00
-
Boxberg Louise-Ebert-Zentrum, Heidelberg 11:38:00
-
Boxberg Haselnußweg, Heidelberg 11:39:00
-
Boxberg Am Götzenberg, Heidelberg 11:40:00
-
Rohrbach Süd, Heidelberg 11:43:00
Route:
-
Emmertsgrund Forum, Heidelberg
-
Emmertsgrund Augustinum, Heidelberg 11:36:00
-
Emmertsgrund Jaspersstraße, Heidelberg 11:37:00
-
Emmertsgrund Endstelle, Heidelberg 11:38:00
Route:
-
Emmertsgrund Forum, Heidelberg
-
Emmertsgrund Otto-Hahn-Straße, Heidelberg 11:40:00
-
Emmertsgrund Mombertplatz, Heidelberg 11:41:00
-
Rohrbach Süd, Heidelberg 11:44:00
-
Rohrbach Freiburger Straße, Heidelberg 11:48:00
-
Rohrbach Kolbenzeil, Heidelberg 11:49:00
-
Rohrbach Rastatter Straße, Heidelberg 11:50:00
-
Rohrbach Erlenweg, Heidelberg 11:51:00
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg 11:53:00
-
Kirchheim Hagellachstraße, Heidelberg 11:54:00
-
Kirchheim Obere Seegasse, Heidelberg 11:55:00
-
Kirchheim Rathaus, Heidelberg 11:56:00
-
Kirchheim Alfred-Jost-Straße, Heidelberg 11:58:00
-
Kirchheim Mathilde-Vogt-Haus, Heidelberg 11:59:00
-
Kirchheim Pleikartsförster Straße, Heidelberg 12:00:00
-
Kirchheim Königsberger Straße, Heidelberg 12:01:00
-
Kirchheim Gregor-Mendel-Realschule, Heidelberg 12:02:00
-
Kirchheim Harbigweg, Heidelberg 12:03:00
-
Innovation Park (hip), Heidelberg 12:04:00
-
Mary-Somerville-Platz (hip), Heidelberg 12:05:00
-
Montpellierbrücke, Heidelberg 12:07:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 12:11:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 12:16:00
-
Seegarten, Heidelberg 12:17:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 12:18:00
-
Gaisbergstraße, Heidelberg 12:26:00
-
Friedrich-Ebert-Platz, Heidelberg 12:27:00
-
Peterskirche, Heidelberg 12:28:00
-
Oberer Fauler Pelz, Heidelberg 12:29:00
-
Rathaus/Bergbahn, Heidelberg 12:30:00
-
Neckarmünzplatz, Heidelberg 12:32:00
-
Altstadt, Heidelberg 12:33:00
-
Schlierbach Hausackerweg, Heidelberg 12:36:00
-
Schlierbach Rombachweg, Heidelberg 12:38:00
-
Schlierbach Jägerhaus, Heidelberg 12:39:00
-
Schlierbach Adler-Überfahrt, Heidelberg 12:40:00
-
Schlierbach Bahnhof, Heidelberg 12:42:00
-
Ziegelhausen Kleingemünder Straße Ost, Heidelberg 12:43:00
-
Ziegelhausen Textilmuseum, Heidelberg 12:44:00
-
Ziegelhausen Neckarschule, Heidelberg 12:46:00
-
Ziegelhausen Steinbacher Tal, Heidelberg 12:48:00
-
Ziegelhausen Mühldamm, Heidelberg 12:49:00
-
Ziegelhausen Fürstendamm, Heidelberg 12:50:00
-
Ziegelhausen Kreuzgrundweg, Heidelberg 12:51:00
-
Ziegelhausen Rainweg, Heidelberg 12:52:00
-
Ziegelhausen Mittlerer Rainweg, Heidelberg 12:53:00
-
Ziegelhausen Köpfel, Heidelberg 12:54:00
Route:
-
Emmertsgrund Forum, Heidelberg
-
Emmertsgrund Jellinekstrasse, Heidelberg 11:42:00
-
Emmertsgrund Endstelle, Heidelberg 11:43:00