Haltestelle Czernybrücke in Heidelberg
Czernyring 10,
69115Heidelberg
The next departure is direction Kirchheim Friedhof, Heidelberg.
Route:
-
Czernybrücke, Heidelberg
-
Bahnstadt Gadamerplatz, Heidelberg 19:36:00
-
Bahnstadt Hauptbahnhof Süd, Heidelberg 19:37:00
-
Rudolf-Diesel-Straße, Heidelberg 19:39:00
-
Kirchheim Messplatz, Heidelberg 19:41:00
-
Kirchheim Ilse-Krall-Straße, Heidelberg 19:42:00
-
Kirchheim Albert-Fritz-Straße, Heidelberg 19:43:00
-
Kirchheim Odenwaldstraße, Heidelberg 19:45:00
-
Kirchheim Rathaus, Heidelberg 19:46:00
-
Kirchheim Friedhof, Heidelberg 19:48:00
Route:
-
Gneisenaustraße Süd, Heidelberg
-
Berufsschule, Heidelberg 19:40:00
-
Ochsenkopf, Heidelberg 19:41:00
-
SRH Campus, Heidelberg 19:42:00
-
Wieblingen Mitte, Heidelberg 19:44:00
-
Wieblingen Taubenfeld, Heidelberg 19:46:00
-
Edingen Bahnhof, Edingen-Neckarhausen 19:49:00
Route:
-
Czernybrücke, Heidelberg
-
Betriebshof, Heidelberg 19:43:00
Route:
-
Czernybrücke, Heidelberg
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 19:46:00
-
Stadtwerke, Heidelberg 19:47:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 19:49:00
-
Seegarten, Heidelberg 19:51:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 19:53:00
-
Neuenheim Bergstraße, Heidelberg 19:56:00
-
Neuenheim Alte Brücke Nord, Heidelberg 19:59:00
-
Neuenheim Hirschgasse, Heidelberg 20:01:00
-
Ziegelhausen Haarlass, Heidelberg 20:03:00
-
Ziegelhausen Stift Neuburg, Heidelberg 20:04:00
-
Ziegelhausen Stiftsmühle, Heidelberg 20:06:00
-
Ziegelhausen Neckarhelle, Heidelberg 20:07:00
-
Ziegelhausen Neuer Weg, Heidelberg 20:08:00
-
Ziegelhausen Neckarschule, Heidelberg 20:10:00
-
Ziegelhausen Steinbacher Tal, Heidelberg 20:11:00
-
Ziegelhausen Mühldamm, Heidelberg 20:12:00
-
Ziegelhausen Fürstendamm, Heidelberg 20:13:00
-
Ziegelhausen Kreuzgrundweg, Heidelberg 20:14:00
-
Ziegelhausen Peterstaler Straße, Heidelberg 20:15:00
-
Ziegelhausen Grüner Baum, Heidelberg 20:16:00
-
Ziegelhausen Löwen, Heidelberg 20:18:00
-
Ziegelhausen Schweizertalstraße, Heidelberg 20:19:00
-
Ziegelhausen Heidebuckelweg, Heidelberg 20:20:00
-
Ziegelhausen Langer Kirschbaum, Heidelberg 20:24:00
-
Schriesheimer Hof, Wilhelmsfeld 20:27:00
-
Wilhelmshöhe, Wilhelmsfeld 20:28:00
-
Rathaus, Wilhelmsfeld 20:29:00
-
Autohalle, Wilhelmsfeld 20:30:00
Route:
-
Czernybrücke, Heidelberg
-
Bahnstadt Gadamerplatz, Heidelberg 19:46:00
-
Bahnstadt Hauptbahnhof Süd, Heidelberg 19:47:00
-
Rudolf-Diesel-Straße, Heidelberg 19:49:00
-
Kirchheim Messplatz, Heidelberg 19:51:00
-
Kirchheim Ilse-Krall-Straße, Heidelberg 19:52:00
-
Kirchheim Albert-Fritz-Straße, Heidelberg 19:53:00
-
Kirchheim Odenwaldstraße, Heidelberg 19:55:00
-
Kirchheim Rathaus, Heidelberg 19:56:00
-
Kirchheim Friedhof, Heidelberg 19:58:00
Route:
-
Gneisenaustraße Süd, Heidelberg
-
Berufsschule, Heidelberg 19:50:00
-
Ochsenkopf, Heidelberg 19:51:00
-
SRH Campus, Heidelberg 19:52:00
-
Wieblingen Mitte, Heidelberg 19:54:00
-
Wieblingen Taubenfeld, Heidelberg 19:56:00
-
Edingen Bahnhof, Edingen-Neckarhausen 19:59:00