Haltestelle Ludgeristr. in Heek
Ludgeristrasse 14,
48619Heek
The next departure is direction Busbahnhof, Vreden.
Route:
-
Ludgeristr., Heek
-
Donnerberg, Heek 21:15:00
-
Rathaus, Heek 21:16:00
-
Ahle Hovestadt, Heek 21:19:00
-
Ahle Kapelle, Heek 21:20:00
-
Moorbach-Siedlung, Ahaus 21:21:00
-
Windhuk, Ahaus 21:22:00
-
Bahnhof (Hst.B2/2), Ahaus 21:26:00
-
Marienplatz, Ahaus 21:30:00
-
Helene-Helmig Schule, Ahaus 21:32:00
-
Stadtpark, Ahaus 21:33:00
-
Wessum Eichenallee, Ahaus 21:36:00
-
Wessum Raiffeisenstraße, Ahaus 21:38:00
-
Wessum Ottensteiner Landstr., Ahaus 21:39:00
-
Wessum Klümpers, Ahaus 21:40:00
-
Ottenstein Textilstr., Ahaus 21:43:00
-
Ottenstein Abzw. Antoniusheim, Ahaus 21:45:00
-
Doemern Tünte, Vreden 21:46:00
-
Doemern Doemer Feld, Vreden 21:47:00
-
Doemern Ehrenmal, Vreden 21:48:00
-
Freibad, Vreden 21:49:00
-
Ottensteiner Str., Vreden 21:51:00
-
Busbahnhof, Vreden 21:52:00
Route:
-
Ludgeristr., Heek
-
Averbeck, Heek 21:30:00
-
Wolbeck, Heek 21:31:00
-
Ramsberg Gabelpunkt, Schöppingen 21:35:00
-
Sportplatz, Schöppingen 21:38:00
-
Altes Rathaus, Schöppingen 21:40:00
Route:
-
Ludgeristr., Heek
-
Donnerberg, Heek 22:15:00
-
Rathaus, Heek 22:16:00
-
Ahle Hovestadt, Heek 22:19:00
-
Ahle Kapelle, Heek 22:20:00
-
Moorbach-Siedlung, Ahaus 22:21:00
-
Windhuk, Ahaus 22:22:00
-
Bahnhof (Hst.B2/2), Ahaus 22:26:00
-
Marienplatz, Ahaus 22:30:00
-
Helene-Helmig Schule, Ahaus 22:32:00
-
Stadtpark, Ahaus 22:33:00
-
Wessum Eichenallee, Ahaus 22:36:00
-
Wessum Raiffeisenstraße, Ahaus 22:38:00
-
Wessum Ottensteiner Landstr., Ahaus 22:39:00
-
Wessum Klümpers, Ahaus 22:40:00
-
Ottenstein Textilstr., Ahaus 22:43:00
-
Ottenstein Abzw. Antoniusheim, Ahaus 22:45:00
-
Doemern Tünte, Vreden 22:46:00
-
Doemern Doemer Feld, Vreden 22:47:00
-
Doemern Ehrenmal, Vreden 22:48:00
-
Freibad, Vreden 22:49:00
-
Ottensteiner Str., Vreden 22:51:00
-
Busbahnhof, Vreden 22:52:00
Route:
-
Ludgeristr., Heek
-
Donnerberg, Heek 23:35:00
-
Donaustr., Heek 23:36:00
-
Rathaus, Heek 23:36:00
-
Ahle Hovestadt, Heek 23:39:00
-
Ahle Kapelle, Heek 23:40:00
-
Moorbach-Siedlung, Ahaus 23:41:00
-
Windhuk, Ahaus 23:43:00
-
Bahnhof (Hst.B2/2), Ahaus 23:45:00
-
Marienplatz, Ahaus 23:47:00
Route:
-
Ludgeristr., Heek
-
Averbeck, Heek 06:44:00
-
Wolbeck, Heek 06:46:00
-
Heeker Straße, Metelen 06:50:00
-
Busbahnhof, Metelen 06:51:00
-
Sunnenbrink, Metelen 06:52:00
-
Umspannwerk, Metelen 06:53:00
-
Bahnhof Metelen Land, Metelen 06:54:00
-
Waldsee, Metelen 06:55:00
-
Bökerhook Engels, Ochtrup 06:56:00
-
Burgsteinfurt Föcking, Steinfurt 06:57:00
-
Burgsteinfurt Lindhoff, Steinfurt 06:58:00
-
Burgsteinfurt Sellen, Steinfurt 07:00:00
-
Burgsteinfurt Goldstraße, Steinfurt 07:01:00
-
Burgsteinfurt Bentheimer Weg, Steinfurt 07:02:00
-
Burgsteinfurt Ev. Friedhof, Steinfurt 07:03:00
-
Burgsteinfurt Finanzamt, Steinfurt 07:04:00
-
Burgsteinfurt Bahnhofstr., Steinfurt 07:05:00
-
Burgsteinfurt Bahnhof, Steinfurt 07:06:00
-
Burgsteinfurt Mühlenstr., Steinfurt 07:08:00
-
Burgsteinfurt Kreishaus, Steinfurt 07:10:00
Route:
-
Ludgeristr., Heek
-
Averbeck, Heek 06:45:00
-
Wolbeck, Heek 06:46:00
-
Ramsberg Gabelpunkt, Schöppingen 06:50:00
-
Sportplatz, Schöppingen 06:53:00
-
Altes Rathaus, Schöppingen 06:55:00
-
Krümmlingsweg, Schöppingen 06:57:00
-
Hagenstiege, Horstmar 07:02:00
-
Kirche, Horstmar 07:03:00
-
Münstertor, Horstmar 07:04:00
-
Bahnhofstr., Horstmar 07:05:00
-
Abzw. Gewerbegebiet, Horstmar 07:06:00
-
Bahnhofssiedlung, Horstmar 07:07:00
-
Altenburg, Laer 07:08:00
-
Friedhof, Laer 07:10:00
-
Ehem. Postamt, Laer 07:11:00
-
Hohe Str., Laer 07:13:00
-
Holthauser Str., Laer 07:14:00
-
Vowinkel, Laer 07:15:00
-
Flooth, Laer 07:16:00
-
Westenfeld Brücke, Altenberge 07:18:00
-
Park & Ride-Platz, Altenberge 07:20:00
-
Technologiepark, Münster (Westf) 07:31:00
-
Steinfurter Str., Münster (Westf) 07:34:00
-
Münzstraße, Münster (Westf) 07:36:00
-
Tibusstraße, Münster (Westf) 07:38:00
-
Altstadt/Bült(A), Münster (Westf) 07:41:00
-
Eisenbahnstraße (B), Münster (Westf) 07:43:00
-
Hauptbahnhof Bussteig C1, Münster (Westf) 07:46:00