Haltestelle Kreuzschule in Heek
Donaustrasse 14,
48619Heek
The next departure is direction Bahnhof Metelen Land, Metelen.
Route:
-
Kreuzschule, Heek
-
Donnerberg, Heek 13:37:00
-
Ludgeristr., Heek 13:38:00
-
Averbeck, Heek 13:39:00
-
Wolbeck, Heek 13:41:00
-
Buschkampweg, Metelen 13:44:00
-
Heeker Straße, Metelen 13:45:00
-
Busbahnhof, Metelen 13:48:00
-
Sunnenbrink, Metelen 13:50:00
-
Umspannwerk, Metelen 13:51:00
-
Heide, Metelen 13:52:00
-
Bahnhof Metelen Land, Metelen 13:54:00
Route:
-
Kreuzschule, Heek
-
Averbeck Alfert, Heek 13:38:00
-
Averbeck Uphues, Heek 13:38:00
-
Averbeck Am Blömerbach, Schöppingen 13:39:00
-
Averbeck Blömer, Heek 13:39:00
-
Averbeck Brüggenfeld, Heek 13:40:00
-
Averbeck Brookweg, Heek 13:40:00
-
Averbeck Uphues, Heek 13:41:00
-
Averbeck Alfert, Heek 13:42:00
-
Averbeck Jammertal, Heek 13:44:00
-
Averbeck Averbecker Weg, Heek 13:44:00
-
Averbeck Fürstenstiege, Heek 13:44:00
-
Averbeck Kirchenbusch, Heek 13:45:00
-
Averbeck Wolbeck, Heek 13:47:00
-
Averbeck Doedt, Heek 13:49:00
-
Averbeck Buschen Erbe, Heek 13:51:00
-
Averbeck Liesen Venn, Heek 13:52:00
-
Averbeck Strönfeldstr., Heek 13:53:00
-
Averbeck Fa. Zumdieck, Heek 13:54:00
-
Averbeck Am Nienkamp, Heek 13:55:00
-
Averbeck Laumannstr., Heek 13:56:00
-
Averbeck Abzw. B70, Heek 13:59:00
-
Wehr Vinkelau, Legden 14:09:00
-
Asbeck Volksbank, Legden 14:14:00
Route:
-
Kreuzschule, Heek
-
Ahle Im Kuckuck, Heek 13:37:00
-
Ahle Niehues, Heek 13:38:00
-
Ahle Elveringesch, Heek 13:40:00
-
Ahle Weilingesch, Heek 13:42:00
-
Ahle (Kr BOR) Berger, Heek 13:44:00
-
Ahle Dapperkamp, Heek 13:45:00
-
Ahle Dannenkamp, Heek 13:46:00
-
Ahle (Kr BOR) Thesing, Heek 13:48:00
-
Ahle Wiesbachtal, Heek 13:49:00
-
Ahle Moorbach, Heek 13:51:00
Route:
-
Donaustr., Heek
-
Donnerberg, Heek 13:48:00
-
Ludgeristr., Heek 13:49:00
Route:
-
Donaustr., Heek
-
Rathaus, Heek 13:50:00
-
Gabelpunkt, Heek 13:51:00
-
Nienborg Landesmusikakademie, Heek 13:52:00
-
Nienborg Mühle, Heek 13:53:00
-
Nienborg Fa. Seppelfricke, Heek 13:54:00
-
Nienborg Am Wexter Kreuz, Heek 13:55:00
-
Nienborg Wext, Heek 13:55:00
-
Epe Gasthaus Einsiedler, Gronau (Westf) 13:56:00
-
Epe Füchtenfeld, Gronau (Westf) 13:56:00
-
Epe Am Königsweg, Gronau (Westf) 13:56:00
-
Epe Rübezahlsiedlung, Gronau (Westf) 13:57:00
-
Epe In den Kämpen, Gronau (Westf) 13:58:00
-
Epe Nienkamp, Gronau (Westf) 13:59:00
-
Epe Georgschule, Gronau (Westf) 14:00:00
-
Epe Wilhelmstr., Gronau (Westf) 14:01:00
-
Epe Amtshaus, Gronau (Westf) 14:02:00
Route:
-
Kreuzschule, Heek
-
Nienborg Akademieweg, Heek 13:53:00
-
Nienborg B.-Martin-Schule, Heek 13:55:00
-
Callenbeck Zum Herzberg, Heek 13:56:00
-
Callenbeck Helling, Heek 13:57:00
-
Callenbeck Kockskotten, Heek 13:58:00
-
Wext Speckstr., Heek 14:01:00
-
Wext Katerkamp, Heek 14:02:00
-
Wext Bröker, Heek 14:02:00
-
Wext Ammert, Heek 14:03:00
-
Weiner, Ochtrup 14:04:00
-
Wext Haget, Heek 14:11:00
-
Wext Vogelsang, Heek 14:12:00
-
Wext Wexter Str., Heek 14:13:00
-
Nienborg Am Wexter Kreuz, Heek 14:14:00
-
Wext Eper Str., Heek 14:15:00
-
Wext Wexter Haar, Heek 14:16:00
-
Wext Tillmann, Heek 14:17:00
-
Wichum Wichumer Str., Heek 14:19:00
-
Wichum Kläranlage, Heek 14:20:00
-
Wichum Wolters, Heek 14:21:00