Haltestelle Heek Rathaus in Heek
Bahnhofstraße 53,
48619Heek
The next departure is direction Ludgeristr., Heek.
Route:
-
Rathaus, Heek
-
Donaustr., Heek 12:52:00
-
Donnerberg, Heek 12:53:00
-
Ludgeristr., Heek 12:54:00
Route:
-
Rathaus, Heek
-
Gabelpunkt, Heek 12:59:00
-
Nienborg Landesmusikakademie, Heek 13:00:00
-
Nienborg Mühle, Heek 13:01:00
-
Nienborg Fa. Seppelfricke, Heek 13:02:00
-
Nienborg Am Wexter Kreuz, Heek 13:03:00
-
Nienborg Wext, Heek 13:03:00
-
Epe Gasthaus Einsiedler, Gronau (Westf) 13:04:00
-
Epe Füchtenfeld, Gronau (Westf) 13:04:00
-
Epe Am Königsweg, Gronau (Westf) 13:04:00
-
Epe Rübezahlsiedlung, Gronau (Westf) 13:05:00
-
Epe In den Kämpen, Gronau (Westf) 13:06:00
-
Epe Nienkamp, Gronau (Westf) 13:07:00
-
Epe Georgschule, Gronau (Westf) 13:08:00
-
Epe Wilhelmstr., Gronau (Westf) 13:09:00
-
Epe Amtshaus, Gronau (Westf) 13:10:00
-
Epe Bösingbachstiege, Gronau (Westf) 13:12:00
-
Epe Klosterschänke, Gronau (Westf) 13:13:00
-
Epe Westfalia, Gronau (Westf) 13:14:00
-
Brandströmstr., Gronau (Westf) 13:15:00
-
Blücherstr., Gronau (Westf) 13:16:00
-
Hertie, Gronau (Westf) 13:17:00
-
Bahnhof, Gronau (Westf) 13:20:00
Route:
-
Rathaus, Heek
-
Ahle Hovestadt, Heek 13:14:00
-
Ahle Kapelle, Heek 13:15:00
-
Moorbach-Siedlung, Ahaus 13:16:00
-
Windhuk, Ahaus 13:17:00
-
Bahnhof (Hst.B2/2), Ahaus 13:21:00
-
Marienplatz, Ahaus 13:25:00
-
Helene-Helmig Schule, Ahaus 13:27:00
-
Stadtpark, Ahaus 13:28:00
-
Wessum Eichenallee, Ahaus 13:31:00
-
Wessum Raiffeisenstraße, Ahaus 13:33:00
-
Wessum Ottensteiner Landstr., Ahaus 13:34:00
-
Wessum Klümpers, Ahaus 13:35:00
-
Ottenstein Textilstr., Ahaus 13:38:00
-
Ottenstein Abzw. Antoniusheim, Ahaus 13:40:00
-
Doemern Tünte, Vreden 13:41:00
-
Doemern Doemer Feld, Vreden 13:42:00
-
Doemern Ehrenmal, Vreden 13:43:00
-
Freibad, Vreden 13:44:00
-
Ottensteiner Str., Vreden 13:46:00
-
Busbahnhof, Vreden 13:47:00
Route:
-
Rathaus, Heek
-
Donnerberg, Heek 13:12:00
-
Vennstr., Heek 13:13:00
-
Feuerwehr, Heek 13:14:00
-
Ahle Hovestadt, Heek 13:18:00
-
Ahle Kapelle, Heek 13:19:00
-
Moorbach-Siedlung, Ahaus 13:20:00
-
Windhuk, Ahaus 13:21:00
-
Bahnhof, Ahaus 13:24:00
-
Marienplatz, Ahaus 13:28:00
-
Schloßstr., Ahaus 13:30:00
-
Krankenhaus, Ahaus 13:31:00
-
Wüllen Am Spieker, Ahaus 13:34:00
-
Wüllen Pineweg, Ahaus 13:35:00
-
Wüllen Abzw. Ottenstein, Ahaus 13:36:00
-
Wendfeld Schulze Thering, Stadtlohn 13:38:00
-
Wendfeld Transformator, Stadtlohn 13:38:00
-
Wendfeld Abzw. Vreden, Stadtlohn 13:39:00
-
Wendfeld Vortkamp, Stadtlohn 13:40:00
-
Lohner Str., Stadtlohn 13:41:00
-
Freudenberg, Stadtlohn 13:42:00
-
Mühlenstr., Stadtlohn 13:43:00
-
Busbahnhof Bussteig A2, Stadtlohn 13:46:00
-
Wessendorf, Stadtlohn 13:51:00
-
Heisterborg, Stadtlohn 13:52:00
-
Hundewick Gemeindestraße, Stadtlohn 13:53:00
-
Beckedahl, Südlohn 13:56:00
-
Am Vereinshaus, Südlohn 13:57:00
-
Bahnhofstr., Südlohn 13:58:00
-
Mühlenkamp, Südlohn 13:59:00
-
Tünte, Südlohn 14:00:00
-
Weseke Abzw. Oeding, Borken (Westf) 14:02:00
-
Weseke Südlohner Str., Borken (Westf) 14:03:00
-
Weseke Schlückersring, Borken (Westf) 14:04:00
-
Weseke Jugendheim, Borken (Westf) 14:06:00
-
Weseke Ev. Kirche, Borken (Westf) 14:08:00
-
Gemen Schweers, Borken (Westf) 14:11:00
-
Gemenwirthe Alte Mühle, Borken (Westf) 14:15:00
-
Kreishaus, Borken (Westf) 14:16:00
-
Kettelerstr., Borken (Westf) 14:17:00
-
Wilbecke, Borken (Westf) 14:21:00
-
Bahnhof, Borken (Westf) 14:24:00
Route:
-
Rathaus, Heek
-
Donaustr., Heek 13:14:00
-
Donnerberg, Heek 13:16:00
-
Katthagen, Heek 13:17:00
-
Vennstr., Heek 13:18:00
-
Feuerwehr, Heek 13:19:00
Route:
-
Rathaus, Heek
-
Donaustr., Heek 13:16:00
-
Donnerberg, Heek 13:18:00
-
Katthagen, Heek 13:19:00