Haltestelle Niedergottsau in Haiming
Marienstrasse 2,
84533Haiming
The next departure is direction Bahnhof, Burghausen.
Route:
-
Niedergottsau, Haiming
-
Weg, Haiming 08:49:00
-
Viehhausen, Haiming 08:50:00
-
Winklham, Haiming 08:52:00
-
Vordorf, Haiming 08:53:00
-
Bäckerei, Haiming 08:54:00
-
Gemeinde, Haiming 08:55:00
-
Burghauser Straße, Haiming 08:56:00
-
Piesing, Haiming 08:58:00
-
Neuhofen, Haiming 09:00:00
-
Bahnhof, Burghausen 09:05:00
Route:
-
Niedergottsau, Haiming
-
Holzhausen, Haiming 08:50:00
-
Bergham, Marktl 08:52:00
-
Beck, Marktl 08:53:00
-
Abzw. Bahnhof, Marktl 08:54:00
-
Hofschallern, Stammham (Inn) 08:55:00
-
Alte B12, Stammham (Inn) 08:58:00
-
Mehlmäusl, Julbach 09:00:00
-
Hart Seibersdorfer Str., Julbach 09:01:00
-
Deindorf, Kirchdorf a. Inn 09:02:00
-
Seibersdorf, Kirchdorf a. Inn 09:03:00
-
Bergham Abzw., Kirchdorf a. Inn 09:04:00
-
Ramerding, Kirchdorf a. Inn 09:05:00
-
Strohham, Kirchdorf a. Inn 09:06:00
-
Ritzing, Kirchdorf a. Inn 09:07:00
-
Friedhof, Kirchdorf a. Inn 09:08:00
-
Luksch, Kirchdorf a. Inn 09:09:00
-
Inntalhof, Kirchdorf a. Inn 09:10:00
-
Machendorf Gasthof Schönhofer, Kirchdorf a. Inn 09:11:00
-
Atzing, Kirchdorf a. Inn 09:12:00
-
Lengdorf Siedlung, Simbach a. Inn 09:13:00
-
Bahnhof (Busbahnhof), Simbach a. Inn 09:15:00
Route:
-
Niedergottsau, Haiming
-
Weg, Haiming 09:49:00
-
Viehhausen, Haiming 09:50:00
-
Gemeinde, Haiming 09:51:00
-
Burghauser Straße, Haiming 09:52:00
-
Piesing, Haiming 09:54:00
-
Neuhofen, Haiming 09:56:00
-
Bahnhof, Burghausen 10:02:00
Route:
-
Niedergottsau, Haiming
-
Holzhausen, Haiming 10:52:00
-
Bergham, Marktl 10:54:00
-
Beck, Marktl 10:55:00
-
Bahnhof, Marktl 10:56:00
-
Hofschallern, Stammham (Inn) 10:57:00
-
Alte B12, Stammham (Inn) 11:00:00
Route:
-
Niedergottsau, Haiming
-
Holzhausen, Haiming 11:57:00
-
Bergham, Marktl 11:59:00
-
Beck, Marktl 12:00:00
-
Abzw. Bahnhof, Marktl 12:01:00
-
Hofschallern, Stammham (Inn) 12:02:00
-
Alte B12, Stammham (Inn) 12:04:00
-
Mehlmäusl, Julbach 12:06:00
-
Hart Seibersdorfer Str., Julbach 12:07:00
-
Deindorf, Kirchdorf a. Inn 12:08:00
-
Seibersdorf, Kirchdorf a. Inn 12:09:00
-
Bergham Abzw., Kirchdorf a. Inn 12:10:00
-
Ramerding, Kirchdorf a. Inn 12:11:00
-
Strohham, Kirchdorf a. Inn 12:12:00
-
Ritzing, Kirchdorf a. Inn 12:13:00
-
Friedhof, Kirchdorf a. Inn 12:14:00
-
Mittelschule, Kirchdorf a. Inn 12:16:00
-
Luksch, Kirchdorf a. Inn 12:17:00
-
Inntalhof, Kirchdorf a. Inn 12:18:00
-
Machendorf Gasthof Schönhofer, Kirchdorf a. Inn 12:19:00
-
Atzing, Kirchdorf a. Inn 12:20:00
-
Lengdorf Siedlung, Simbach a. Inn 12:21:00
-
Bahnhof (Busbahnhof), Simbach a. Inn 12:22:00
-
Schulzentrum, Simbach a. Inn 12:25:00
Route:
-
Niedergottsau, Haiming
-
Holzhausen, Haiming 12:41:00
-
Bergham, Marktl 12:43:00
-
Beck, Marktl 12:44:00
-
Bahnhof, Marktl 12:45:00
-
Hofschallern, Stammham (Inn) 12:46:00
-
Alte B12, Stammham (Inn) 12:48:00