Haltestelle Von-Braunmühl-Straße in Haar
Vockestrasse 42,
85540Haar
The next departure is direction Neukeferloh, Ostring.
Route:
-
Max-Isserlin-Straße, Haar
-
Rechnerstraße, Haar 15:46:00
-
Wasserburger Straße, Haar 15:47:00
-
Waldstraße, Haar 15:48:00
-
Neukeferloh Luisenweg, Grasbrunn 15:50:00
-
Neukeferloh Rathaus, Grasbrunn 15:52:00
-
Neukeferloh Grünlandstraße, Grasbrunn 15:53:00
-
Neukeferloh Fritz-Bonnet-Straße, Grasbrunn 15:54:00
-
Neukeferloh Ostring, Grasbrunn 15:55:00
Route:
-
Max-Isserlin-Straße, Haar
-
Klinikum, Haar 15:57:00
-
Annelies-Kupper-Allee, Haar 15:58:00
-
Haar 16:00:00
-
Bürgerhaus, Haar 16:02:00
-
Leibstraße, Haar 16:03:00
-
Joh.-Seb.-Bach-Straße, Haar 16:04:00
-
F.-Kobell-Str./Waldfriedhof, Haar 16:06:00
-
Am See, Haar 16:07:00
-
Ludwig-Moser-Straße, Haar 16:08:00
-
Hans-Stießberger-Straße, Haar 16:09:00
-
Lise-Meitner-Weg, Haar 16:10:00
Route:
-
Max-Isserlin-Straße, Haar
-
Rechnerstraße, Haar 16:06:00
-
Wasserburger Straße, Haar 16:07:00
-
Waldstraße, Haar 16:08:00
-
Neukeferloh Luisenweg, Grasbrunn 16:10:00
-
Neukeferloh Rathaus, Grasbrunn 16:12:00
-
Neukeferloh Grünlandstraße, Grasbrunn 16:13:00
-
Neukeferloh Fritz-Bonnet-Straße, Grasbrunn 16:14:00
-
Neukeferloh Ostring, Grasbrunn 16:15:00
-
Baldham Eichenstraße, Vaterstetten 16:18:00
-
Baldham Realschule, Vaterstetten 16:19:00
Route:
-
Max-Isserlin-Straße, Haar
-
Klinikum, Haar 16:17:00
-
Annelies-Kupper-Allee, Haar 16:18:00
-
Haar 16:20:00
-
Bürgerhaus, Haar 16:22:00
-
Leibstraße, Haar 16:23:00
-
Joh.-Seb.-Bach-Straße, Haar 16:24:00
-
F.-Kobell-Str./Waldfriedhof, Haar 16:26:00
-
Am See, Haar 16:27:00
-
Ludwig-Moser-Straße, Haar 16:28:00
-
Hans-Stießberger-Straße, Haar 16:29:00
-
Lise-Meitner-Weg, Haar 16:30:00
Route:
-
Max-Isserlin-Straße, Haar
-
Rechnerstraße, Haar 16:46:00
-
Wasserburger Straße, Haar 16:47:00
-
Waldstraße, Haar 16:48:00
-
Neukeferloh Luisenweg, Grasbrunn 16:50:00
-
Neukeferloh Rathaus, Grasbrunn 16:52:00
-
Neukeferloh Grünlandstraße, Grasbrunn 16:53:00
-
Neukeferloh Fritz-Bonnet-Straße, Grasbrunn 16:54:00
-
Neukeferloh Ostring, Grasbrunn 16:55:00
Route:
-
Max-Isserlin-Straße, Haar
-
Klinikum, Haar 16:57:00
-
Annelies-Kupper-Allee, Haar 16:58:00
-
Haar 17:00:00
-
Bürgerhaus, Haar 17:02:00
-
Leibstraße, Haar 17:03:00
-
Joh.-Seb.-Bach-Straße, Haar 17:04:00
-
F.-Kobell-Str./Waldfriedhof, Haar 17:06:00
-
Am See, Haar 17:07:00
-
Ludwig-Moser-Straße, Haar 17:08:00
-
Hans-Stießberger-Straße, Haar 17:09:00
-
Lise-Meitner-Weg, Haar 17:10:00