Haltestelle F.-Kobell-Str./Waldfriedhof in Haar
Ferdinand-Kobell-Strasse ,
85540Haar
The next departure is direction Baldham Realschule.
Route:
-
F.-Kobell-Str./Waldfriedhof, Haar
-
Joh.-Seb.-Bach-Straße, Haar 15:57:00
-
Leibstraße, Haar 15:58:00
-
Haar 16:00:00
-
Annelies-Kupper-Allee, Haar 16:03:00
-
Klinikum, Haar 16:04:00
-
Max-Isserlin-Straße, Haar 16:05:00
-
Rechnerstraße, Haar 16:06:00
-
Wasserburger Straße, Haar 16:07:00
-
Waldstraße, Haar 16:08:00
-
Neukeferloh Luisenweg, Grasbrunn 16:10:00
-
Neukeferloh Rathaus, Grasbrunn 16:12:00
-
Neukeferloh Grünlandstraße, Grasbrunn 16:13:00
-
Neukeferloh Fritz-Bonnet-Straße, Grasbrunn 16:14:00
-
Neukeferloh Ostring, Grasbrunn 16:15:00
-
Baldham Eichenstraße, Vaterstetten 16:18:00
-
Baldham Realschule, Vaterstetten 16:19:00
Route:
-
F.-Kobell-Str./Waldfriedhof, Haar
-
Am See, Haar 16:07:00
-
Ludwig-Moser-Straße, Haar 16:08:00
-
Hans-Stießberger-Straße, Haar 16:09:00
-
Lise-Meitner-Weg, Haar 16:10:00
Route:
-
F.-Kobell-Str./Waldfriedhof, Haar
-
Joh.-Seb.-Bach-Straße, Haar 16:17:00
-
Leibstraße, Haar 16:18:00
-
Haar 16:20:00
Route:
-
F.-Kobell-Str./Waldfriedhof, Haar
-
Am See, Haar 16:27:00
-
Ludwig-Moser-Straße, Haar 16:28:00
-
Hans-Stießberger-Straße, Haar 16:29:00
-
Lise-Meitner-Weg, Haar 16:30:00
Route:
-
F.-Kobell-Str./Waldfriedhof, Haar
-
Joh.-Seb.-Bach-Straße, Haar 16:37:00
-
Leibstraße, Haar 16:38:00
-
Haar 16:40:00
-
Annelies-Kupper-Allee, Haar 16:43:00
-
Klinikum, Haar 16:44:00
-
Max-Isserlin-Straße, Haar 16:45:00
-
Rechnerstraße, Haar 16:46:00
-
Wasserburger Straße, Haar 16:47:00
-
Waldstraße, Haar 16:48:00
-
Neukeferloh Luisenweg, Grasbrunn 16:50:00
-
Neukeferloh Rathaus, Grasbrunn 16:52:00
-
Neukeferloh Grünlandstraße, Grasbrunn 16:53:00
-
Neukeferloh Fritz-Bonnet-Straße, Grasbrunn 16:54:00
-
Neukeferloh Ostring, Grasbrunn 16:55:00
Route:
-
F.-Kobell-Str./Waldfriedhof, Haar
-
Am See, Haar 16:47:00
-
Ludwig-Moser-Straße, Haar 16:48:00
-
Hans-Stießberger-Straße, Haar 16:49:00
-
Lise-Meitner-Weg, Haar 16:50:00