Haltestelle Gronau (Westf) Bahnhof in Gronau (Westf.)
Zollstrasse 4,
48599Gronau (Westf.)
The next departure is direction Enschede.
Route:
-
Gronau(Westf)
-
Glanerbrug 13:19:00
-
Enschede De Eschmarke 13:22:00
-
Enschede 13:27:00
Route:
-
Gronau(Westf)
-
Epe(Westf) 13:27:00
-
Ahaus 13:38:00
-
Legden 13:45:00
-
Rosendahl-Holtwick 13:50:00
-
Coesfeld(Westf) 13:57:00
-
Lette(Kr Coesfeld) 14:07:00
-
Dülmen 14:16:00
-
Lüdinghausen 14:27:00
-
Selm 14:35:00
-
Selm-Beifang 14:37:00
-
Bork(Westf) 14:41:00
-
Lünen Hbf 14:48:00
-
Lünen-Preußen 14:53:00
-
Dortmund-Derne 14:56:00
-
Dortmund-Kirchderne 14:59:00
-
Dortmund Hbf 15:06:00
Route:
-
Bahnhof, Gronau (Westf)
-
Rüenberger Hof, Gronau (Westf) 13:31:00
-
Gildehaus Bahnhof, Bad Bentheim 13:43:00
-
Bahnhof, Bad Bentheim 13:50:00
Route:
-
Bahnhof, Gronau (Westf)
-
Victoriastraße, Gronau (Westf) 13:36:00
-
Rüenberger Hof, Gronau (Westf) 13:37:00
-
Beethovenstraße, Gronau (Westf) 13:38:00
-
Bachstraße, Gronau (Westf) 13:38:00
-
Dreiländersee/L572, Gronau (Westf) 13:40:00
-
Bardel Fürstlicher Wald, Bad Bentheim 13:41:00
-
Bardel Kloster, Bad Bentheim 13:43:00
-
Bardel Wigge, Bad Bentheim 13:44:00
-
Bardel Ems, Bad Bentheim 13:46:00
-
Achterberg Lansmann, Bad Bentheim 13:47:00
-
Gildehaus Milkmannstraße, Bad Bentheim 13:49:00
-
Gildehaus Bahnhof, Bad Bentheim 13:50:00
-
Gildehaus Imstiege, Bad Bentheim 13:51:00
-
Gildehaus Hagelshoek, Bad Bentheim 13:53:00
-
Ferienresort, Bad Bentheim 13:54:00
-
Nordring, Bad Bentheim 13:58:00
-
Bahnhof, Bad Bentheim 14:00:00
-
Zentrum, Bad Bentheim 14:02:00
-
Spielbank, Bad Bentheim 14:04:00
-
Friedhof, Bad Bentheim 14:05:00
-
Suddendorf Zum Forsthaus, Schüttorf 14:08:00
-
Suddendorf Rodriguez, Schüttorf 14:09:00
-
Suddendorf Mansbrügge, Schüttorf 14:10:00
-
Heckenweg, Schüttorf 14:11:00
-
Hasenstraße, Schüttorf 14:12:00
-
Bahnhof, Schüttorf 14:14:00
-
Alte Post, Schüttorf 14:16:00
-
Am Werkshorn/Nordring, Schüttorf 14:18:00
-
Erikastraße, Schüttorf 14:20:00
-
Quendorfer See, Schüttorf 14:22:00
Route:
-
Gronau(Westf)
-
Ochtrup 13:54:00
-
Metelen Land 14:01:00
-
Steinfurt-Burgsteinfurt 14:06:00
-
Steinfurt-Grottenkamp 14:11:00
-
Steinfurt-Borghorst 14:13:00
-
Nordwalde 14:19:00
-
Altenberge 14:23:00
-
Münster-Häger 14:32:00
-
Münster(W)Zentrum Nord 14:38:00
-
Münster(Westf)Hbf 14:44:00
Route:
-
Gronau(Westf)
-
Glanerbrug 13:49:00
-
Enschede De Eschmarke 13:52:00
-
Enschede 13:57:00