Haltestelle Gronau (Westf) Bahnhof in Gronau (Westf.)
Zollstrasse 4,
48599Gronau (Westf.)
The next departure is direction Bahnhof, Bad Bentheim.
Route:
-
Bahnhof, Gronau (Westf)
-
Rüenberger Hof, Gronau (Westf) 08:37:00
-
Gildehaus Bahnhof, Bad Bentheim 08:49:00
-
Bahnhof, Bad Bentheim 08:56:00
Route:
-
Bahnhof, Gronau (Westf)
-
Victoriastraße, Gronau (Westf) 08:36:00
-
Rüenberger Hof, Gronau (Westf) 08:37:00
-
Beethovenstraße, Gronau (Westf) 08:38:00
-
Bachstraße, Gronau (Westf) 08:38:00
-
Dreiländersee/L572, Gronau (Westf) 08:40:00
-
Bardel Fürstlicher Wald, Bad Bentheim 08:41:00
-
Bardel Kloster, Bad Bentheim 08:43:00
-
Bardel Wigge, Bad Bentheim 08:44:00
-
Bardel Ems, Bad Bentheim 08:46:00
-
Achterberg Lansmann, Bad Bentheim 08:47:00
-
Gildehaus Milkmannstraße, Bad Bentheim 08:49:00
-
Gildehaus Bahnhof, Bad Bentheim 08:50:00
-
Gildehaus Imstiege, Bad Bentheim 08:51:00
-
Gildehaus Hagelshoek, Bad Bentheim 08:53:00
-
Ferienresort, Bad Bentheim 08:54:00
-
An der Müst, Bad Bentheim 08:55:00
-
Paulinenkrankenhaus, Bad Bentheim 08:57:00
-
Nordring, Bad Bentheim 08:58:00
-
Bahnhof, Bad Bentheim 09:00:00
-
Zentrum, Bad Bentheim 09:02:00
-
Spielbank, Bad Bentheim 09:04:00
-
Friedhof, Bad Bentheim 09:05:00
-
Suddendorf Zum Forsthaus, Schüttorf 09:08:00
-
Suddendorf Rodriguez, Schüttorf 09:09:00
-
Suddendorf Mansbrügge, Schüttorf 09:10:00
-
Heckenweg, Schüttorf 09:11:00
-
Hasenstraße, Schüttorf 09:12:00
-
Bahnhof, Schüttorf 09:14:00
-
Alte Post, Schüttorf 09:16:00
-
Am Werkshorn/Nordring, Schüttorf 09:18:00
-
Alter Emsbürener Weg, Schüttorf 09:20:00
-
Industriestraße/Nordring, Schüttorf 09:22:00
Route:
-
Bahnhof, Gronau (Westf)
-
Hertie, Gronau (Westf) 08:42:00
-
Blücherstr., Gronau (Westf) 08:43:00
-
Brandströmstr., Gronau (Westf) 08:44:00
-
Epe Westfalia, Gronau (Westf) 08:46:00
-
Epe Klosterschänke, Gronau (Westf) 08:47:00
-
Epe Bösingbachstiege, Gronau (Westf) 08:48:00
-
Epe Amtshaus, Gronau (Westf) 08:49:00
-
Epe Kardinal-von-Galen-Ring, Gronau (Westf) 08:51:00
-
Epe Helenenstraße, Gronau (Westf) 08:52:00
-
Epe Brinkerhook, Gronau (Westf) 08:53:00
-
Epe Wieferthook, Gronau (Westf) 08:55:00
-
Epe Tenhündfeld, Gronau (Westf) 08:56:00
-
Epe Abzw. Bahnhof Lasterfeld, Gronau (Westf) 08:57:00
-
Graes Effkemann, Ahaus 08:59:00
-
Graes Fleer, Ahaus 09:00:00
-
Graes Kirche, Ahaus 09:01:00
-
Graes Kalkwerk, Ahaus 09:03:00
-
Wessum Bahnhof, Ahaus 09:05:00
-
Wessum Frankemölle, Ahaus 09:06:00
-
Wessum Eichenallee, Ahaus 09:07:00
-
Wessum Flörbachstr., Ahaus 09:08:00
-
Stadtpark, Ahaus 09:09:00
-
Hocksstr., Ahaus 09:11:00
-
Polizeiinspektion Nord, Ahaus 09:12:00
-
Bahnhof, Ahaus 09:14:00
-
Marienplatz, Ahaus 09:16:00
-
Rathaus, Ahaus 09:17:00
-
Coesfelder Str., Ahaus 09:19:00
-
Lindenstr., Ahaus 09:20:00
-
Kalvarienberg, Ahaus 09:21:00
-
Ammeln Gasth. Enning, Ahaus 09:23:00
-
Wehr Ochsenweg, Legden 09:25:00
-
Wehr Schule, Legden 09:26:00
-
Brüggemann, Legden 09:28:00
-
Nordring, Legden 09:29:00
-
Stiege, Legden 09:30:00
-
Gildenhook, Legden 09:31:00
Route:
-
Gronau(Westf)
-
Ochtrup 08:54:00
-
Metelen Land 09:01:00
-
Steinfurt-Burgsteinfurt 09:06:00
-
Steinfurt-Grottenkamp 09:11:00
-
Steinfurt-Borghorst 09:13:00
-
Nordwalde 09:19:00
-
Altenberge 09:23:00
-
Münster-Häger 09:32:00
-
Münster(W)Zentrum Nord 09:38:00
-
Münster(Westf)Hbf 09:44:00
Route:
-
Gronau(Westf)
-
Glanerbrug 08:49:00
-
Enschede De Eschmarke 08:52:00
-
Enschede 08:57:00
Route:
-
Bahnhof, Gronau (Westf)
-
Hertie, Gronau (Westf) 08:49:00
-
Blücherstr., Gronau (Westf) 08:51:00
-
Brandströmstr., Gronau (Westf) 08:52:00
-
Epe Westfalia, Gronau (Westf) 08:53:00
-
Epe Klosterschänke, Gronau (Westf) 08:54:00
-
Epe Amtshaus, Gronau (Westf) 08:57:00
-
Epe Wilhelmstr., Gronau (Westf) 08:58:00
-
Epe Georgschule, Gronau (Westf) 08:59:00
-
Epe Nienkamp, Gronau (Westf) 09:00:00
-
Epe In den Kämpen, Gronau (Westf) 09:01:00
-
Epe Rübezahlsiedlung, Gronau (Westf) 09:02:00
-
Epe Am Königsweg, Gronau (Westf) 09:03:00
-
Epe Füchtenfeld, Gronau (Westf) 09:03:00
-
Epe Gasthaus Einsiedler, Gronau (Westf) 09:04:00
-
Nienborg Wext, Heek 09:05:00
-
Nienborg Am Wexter Kreuz, Heek 09:06:00
-
Nienborg Fa. Seppelfricke, Heek 09:07:00
-
Nienborg Mühle, Heek 09:08:00
-
Nienborg Landesmusikakademie, Heek 09:09:00
-
Rathaus, Heek 09:11:00
-
Donnerberg, Heek 09:12:00
-
Vennstr., Heek 09:13:00
-
Feuerwehr, Heek 09:14:00
-
Ahle Hovestadt, Heek 09:18:00
-
Ahle Kapelle, Heek 09:19:00
-
Moorbach-Siedlung, Ahaus 09:20:00
-
Windhuk, Ahaus 09:21:00
-
Bahnhof, Ahaus 09:24:00
-
Marienplatz, Ahaus 09:28:00
-
Schloßstr., Ahaus 09:30:00
-
Krankenhaus, Ahaus 09:31:00
-
Wüllen Am Spieker, Ahaus 09:34:00
-
Wüllen Pineweg, Ahaus 09:35:00
-
Wüllen Abzw. Ottenstein, Ahaus 09:36:00
-
Wendfeld Schulze Thering, Stadtlohn 09:38:00
-
Wendfeld Transformator, Stadtlohn 09:38:00
-
Wendfeld Abzw. Vreden, Stadtlohn 09:39:00
-
Wendfeld Vortkamp, Stadtlohn 09:40:00
-
Lohner Str., Stadtlohn 09:41:00
-
Freudenberg, Stadtlohn 09:42:00
-
Mühlenstr., Stadtlohn 09:43:00
-
Busbahnhof Bussteig A2, Stadtlohn 09:46:00
-
Wessendorf, Stadtlohn 09:51:00
-
Heisterborg, Stadtlohn 09:52:00
-
Hundewick Gemeindestraße, Stadtlohn 09:53:00
-
Beckedahl, Südlohn 09:56:00
-
Am Vereinshaus, Südlohn 09:57:00
-
Bahnhofstr., Südlohn 09:58:00
-
Mühlenkamp, Südlohn 09:59:00
-
Tünte, Südlohn 10:00:00
-
Weseke Abzw. Oeding, Borken (Westf) 10:02:00
-
Weseke Südlohner Str., Borken (Westf) 10:03:00
-
Weseke Schlückersring, Borken (Westf) 10:04:00
-
Weseke Jugendheim, Borken (Westf) 10:06:00
-
Weseke Ev. Kirche, Borken (Westf) 10:08:00
-
Gemen Schweers, Borken (Westf) 10:11:00
-
Gemenwirthe Alte Mühle, Borken (Westf) 10:15:00
-
Kreishaus, Borken (Westf) 10:16:00
-
Kettelerstr., Borken (Westf) 10:17:00
-
Wilbecke, Borken (Westf) 10:21:00
-
Bahnhof, Borken (Westf) 10:24:00