Haltestelle Gronau (Westf) Bahnhof in Gronau (Westf.)
Zollstrasse 4,
48599Gronau (Westf.)
The next departure is direction Enschede.
Route:
-
Gronau(Westf)
-
Glanerbrug 14:19:00
-
Enschede De Eschmarke 14:22:00
-
Enschede 14:27:00
Route:
-
Gronau(Westf)
-
Epe(Westf) 14:27:00
-
Ahaus 14:38:00
-
Legden 14:45:00
-
Rosendahl-Holtwick 14:50:00
-
Coesfeld(Westf) 14:57:00
-
Lette(Kr Coesfeld) 15:07:00
-
Dülmen 15:16:00
-
Lüdinghausen 15:27:00
-
Selm 15:35:00
-
Selm-Beifang 15:37:00
-
Bork(Westf) 15:41:00
-
Lünen Hbf 15:48:00
-
Lünen-Preußen 15:53:00
-
Dortmund-Derne 15:56:00
-
Dortmund-Kirchderne 15:59:00
-
Dortmund Hbf 16:06:00
Route:
-
Bahnhof, Gronau (Westf)
-
Lukas-Krankenhaus, Gronau (Westf) 14:27:00
-
St.-Antonius-Hospital, Gronau (Westf) 14:33:00
Route:
-
Bahnhof, Gronau (Westf)
-
Möllenweg, Gronau (Westf) 14:31:00
-
Alstätte Markt, Ahaus 14:43:00
-
Busbahnhof, Vreden 14:58:00
-
Klosterhook, Vreden 15:06:00
-
Oeding Woorteweg, Südlohn 15:16:00
-
Burlo Kloster, Borken (Westf) 15:23:00
-
Edith-Stein-Str., Rhede (Westf) 15:36:00
-
Fachhochschule, Bocholt 15:41:00
-
Bahnhof, Bocholt 15:48:00
-
Bustreff (1/A1), Bocholt 15:57:00
Route:
-
Bahnhof, Gronau (Westf)
-
Hertie, Gronau (Westf) 14:42:00
-
Blücherstr., Gronau (Westf) 14:43:00
-
Brandströmstr., Gronau (Westf) 14:44:00
-
Epe Westfalia, Gronau (Westf) 14:46:00
-
Epe Klosterschänke, Gronau (Westf) 14:47:00
-
Epe Bösingbachstiege, Gronau (Westf) 14:48:00
-
Epe Amtshaus, Gronau (Westf) 14:49:00
-
Epe Kardinal-von-Galen-Ring, Gronau (Westf) 14:51:00
-
Epe Helenenstraße, Gronau (Westf) 14:52:00
-
Epe Brinkerhook, Gronau (Westf) 14:53:00
-
Epe Wieferthook, Gronau (Westf) 14:55:00
-
Epe Tenhündfeld, Gronau (Westf) 14:56:00
-
Epe Abzw. Bahnhof Lasterfeld, Gronau (Westf) 14:57:00
-
Graes Effkemann, Ahaus 14:59:00
-
Graes Fleer, Ahaus 15:00:00
-
Graes Kirche, Ahaus 15:01:00
-
Graes Kalkwerk, Ahaus 15:03:00
-
Wessum Bahnhof, Ahaus 15:05:00
-
Wessum Frankemölle, Ahaus 15:06:00
-
Wessum Eichenallee, Ahaus 15:07:00
-
Wessum Flörbachstr., Ahaus 15:08:00
-
Stadtpark, Ahaus 15:09:00
-
Hocksstr., Ahaus 15:11:00
-
Polizeiinspektion Nord, Ahaus 15:12:00
-
Bahnhof, Ahaus 15:14:00
-
Marienplatz, Ahaus 15:16:00
-
Rathaus, Ahaus 15:17:00
-
Coesfelder Str., Ahaus 15:19:00
-
Lindenstr., Ahaus 15:20:00
-
Kalvarienberg, Ahaus 15:21:00
-
Ammeln Gasth. Enning, Ahaus 15:23:00
-
Wehr Ochsenweg, Legden 15:25:00
-
Wehr Schule, Legden 15:26:00
-
Brüggemann, Legden 15:28:00
-
Nordring, Legden 15:29:00
-
Stiege, Legden 15:30:00
-
Gildenhook, Legden 15:31:00
Route:
-
Gronau(Westf)
-
Ochtrup 14:54:00
-
Metelen Land 15:01:00
-
Steinfurt-Burgsteinfurt 15:06:00
-
Steinfurt-Grottenkamp 15:11:00
-
Steinfurt-Borghorst 15:13:00
-
Nordwalde 15:19:00
-
Altenberge 15:23:00
-
Münster-Häger 15:32:00
-
Münster(W)Zentrum Nord 15:38:00
-
Münster(Westf)Hbf 15:44:00