Haltestelle Neukeferloh Rathaus in Grasbrunn
Saarlandstrasse 29,
85630Grasbrunn
The next departure is direction Höhenkirchen-Siegertsbrunn (S).
Route:
-
Neukeferloh Rathaus, Grasbrunn
-
Neukeferloh Grünlandstraße, Grasbrunn 07:45:00
-
Neukeferloh Leonhard-Stadler-Straße, Grasbrunn 07:46:00
-
Am Sportpark, Grasbrunn 07:49:00
-
Neukeferloher Weg, Grasbrunn 07:50:00
-
Ortsmitte, Grasbrunn 07:51:00
-
Lehnerstraße, Grasbrunn 07:52:00
-
Möschenfeld, Grasbrunn 07:56:00
-
Harthausen Feuerwehrgerätehaus, Grasbrunn 07:58:00
-
Harthausen Kriegerdenkmal, Grasbrunn 07:59:00
-
Harthausen Forstwirt, Grasbrunn 08:02:00
-
Harthauser Straße, Höhenkirchen-Siegertsbrunn 08:06:00
-
Schmiedstraße, Höhenkirchen-Siegertsbrunn 08:07:00
-
Bahnhof (Ostseite), Höhenkirchen-Siegertsbrunn 08:10:00
Route:
-
Neukeferloh Rathaus, Grasbrunn
-
Neukeferloh Grünlandstraße, Grasbrunn 08:05:00
-
Neukeferloh Leonhard-Stadler-Straße, Grasbrunn 08:06:00
-
Am Sportpark, Grasbrunn 08:09:00
-
Neukeferloher Weg, Grasbrunn 08:10:00
-
Ortsmitte, Grasbrunn 08:11:00
-
Lehnerstraße, Grasbrunn 08:12:00
Route:
-
Neukeferloh Rathaus, Grasbrunn
-
Neukeferloh Luisenweg, Grasbrunn 08:10:00
-
Waldstraße, Haar 08:13:00
-
Rechnerstraße, Haar 08:15:00
-
Max-Isserlin-Straße, Haar 08:16:00
-
Klinikum, Haar 08:17:00
-
Annelies-Kupper-Allee, Haar 08:18:00
-
Haar 08:20:00
-
Bürgerhaus, Haar 08:22:00
-
Leibstraße, Haar 08:23:00
-
Joh.-Seb.-Bach-Straße, Haar 08:24:00
-
F.-Kobell-Str./Waldfriedhof, Haar 08:26:00
-
Am See, Haar 08:27:00
-
Ludwig-Moser-Straße, Haar 08:28:00
-
Hans-Stießberger-Straße, Haar 08:29:00
-
Lise-Meitner-Weg, Haar 08:30:00
Route:
-
Neukeferloh Rathaus, Grasbrunn
-
Neukeferloh Grünlandstraße, Grasbrunn 08:13:00
-
Neukeferloh Fritz-Bonnet-Straße, Grasbrunn 08:14:00
-
Neukeferloh Ostring, Grasbrunn 08:15:00
-
Baldham Eichenstraße, Vaterstetten 08:18:00
-
Baldham Realschule, Vaterstetten 08:19:00
Route:
-
Neukeferloh Rathaus, Grasbrunn
-
Neukeferloh Luisenweg, Grasbrunn 08:16:00
-
Neukeferloh Bretonischer Ring, Grasbrunn 08:17:00
-
Neukeferloh Am Weichselgarten, Grasbrunn 08:18:00
-
Neukeferloh Bahnhofstraße, Grasbrunn 08:19:00
Route:
-
Neukeferloh Rathaus, Grasbrunn
-
Neukeferloh Grünlandstraße, Grasbrunn 08:25:00
-
Neukeferloh Leonhard-Stadler-Straße, Grasbrunn 08:26:00
-
Am Sportpark, Grasbrunn 08:29:00
-
Neukeferloher Weg, Grasbrunn 08:30:00
-
Ortsmitte, Grasbrunn 08:31:00
-
Lehnerstraße, Grasbrunn 08:32:00