Haltestelle Oberhof Hst.3 in Gladbeck
Bachstrasse 5,
45964Gladbeck
The next departure is direction Buer Rathaus Hst.1, Gelsenkirchen.
Route:
-
Ostbahnhof, Gladbeck
-
Erlenstr., Gladbeck 11:47:00
-
Ahornstr., Gladbeck 11:48:00
-
Krusenkamp, Gladbeck 11:49:00
-
Forstweg, Gelsenkirchen 11:51:00
-
Bärenkampstr., Gelsenkirchen 11:53:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Gelsenkirchen 11:54:00
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen 11:55:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 11:57:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 11:59:00
-
Buer Rathaus Hst.1, Gelsenkirchen 12:01:00
Route:
-
Oberhof, Gladbeck
-
Roter Turm, Gladbeck 11:52:00
-
Ringeldorfer Str., Gladbeck 11:52:00
-
Allmannstr., Gladbeck 11:53:00
-
Butendorfer Str., Gladbeck 11:54:00
-
Im Linnerott, Gladbeck 11:55:00
-
Klarastr., Gladbeck 11:56:00
-
Gertrudstr., Gladbeck 11:57:00
-
Stettiner Str., Gladbeck 11:58:00
-
Boystr., Gladbeck 11:59:00
-
Münsterländer Str., Gladbeck 12:00:00
-
Rosenhügel Markt, Gladbeck 12:01:00
-
Sauerländer Str., Gladbeck 12:02:00
-
Petruskirche, Gladbeck 12:02:00
-
Greifswalder Str., Gladbeck 12:03:00
-
Nelkenstr. Hst.4, Gladbeck 12:04:00
-
Rosenstr., Gelsenkirchen 12:05:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 12:06:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 12:08:00
Route:
-
Oberhof, Gladbeck
-
Goetheplatz, Gladbeck 11:54:00
-
Querstr., Gladbeck 11:56:00
-
Hermannstr., Gladbeck 11:57:00
-
Westbahnhof, Gladbeck 11:59:00
-
Scholtwiese, Gladbeck 12:01:00
-
Woorthstr., Gladbeck 12:02:00
-
Schultenbrücke, Gladbeck 12:03:00
-
Beethovenstr., Gladbeck 12:04:00
-
Zweckel Bahnhof, Gladbeck 12:05:00
-
Zweckel Mitte/Bahnhof, Gladbeck 12:06:00
Route:
-
Oberhof, Gladbeck
-
Goetheplatz, Gladbeck 11:54:00
-
Herderstr., Gladbeck 11:59:00
-
Hermannstr., Gladbeck 12:00:00
-
Westbahnhof, Gladbeck 12:02:00
-
Musikschule, Gladbeck 12:03:00
-
Hegestr., Gladbeck 12:05:00
-
Kurt-Schumacher-Str., Gladbeck 12:05:00
-
Rentfort Markt, Gladbeck 12:06:00
-
Fritz-Erler-Str., Gladbeck 12:06:00
-
Berliner Str., Gladbeck 12:07:00
-
Meinenkamp, Gladbeck 12:09:00
-
Martin-Luther-Kirche, Gladbeck 12:10:00
-
St.-Joseph-Kirche, Gladbeck 12:11:00
-
Ziegeleistr., Gladbeck 12:12:00
-
Lottenstr., Gladbeck 12:14:00
Route:
-
Ostbahnhof, Gladbeck
-
Goetheplatz, Gladbeck 11:53:00
-
Willy-Brandt-Platz, Gladbeck 11:55:00
-
Stadtbad, Gladbeck 11:56:00
-
Aloysiusschule, Gladbeck 11:57:00
-
Wittringer Str., Gladbeck 11:58:00
-
Ortelsburger Str., Gladbeck 11:59:00
-
Tilsiter Str., Gladbeck 12:00:00
-
Ellinghorster Str., Gladbeck 12:01:00
-
Rockwool, Gladbeck 12:02:00
-
Pestalozzidorf, Gladbeck 12:03:00
-
Maria-Theresien-Str., Gladbeck 12:04:00
-
Voßbrinkstr., Gladbeck 12:05:00
-
Hornstr., Gladbeck 12:06:00
-
Boyer Brücke, Bottrop 12:07:00
-
Sarterstr., Bottrop 12:08:00
-
Eigen Markt, Bottrop 12:09:00
-
Buchenstr., Bottrop 12:10:00
-
Nordring, Bottrop 12:11:00
-
Am Weckelsberg, Bottrop 12:12:00
-
Overbeckstr., Bottrop 12:14:00
-
Prosper III, Bottrop 12:15:00
-
Brauhaus, Bottrop 12:16:00
-
Am Trapez, Bottrop 12:18:00
-
ZOB Berliner Platz, Bottrop 12:20:00
-
Pferdemarkt, Bottrop 12:25:00
-
Nathrathstr., Bottrop 12:27:00
-
Heidenheck, Bottrop 12:28:00
-
Heidenheck, Bottrop 12:28:00
-
Knappschafts-Krankenhaus, Bottrop 12:30:00
-
Revierpark Vonderort, Oberhausen (Rheinland) 12:32:00
-
Kickenbergstr., Oberhausen (Rheinland) 12:34:00
-
Osterfeld Süd Bahnhof, Oberhausen (Rheinland) 12:36:00
-
Wittekindstr., Oberhausen (Rheinland) 12:37:00
-
OLGA-Park, Oberhausen (Rheinland) 12:39:00
-
Neue Mitte, Oberhausen (Rheinland) 12:41:00
-
Lipperfeld, Oberhausen (Rheinland) 12:42:00
-
Feuerwache, Oberhausen (Rheinland) 12:44:00
-
Hauptbahnhof, Oberhausen (Rheinland) 12:46:00
-
Bero-Zentrum-Süd, Oberhausen (Rheinland) 12:49:00
-
Hans-Sachs-Kolleg, Oberhausen (Rheinland) 12:51:00
-
Bero-Zentrum, Oberhausen (Rheinland) 12:52:00
Route:
-
Oberhof, Gladbeck
-
Goetheplatz, Gladbeck 11:55:00
-
Herderstr., Gladbeck 12:00:00
-
Hermannstr., Gladbeck 12:01:00
-
Westbahnhof, Gladbeck 12:03:00
-
Musikschule, Gladbeck 12:04:00
-
Hegestr., Gladbeck 12:05:00
-
Lohstr., Gladbeck 12:06:00
-
Birkenweg, Gladbeck 12:07:00
-
Josefstr., Gladbeck 12:08:00
-
Holtkampstr., Gladbeck 12:09:00
-
Uechtmannstr., Gladbeck 12:10:00
-
Forststr., Bottrop 12:11:00
-
Schlagkamp, Bottrop 12:12:00
-
Dorfheide, Bottrop 12:13:00
-
Oberhofstr., Bottrop 12:14:00
-
Schultenkamp, Bottrop 12:15:00
-
Papenheide, Bottrop 12:16:00
-
Finkenweg, Bottrop 12:17:00
-
Pelsstr., Bottrop 12:18:00
-
Clemens-Hofbauer-Str., Bottrop 12:18:00
-
Jugend-Kloster, Bottrop 12:19:00
-
St.-Antonius-Hospital, Bottrop 12:20:00
-
Schulze-Delitzsch-Str., Bottrop 12:21:00