Haltestelle Oberhof Hst.3 in Gladbeck
Bachstrasse 5,
45964Gladbeck
The next departure is direction Buer Rathaus Hst.1, Gelsenkirchen.
Route:
-
Ostbahnhof, Gladbeck
-
Erlenstr., Gladbeck 17:27:00
-
Ahornstr., Gladbeck 17:28:00
-
Krusenkamp, Gladbeck 17:29:00
-
Forstweg, Gelsenkirchen 17:31:00
-
Bärenkampstr., Gelsenkirchen 17:33:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Gelsenkirchen 17:34:00
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen 17:35:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 17:37:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 17:39:00
-
Buer Rathaus Hst.1, Gelsenkirchen 17:41:00
Route:
-
Oberhof, Gladbeck
-
Goetheplatz, Gladbeck 17:30:00
-
Hölderlinstr., Gladbeck 17:31:00
-
Talstr., Gladbeck 17:31:00
-
Zentralfriedhof, Gladbeck 17:33:00
-
Lange Str., Gladbeck 17:34:00
-
Konrad-Adenauer-Allee, Gladbeck 17:35:00
-
Kotten Nie, Gladbeck 17:36:00
-
Bürgerhaus Ost, Gladbeck 17:37:00
-
Voßstr., Gladbeck 17:38:00
-
Schwedenstr., Gladbeck 17:39:00
-
Scheideweg, Gelsenkirchen 17:40:00
-
Brunnenstr., Gladbeck 17:41:00
-
Zweckel Markt, Gladbeck 17:42:00
-
Bohnekampstr., Gladbeck 17:44:00
-
Schulstraße, Gladbeck 17:45:00
Route:
-
Ostbahnhof, Gladbeck
-
Goetheplatz, Gladbeck 17:33:00
-
Willy-Brandt-Platz, Gladbeck 17:35:00
-
Stadtbad, Gladbeck 17:36:00
-
Aloysiusschule, Gladbeck 17:37:00
-
Wittringer Str., Gladbeck 17:38:00
-
Ortelsburger Str., Gladbeck 17:39:00
-
Tilsiter Str., Gladbeck 17:40:00
-
Ellinghorster Str., Gladbeck 17:41:00
-
Rockwool, Gladbeck 17:42:00
-
Pestalozzidorf, Gladbeck 17:43:00
-
Maria-Theresien-Str., Gladbeck 17:44:00
-
Voßbrinkstr., Gladbeck 17:45:00
-
Hornstr., Gladbeck 17:46:00
-
Boyer Brücke, Bottrop 17:47:00
-
Sarterstr., Bottrop 17:48:00
-
Eigen Markt, Bottrop 17:49:00
-
Buchenstr., Bottrop 17:50:00
-
Nordring, Bottrop 17:51:00
-
Am Weckelsberg, Bottrop 17:52:00
-
Overbeckstr., Bottrop 17:54:00
-
Prosper III, Bottrop 17:55:00
-
Brauhaus, Bottrop 17:56:00
-
Am Trapez, Bottrop 17:58:00
-
ZOB Berliner Platz, Bottrop 18:00:00
-
Pferdemarkt, Bottrop 18:05:00
-
Nathrathstr., Bottrop 18:07:00
-
Heidenheck, Bottrop 18:08:00
-
Heidenheck, Bottrop 18:08:00
-
Knappschafts-Krankenhaus, Bottrop 18:10:00
-
Revierpark Vonderort, Oberhausen (Rheinland) 18:12:00
-
Kickenbergstr., Oberhausen (Rheinland) 18:14:00
-
Osterfeld Süd Bahnhof, Oberhausen (Rheinland) 18:16:00
-
Wittekindstr., Oberhausen (Rheinland) 18:17:00
-
OLGA-Park, Oberhausen (Rheinland) 18:19:00
-
Neue Mitte, Oberhausen (Rheinland) 18:21:00
-
Lipperfeld, Oberhausen (Rheinland) 18:22:00
-
Feuerwache, Oberhausen (Rheinland) 18:24:00
-
Hauptbahnhof, Oberhausen (Rheinland) 18:26:00
-
Bero-Zentrum-Süd, Oberhausen (Rheinland) 18:29:00
-
Hans-Sachs-Kolleg, Oberhausen (Rheinland) 18:31:00
-
Bero-Zentrum, Oberhausen (Rheinland) 18:32:00
Route:
-
Oberhof, Gladbeck
-
Goetheplatz, Gladbeck 17:35:00
-
Herderstr., Gladbeck 17:40:00
-
Hermannstr., Gladbeck 17:41:00
-
Westbahnhof, Gladbeck 17:43:00
-
Musikschule, Gladbeck 17:44:00
-
Hegestr., Gladbeck 17:45:00
-
Lohstr., Gladbeck 17:46:00
-
Birkenweg, Gladbeck 17:47:00
-
Josefstr., Gladbeck 17:48:00
-
Holtkampstr., Gladbeck 17:49:00
-
Uechtmannstr., Gladbeck 17:50:00
-
Forststr., Bottrop 17:51:00
-
Schlagkamp, Bottrop 17:52:00
-
Dorfheide, Bottrop 17:53:00
-
Oberhofstr., Bottrop 17:54:00
-
Schultenkamp, Bottrop 17:55:00
-
Papenheide, Bottrop 17:56:00
-
Finkenweg, Bottrop 17:57:00
-
Pelsstr., Bottrop 17:58:00
-
Clemens-Hofbauer-Str., Bottrop 17:58:00
-
Jugend-Kloster, Bottrop 17:59:00
-
St.-Antonius-Hospital, Bottrop 18:00:00
-
Schulze-Delitzsch-Str., Bottrop 18:01:00
Route:
-
Oberhof, Gladbeck
-
Roter Turm, Gladbeck 17:38:00
-
Ringeldorfer Str., Gladbeck 17:38:00
-
Bramsfeld, Gladbeck 17:39:00
-
Erlengrund, Gladbeck 17:41:00
-
Waldenburger Str., Gladbeck 17:41:00
-
Wielandstraße, Gladbeck 17:42:00
-
Görlitzer Str., Gladbeck 17:43:00
-
Feldstr., Gladbeck 17:43:00
-
Hürkamp, Gladbeck 17:44:00
-
Schrebergarten, Gladbeck 17:46:00
-
Klarastr., Gladbeck 17:48:00
-
Gertrudstr., Gladbeck 17:49:00
-
Stettiner Str., Gladbeck 17:50:00
-
Vehrenbergstr., Gladbeck 17:51:00
-
Büskenweg, Gladbeck 17:52:00
-
Blindschacht, Gelsenkirchen 17:53:00
-
Veilchenstr., Gladbeck 17:54:00
-
Nelkenstr. Hst.2, Gladbeck 17:55:00
-
Rosenstr., Gelsenkirchen 17:56:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 17:57:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 17:59:00
Route:
-
Ostbahnhof, Gladbeck
-
Erlenstr., Gladbeck 17:38:00
-
Alte Markuskirche, Gladbeck 17:39:00
-
Regenbogenschule, Gladbeck 17:40:00
-
Konrad-Adenauer-Allee, Gladbeck 17:41:00
-
Kotten Nie, Gladbeck 17:42:00
-
Heidkampstr., Gladbeck 17:44:00
-
Hubertushöfe, Gladbeck 17:45:00
-
Voßstr., Gladbeck 17:46:00
-
Ginsterweg, Gelsenkirchen 17:48:00
-
Mehringstr., Gelsenkirchen 17:49:00
-
Sonnenscheinstr., Gelsenkirchen 17:49:00
-
Nienkampstr., Gelsenkirchen 17:51:00
-
Xantener Str., Gelsenkirchen 17:52:00
-
Bülsestr., Gelsenkirchen 17:53:00
-
Sperberstr., Gelsenkirchen 17:55:00
-
Buschgrundstr., Gelsenkirchen 17:56:00
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen 17:58:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 18:00:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 18:02:00
-
Buer Rathaus Hst.5, Gelsenkirchen 18:05:00