Haltestelle Oberhof Hst.1 in Gladbeck
Bachstrasse 5,
45964Gladbeck
The next departure is direction Buer Rathaus Hst.1, Gelsenkirchen.
Route:
-
Ostbahnhof, Gladbeck
-
Erlenstr., Gladbeck 15:11:00
-
Ahornstr., Gladbeck 15:12:00
-
Krusenkamp, Gladbeck 15:13:00
-
Forstweg, Gelsenkirchen 15:14:00
-
Bärenkampstr., Gelsenkirchen 15:16:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Gelsenkirchen 15:17:00
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen 15:18:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 15:19:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 15:21:00
-
Buer Rathaus Hst.1, Gelsenkirchen 15:23:00
Route:
-
Oberhof, Gladbeck
-
Roter Turm, Gladbeck 15:11:00
-
Ringeldorfer Str., Gladbeck 15:11:00
-
Bramsfeld, Gladbeck 15:12:00
-
Erlengrund, Gladbeck 15:14:00
-
Waldenburger Str., Gladbeck 15:14:00
-
Wielandstraße, Gladbeck 15:15:00
-
Görlitzer Str., Gladbeck 15:16:00
-
Feldstr., Gladbeck 15:16:00
-
Hürkamp, Gladbeck 15:17:00
-
Schrebergarten, Gladbeck 15:18:00
-
Klarastr., Gladbeck 15:20:00
-
Gertrudstr., Gladbeck 15:21:00
-
Stettiner Str., Gladbeck 15:22:00
-
Vehrenbergstr., Gladbeck 15:23:00
-
Büskenweg, Gladbeck 15:24:00
-
Blindschacht, Gelsenkirchen 15:25:00
-
Veilchenstr., Gladbeck 15:26:00
-
Nelkenstr. Hst.2, Gladbeck 15:27:00
-
Rosenstr., Gelsenkirchen 15:28:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 15:29:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 15:30:00
Route:
-
Oberhof, Gladbeck
-
Marktplatz, Gladbeck 15:12:00
-
Festplatz, Gladbeck 15:14:00
-
Wilhelm-Olejnik-Str., Gladbeck 15:15:00
-
Bohmertstr., Gladbeck 15:16:00
-
Diepenbrockstr., Gladbeck 15:18:00
-
Eichendorffstr., Gladbeck 15:19:00
-
Phönixstr., Gladbeck 15:20:00
-
Franzstr., Gladbeck 15:21:00
-
Helmutstr., Gladbeck 15:22:00
-
Sportpark Mottbruch, Gladbeck 15:23:00
-
Holbeinstr., Gladbeck 15:24:00
-
Zur Antoniusstr., Gladbeck 15:25:00
-
Mathiasstr., Gladbeck 15:27:00
-
Hartmannshof, Gladbeck 15:29:00
-
Brauck-/Roßheidestr., Gladbeck 15:30:00
-
Essener Str., Gelsenkirchen 15:31:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 15:32:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 15:34:00
Route:
-
Gladbeck Ost
-
Gelsenkirchen-Buer Süd 15:21:00
-
Gelsenkirchen Zoo 15:28:00
-
Herne 15:36:00
Route:
-
Oberhof, Gladbeck
-
Goetheplatz, Gladbeck 15:19:00
-
Hölderlinstr., Gladbeck 15:20:00
-
Talstr., Gladbeck 15:20:00
-
Nordpark, Gladbeck 15:21:00
-
Westbahnhof, Gladbeck 15:21:00
-
Scholtwiese, Gladbeck 15:23:00
-
Woorthstr., Gladbeck 15:24:00
-
Schultenbrücke, Gladbeck 15:25:00
-
Maschinenhalle Zweckel, Gladbeck 15:27:00
-
Beisenbusch, Gladbeck 15:28:00
-
Kuhberg, Bottrop 15:29:00
-
Hohes Feld, Bottrop 15:30:00
-
Vikars Kamp, Bottrop 15:31:00
-
Dorstener Str., Bottrop 15:33:00
-
Baukholt, Bottrop 15:34:00
-
Abzw. Ekel, Bottrop 15:35:00
-
Repeler Hof, Bottrop 15:36:00
-
Grenzstr., Bottrop 15:37:00
-
Feldmark, Dorsten 15:38:00
-
Sperberstr., Dorsten 15:39:00
-
Habichtstr., Dorsten 15:40:00
-
Nonnenkamp, Dorsten 15:42:00
-
Kolkstr., Dorsten 15:43:00
-
Hülskampsweg, Dorsten 15:43:00
-
St.-Elisabeth-Krankenhaus, Dorsten 15:44:00
-
Iltisweg, Dorsten 15:45:00
-
Essener Tor, Dorsten 15:46:00
-
ZOB Hst.6, Dorsten 15:48:00
Route:
-
Ostbahnhof, Gladbeck
-
Goetheplatz, Gladbeck 15:18:00
-
Willy-Brandt-Platz, Gladbeck 15:21:00
-
Stadtbad, Gladbeck 15:22:00
-
Aloysiusschule, Gladbeck 15:23:00
-
Wittringer Str., Gladbeck 15:24:00
-
Ortelsburger Str., Gladbeck 15:25:00
-
Tilsiter Str., Gladbeck 15:26:00
-
Ellinghorster Str., Gladbeck 15:27:00
-
Rockwool, Gladbeck 15:28:00
-
Pestalozzidorf, Gladbeck 15:29:00
-
Maria-Theresien-Str., Gladbeck 15:30:00
-
Voßbrinkstr., Gladbeck 15:30:00
-
Hornstr., Gladbeck 15:31:00
-
Boyer Brücke, Bottrop 15:32:00
-
Sarterstr., Bottrop 15:33:00
-
Eigen Markt, Bottrop 15:34:00
-
Buchenstr., Bottrop 15:35:00
-
Nordring, Bottrop 15:36:00
-
Am Weckelsberg, Bottrop 15:37:00
-
Overbeckstr., Bottrop 15:38:00
-
Prosper III, Bottrop 15:39:00
-
Brauhaus, Bottrop 15:40:00
-
Am Trapez, Bottrop 15:42:00
-
ZOB Berliner Platz, Bottrop 15:43:00
-
Pferdemarkt, Bottrop 15:47:00
-
Nathrathstr., Bottrop 15:48:00
-
Heidenheck, Bottrop 15:49:00
-
Heidenheck, Bottrop 15:49:00
-
Knappschafts-Krankenhaus, Bottrop 15:51:00
-
Revierpark Vonderort, Oberhausen (Rheinland) 15:52:00
-
Kickenbergstr., Oberhausen (Rheinland) 15:54:00
-
Osterfeld Süd Bahnhof, Oberhausen (Rheinland) 15:56:00
-
Wittekindstr., Oberhausen (Rheinland) 15:57:00
-
OLGA-Park, Oberhausen (Rheinland) 15:59:00
-
Neue Mitte, Oberhausen (Rheinland) 16:01:00
-
Lipperfeld, Oberhausen (Rheinland) 16:02:00
-
Feuerwache, Oberhausen (Rheinland) 16:04:00
-
Hauptbahnhof, Oberhausen (Rheinland) 16:06:00
-
Bero-Zentrum-Süd, Oberhausen (Rheinland) 16:08:00
-
Hans-Sachs-Kolleg, Oberhausen (Rheinland) 16:09:00
-
Bero-Zentrum, Oberhausen (Rheinland) 16:10:00