Haltestelle Oberhof Hst.1 in Gladbeck
Bachstrasse 5,
45964Gladbeck
The next departure is direction Buer Rathaus Hst.1, Gelsenkirchen.
Route:
-
Ostbahnhof, Gladbeck
-
Erlenstr., Gladbeck 11:11:00
-
Ahornstr., Gladbeck 11:12:00
-
Krusenkamp, Gladbeck 11:13:00
-
Forstweg, Gelsenkirchen 11:14:00
-
Bärenkampstr., Gelsenkirchen 11:16:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Gelsenkirchen 11:17:00
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen 11:18:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 11:19:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 11:21:00
-
Buer Rathaus Hst.1, Gelsenkirchen 11:23:00
Route:
-
Oberhof, Gladbeck
-
Roter Turm, Gladbeck 11:11:00
-
Ringeldorfer Str., Gladbeck 11:11:00
-
Bramsfeld, Gladbeck 11:12:00
-
Erlengrund, Gladbeck 11:14:00
-
Waldenburger Str., Gladbeck 11:14:00
-
Wielandstraße, Gladbeck 11:15:00
-
Görlitzer Str., Gladbeck 11:16:00
-
Feldstr., Gladbeck 11:16:00
-
Hürkamp, Gladbeck 11:17:00
-
Schrebergarten, Gladbeck 11:18:00
-
Klarastr., Gladbeck 11:20:00
-
Gertrudstr., Gladbeck 11:21:00
-
Stettiner Str., Gladbeck 11:22:00
-
Vehrenbergstr., Gladbeck 11:23:00
-
Büskenweg, Gladbeck 11:24:00
-
Blindschacht, Gelsenkirchen 11:25:00
-
Veilchenstr., Gladbeck 11:26:00
-
Nelkenstr. Hst.2, Gladbeck 11:27:00
-
Rosenstr., Gelsenkirchen 11:28:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 11:29:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 11:30:00
Route:
-
Oberhof, Gladbeck
-
Marktplatz, Gladbeck 11:12:00
-
Festplatz, Gladbeck 11:14:00
-
Wilhelm-Olejnik-Str., Gladbeck 11:15:00
-
Bohmertstr., Gladbeck 11:16:00
-
Diepenbrockstr., Gladbeck 11:18:00
-
Eichendorffstr., Gladbeck 11:19:00
-
Phönixstr., Gladbeck 11:20:00
-
Franzstr., Gladbeck 11:21:00
-
Helmutstr., Gladbeck 11:22:00
-
Sportpark Mottbruch, Gladbeck 11:23:00
-
Holbeinstr., Gladbeck 11:24:00
-
Zur Antoniusstr., Gladbeck 11:25:00
-
Mathiasstr., Gladbeck 11:27:00
-
Hartmannshof, Gladbeck 11:29:00
-
Brauck-/Roßheidestr., Gladbeck 11:30:00
-
Essener Str., Gelsenkirchen 11:31:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 11:32:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 11:34:00
Route:
-
Gladbeck Ost
-
Gelsenkirchen-Buer Süd 11:21:00
-
Gelsenkirchen Zoo 11:28:00
-
Herne 11:36:00
Route:
-
Ostbahnhof, Gladbeck
-
Goetheplatz, Gladbeck 11:18:00
-
Willy-Brandt-Platz, Gladbeck 11:21:00
-
Stadtbad, Gladbeck 11:22:00
-
Aloysiusschule, Gladbeck 11:23:00
-
Wittringer Str., Gladbeck 11:24:00
-
Ortelsburger Str., Gladbeck 11:25:00
-
Tilsiter Str., Gladbeck 11:26:00
-
Ellinghorster Str., Gladbeck 11:27:00
-
Rockwool, Gladbeck 11:28:00
-
Pestalozzidorf, Gladbeck 11:29:00
-
Maria-Theresien-Str., Gladbeck 11:30:00
-
Voßbrinkstr., Gladbeck 11:30:00
-
Hornstr., Gladbeck 11:31:00
-
Boyer Brücke, Bottrop 11:32:00
-
Sarterstr., Bottrop 11:33:00
-
Eigen Markt, Bottrop 11:34:00
-
Buchenstr., Bottrop 11:35:00
-
Nordring, Bottrop 11:36:00
-
Am Weckelsberg, Bottrop 11:37:00
-
Overbeckstr., Bottrop 11:38:00
-
Prosper III, Bottrop 11:39:00
-
Brauhaus, Bottrop 11:40:00
-
Am Trapez, Bottrop 11:42:00
-
ZOB Berliner Platz, Bottrop 11:43:00
-
Pferdemarkt, Bottrop 11:47:00
-
Nathrathstr., Bottrop 11:48:00
-
Heidenheck, Bottrop 11:49:00
-
Knappschafts-Krankenhaus, Bottrop 11:51:00
-
Revierpark Vonderort, Oberhausen (Rheinland) 11:52:00
-
Kickenbergstr., Oberhausen (Rheinland) 11:54:00
-
Osterfeld Süd Bahnhof, Oberhausen (Rheinland) 11:56:00
-
Wittekindstr., Oberhausen (Rheinland) 11:57:00
-
OLGA-Park, Oberhausen (Rheinland) 11:59:00
-
Neue Mitte, Oberhausen (Rheinland) 12:01:00
-
Lipperfeld, Oberhausen (Rheinland) 12:02:00
-
Feuerwache, Oberhausen (Rheinland) 12:04:00
-
Hauptbahnhof, Oberhausen (Rheinland) 12:06:00
-
Bero-Zentrum-Süd, Oberhausen (Rheinland) 12:08:00
-
Hans-Sachs-Kolleg, Oberhausen (Rheinland) 12:09:00
-
Bero-Zentrum, Oberhausen (Rheinland) 12:10:00
Route:
-
Oberhof, Gladbeck
-
Goetheplatz, Gladbeck 11:19:00
-
Hölderlinstr., Gladbeck 11:20:00
-
Talstr., Gladbeck 11:20:00
-
Nordpark, Gladbeck 11:21:00
-
Westbahnhof, Gladbeck 11:21:00
-
Scholtwiese, Gladbeck 11:23:00
-
Woorthstr., Gladbeck 11:24:00
-
Schultenbrücke, Gladbeck 11:25:00
-
Maschinenhalle Zweckel, Gladbeck 11:27:00
-
Beisenbusch, Gladbeck 11:28:00
-
Kuhberg, Bottrop 11:29:00
-
Hohes Feld, Bottrop 11:30:00
-
Vikars Kamp, Bottrop 11:31:00
-
Dorstener Str., Bottrop 11:33:00
-
Baukholt, Bottrop 11:34:00
-
Abzw. Ekel, Bottrop 11:35:00
-
Repeler Hof, Bottrop 11:36:00
-
Grenzstr., Bottrop 11:37:00
-
Feldmark, Dorsten 11:38:00
-
Sperberstr., Dorsten 11:39:00
-
Habichtstr., Dorsten 11:40:00
-
Nonnenkamp, Dorsten 11:42:00
-
Kolkstr., Dorsten 11:43:00
-
Hülskampsweg, Dorsten 11:43:00
-
St.-Elisabeth-Krankenhaus, Dorsten 11:44:00
-
Iltisweg, Dorsten 11:45:00
-
Essener Tor, Dorsten 11:46:00
-
ZOB Hst.6, Dorsten 11:48:00