Haltestelle Kiebitzheidestr. in Gladbeck
Horster Strasse 85,
45968Gladbeck
The next departure is direction Buerer Str., Gelsenkirchen.
Route:
-
Kiebitzheidestr., Gladbeck
-
Heilig-Kreuz-Kirche, Gladbeck 11:12:00
-
Helmutstr., Gladbeck 11:13:00
-
Sportpark Mottbruch, Gladbeck 11:14:00
-
Rethelstr., Gladbeck 11:15:00
-
Boystr., Gladbeck 11:16:00
-
Münsterländer Str., Gladbeck 11:17:00
-
Hunsrückstr., Gladbeck 11:17:00
-
Reichenberger Str., Gelsenkirchen 11:18:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 11:19:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 11:20:00
Route:
-
Kiebitzheidestr., Gladbeck
-
Marktplatz, Gladbeck 11:19:00
-
Oberhof, Gladbeck 11:20:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 11:21:00
-
Herderstr., Gladbeck 11:25:00
-
Hermannstr., Gladbeck 11:25:00
-
Westbahnhof, Gladbeck 11:26:00
-
Musikschule, Gladbeck 11:27:00
-
Hegestr., Gladbeck 11:28:00
-
Lohstr., Gladbeck 11:29:00
-
Birkenweg, Gladbeck 11:30:00
-
Josefstr., Gladbeck 11:31:00
-
Holtkampstr., Gladbeck 11:32:00
-
Uechtmannstr., Gladbeck 11:33:00
-
Forststr., Bottrop 11:34:00
-
Schlagkamp, Bottrop 11:35:00
-
Dorfheide, Bottrop 11:36:00
-
Oberhofstr., Bottrop 11:37:00
-
Schultenkamp, Bottrop 11:37:00
-
Papenheide, Bottrop 11:38:00
-
Finkenweg, Bottrop 11:39:00
-
Pelsstr., Bottrop 11:40:00
-
Clemens-Hofbauer-Str., Bottrop 11:40:00
-
Jugend-Kloster, Bottrop 11:41:00
-
St.-Antonius-Hospital, Bottrop 11:41:00
-
Schulze-Delitzsch-Str., Bottrop 11:42:00
Route:
-
Kiebitzheidestr., Gladbeck
-
Helmutstr., Gladbeck 11:44:00
-
Sportpark Mottbruch, Gladbeck 11:45:00
-
Münsterländer Str., Gladbeck 11:47:00
-
Hunsrückstr., Gladbeck 11:47:00
-
Reichenberger Str., Gelsenkirchen 11:48:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 11:49:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 11:50:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 11:52:00
Route:
-
Kiebitzheidestr., Gladbeck
-
Steigerweg, Gladbeck 11:49:00
-
Festplatz, Gladbeck 11:50:00
-
Marktplatz, Gladbeck 11:51:00
-
Oberhof, Gladbeck 11:52:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 11:54:00
Route:
-
Kiebitzheidestr., Gladbeck
-
Heilig-Kreuz-Kirche, Gladbeck 12:12:00
-
Helmutstr., Gladbeck 12:13:00
-
Sportpark Mottbruch, Gladbeck 12:14:00
-
Rethelstr., Gladbeck 12:15:00
-
Boystr., Gladbeck 12:16:00
-
Münsterländer Str., Gladbeck 12:17:00
-
Hunsrückstr., Gladbeck 12:17:00
-
Reichenberger Str., Gelsenkirchen 12:18:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 12:19:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 12:20:00
Route:
-
Kiebitzheidestr., Gladbeck
-
Marktplatz, Gladbeck 12:19:00
-
Oberhof, Gladbeck 12:20:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 12:21:00
-
Herderstr., Gladbeck 12:25:00
-
Hermannstr., Gladbeck 12:25:00
-
Westbahnhof, Gladbeck 12:26:00
-
Musikschule, Gladbeck 12:27:00
-
Hegestr., Gladbeck 12:28:00
-
Lohstr., Gladbeck 12:29:00
-
Birkenweg, Gladbeck 12:30:00
-
Josefstr., Gladbeck 12:31:00
-
Holtkampstr., Gladbeck 12:32:00
-
Uechtmannstr., Gladbeck 12:33:00
-
Forststr., Bottrop 12:34:00
-
Schlagkamp, Bottrop 12:35:00
-
Dorfheide, Bottrop 12:36:00
-
Oberhofstr., Bottrop 12:37:00
-
Schultenkamp, Bottrop 12:37:00
-
Papenheide, Bottrop 12:38:00
-
Finkenweg, Bottrop 12:39:00
-
Pelsstr., Bottrop 12:40:00
-
Clemens-Hofbauer-Str., Bottrop 12:40:00
-
Jugend-Kloster, Bottrop 12:41:00
-
St.-Antonius-Hospital, Bottrop 12:41:00
-
Schulze-Delitzsch-Str., Bottrop 12:42:00