Haltestelle Holtkampstr. in Gladbeck
Kirchhellener Strasse 163,
45966Gladbeck
The next departure is direction Schloß Horst, Gelsenkirchen.
Route:
-
Holtkampstr., Gladbeck
-
Josefstr., Gladbeck 10:25:00
-
Birkenweg, Gladbeck 10:25:00
-
Lohstr., Gladbeck 10:26:00
-
Hegestr., Gladbeck 10:27:00
-
Musikschule, Gladbeck 10:28:00
-
Westbahnhof, Gladbeck 10:30:00
-
Hermannstr., Gladbeck 10:31:00
-
Herderstr., Gladbeck 10:32:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 10:34:00
-
Oberhof, Gladbeck 10:37:00
-
Marktplatz, Gladbeck 10:40:00
-
Kiebitzheidestr., Gladbeck 10:42:00
-
Helmutstr., Gladbeck 10:44:00
-
Sportpark Mottbruch, Gladbeck 10:45:00
-
Münsterländer Str., Gladbeck 10:47:00
-
Hunsrückstr., Gladbeck 10:47:00
-
Reichenberger Str., Gelsenkirchen 10:48:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 10:49:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 10:50:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 10:52:00
Route:
-
Holtkampstr., Gladbeck
-
Uechtmannstr., Gladbeck 10:33:00
-
Forststr., Bottrop 10:34:00
-
Schlagkamp, Bottrop 10:35:00
-
Dorfheide, Bottrop 10:36:00
-
Oberhofstr., Bottrop 10:37:00
-
Schultenkamp, Bottrop 10:37:00
-
Papenheide, Bottrop 10:38:00
-
Finkenweg, Bottrop 10:39:00
-
Pelsstr., Bottrop 10:40:00
-
Clemens-Hofbauer-Str., Bottrop 10:40:00
-
Jugend-Kloster, Bottrop 10:41:00
-
St.-Antonius-Hospital, Bottrop 10:41:00
-
Schulze-Delitzsch-Str., Bottrop 10:42:00
Route:
-
Holtkampstr., Gladbeck
-
Josefstr., Gladbeck 11:25:00
-
Birkenweg, Gladbeck 11:25:00
-
Lohstr., Gladbeck 11:26:00
-
Hegestr., Gladbeck 11:27:00
-
Musikschule, Gladbeck 11:28:00
-
Westbahnhof, Gladbeck 11:30:00
-
Hermannstr., Gladbeck 11:31:00
-
Herderstr., Gladbeck 11:32:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 11:34:00
-
Oberhof, Gladbeck 11:37:00
-
Marktplatz, Gladbeck 11:40:00
-
Kiebitzheidestr., Gladbeck 11:42:00
-
Helmutstr., Gladbeck 11:44:00
-
Sportpark Mottbruch, Gladbeck 11:45:00
-
Münsterländer Str., Gladbeck 11:47:00
-
Hunsrückstr., Gladbeck 11:47:00
-
Reichenberger Str., Gelsenkirchen 11:48:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 11:49:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 11:50:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 11:52:00
Route:
-
Holtkampstr., Gladbeck
-
Uechtmannstr., Gladbeck 11:33:00
-
Forststr., Bottrop 11:34:00
-
Schlagkamp, Bottrop 11:35:00
-
Dorfheide, Bottrop 11:36:00
-
Oberhofstr., Bottrop 11:37:00
-
Schultenkamp, Bottrop 11:37:00
-
Papenheide, Bottrop 11:38:00
-
Finkenweg, Bottrop 11:39:00
-
Pelsstr., Bottrop 11:40:00
-
Clemens-Hofbauer-Str., Bottrop 11:40:00
-
Jugend-Kloster, Bottrop 11:41:00
-
St.-Antonius-Hospital, Bottrop 11:41:00
-
Schulze-Delitzsch-Str., Bottrop 11:42:00
Route:
-
Holtkampstr., Gladbeck
-
Josefstr., Gladbeck 12:25:00
-
Birkenweg, Gladbeck 12:25:00
-
Lohstr., Gladbeck 12:26:00
-
Hegestr., Gladbeck 12:27:00
-
Musikschule, Gladbeck 12:28:00
-
Westbahnhof, Gladbeck 12:30:00
-
Hermannstr., Gladbeck 12:31:00
-
Herderstr., Gladbeck 12:32:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 12:34:00
-
Oberhof, Gladbeck 12:37:00
-
Marktplatz, Gladbeck 12:40:00
-
Kiebitzheidestr., Gladbeck 12:42:00
-
Helmutstr., Gladbeck 12:44:00
-
Sportpark Mottbruch, Gladbeck 12:45:00
-
Münsterländer Str., Gladbeck 12:47:00
-
Hunsrückstr., Gladbeck 12:47:00
-
Reichenberger Str., Gelsenkirchen 12:48:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 12:49:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 12:50:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 12:52:00
Route:
-
Holtkampstr., Gladbeck
-
Uechtmannstr., Gladbeck 12:33:00
-
Forststr., Bottrop 12:34:00
-
Schlagkamp, Bottrop 12:35:00
-
Dorfheide, Bottrop 12:36:00
-
Oberhofstr., Bottrop 12:37:00
-
Schultenkamp, Bottrop 12:37:00
-
Papenheide, Bottrop 12:38:00
-
Finkenweg, Bottrop 12:39:00
-
Pelsstr., Bottrop 12:40:00
-
Clemens-Hofbauer-Str., Bottrop 12:40:00
-
Jugend-Kloster, Bottrop 12:41:00
-
St.-Antonius-Hospital, Bottrop 12:41:00
-
Schulze-Delitzsch-Str., Bottrop 12:42:00