Haltestelle Hegestr. Hst.1 in Gladbeck
Sandstrasse 186,
45966Gladbeck
The next departure is direction Lottenstr., Gladbeck.
Route:
-
Hegestr., Gladbeck
-
Kurt-Schumacher-Str., Gladbeck 23:32:00
-
Rentfort Markt, Gladbeck 23:33:00
-
Fritz-Erler-Str., Gladbeck 23:33:00
-
Berliner Str., Gladbeck 23:34:00
-
Meinenkamp, Gladbeck 23:35:00
-
Martin-Luther-Kirche, Gladbeck 23:36:00
-
St.-Joseph-Kirche, Gladbeck 23:37:00
-
Ziegeleistr., Gladbeck 23:38:00
-
Lottenstr., Gladbeck 23:40:00
Route:
-
Hegestr., Gladbeck
-
Paul-Löbe-Str., Gladbeck 23:38:00
-
Enfieldstr., Gladbeck 23:39:00
-
Theodor-Heuss-Str., Gladbeck 23:39:00
-
Gustav-Stresemann-Str., Gladbeck 23:40:00
-
Am Park, Gladbeck 23:41:00
-
August-Schmidt-Str., Gladbeck 23:42:00
-
Rottenburgstr., Gladbeck 23:42:00
-
Husmannstr., Gladbeck 23:43:00
-
Hagelkreuzstr., Gladbeck 23:43:00
-
Maschinenhalle Zweckel, Gladbeck 23:44:00
-
Dechenstraße, Gladbeck 23:45:00
-
Phenol-Chemie, Gladbeck 23:46:00
-
Redenstr., Gladbeck 23:47:00
-
Tunnelstr., Gladbeck 23:48:00
-
Arenbergstr., Gladbeck 23:49:00
-
Berkenstockstr., Gladbeck 23:50:00
-
Händelstr., Gladbeck 23:51:00
-
Feldhauser Str., Gladbeck 23:52:00
-
Zweckel Markt, Gladbeck 23:53:00
-
Brunnenstr., Gladbeck 23:54:00
-
Zweckel Mitte/Bahnhof, Gladbeck 23:55:00
Route:
-
Hegestr., Gladbeck
-
Paul-Löbe-Str., Gladbeck 00:38:00
-
Enfieldstr., Gladbeck 00:39:00
-
Theodor-Heuss-Str., Gladbeck 00:39:00
-
Gustav-Stresemann-Str., Gladbeck 00:40:00
-
Am Park, Gladbeck 00:41:00
-
August-Schmidt-Str., Gladbeck 00:42:00
-
Rottenburgstr., Gladbeck 00:42:00
-
Husmannstr., Gladbeck 00:43:00
-
Hagelkreuzstr., Gladbeck 00:43:00
-
Maschinenhalle Zweckel, Gladbeck 00:44:00
-
Dechenstraße, Gladbeck 00:45:00
-
Phenol-Chemie, Gladbeck 00:46:00
-
Redenstr., Gladbeck 00:47:00
-
Tunnelstr., Gladbeck 00:48:00
-
Arenbergstr., Gladbeck 00:49:00
-
Berkenstockstr., Gladbeck 00:50:00
-
Händelstr., Gladbeck 00:51:00
-
Feldhauser Str., Gladbeck 00:52:00
-
Zweckel Markt, Gladbeck 00:53:00
-
Brunnenstr., Gladbeck 00:54:00
-
Zweckel Mitte/Bahnhof, Gladbeck 00:55:00
Route:
-
Hegestr., Gladbeck
-
Lohstr., Gladbeck 06:29:00
-
Birkenweg, Gladbeck 06:30:00
-
Josefstr., Gladbeck 06:31:00
-
Holtkampstr., Gladbeck 06:32:00
-
Uechtmannstr., Gladbeck 06:33:00
-
Forststr., Bottrop 06:34:00
-
Schlagkamp, Bottrop 06:35:00
-
Dorfheide, Bottrop 06:36:00
-
Oberhofstr., Bottrop 06:37:00
-
Schultenkamp, Bottrop 06:37:00
-
Papenheide, Bottrop 06:38:00
-
Finkenweg, Bottrop 06:39:00
-
Pelsstr., Bottrop 06:40:00
-
Clemens-Hofbauer-Str., Bottrop 06:40:00
-
Jugend-Kloster, Bottrop 06:41:00
-
St.-Antonius-Hospital, Bottrop 06:41:00
-
Schulze-Delitzsch-Str., Bottrop 06:42:00
Route:
-
Hegestr., Gladbeck
-
Musikschule, Gladbeck 07:28:00
-
Westbahnhof, Gladbeck 07:30:00
-
Hermannstr., Gladbeck 07:31:00
-
Herderstr., Gladbeck 07:32:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 07:34:00
-
Oberhof, Gladbeck 07:37:00
-
Marktplatz, Gladbeck 07:40:00
-
Kiebitzheidestr., Gladbeck 07:42:00
-
Helmutstr., Gladbeck 07:44:00
-
Sportpark Mottbruch, Gladbeck 07:45:00
-
Münsterländer Str., Gladbeck 07:47:00
-
Hunsrückstr., Gladbeck 07:47:00
-
Reichenberger Str., Gelsenkirchen 07:48:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 07:49:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 07:50:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 07:52:00
Route:
-
Hegestr., Gladbeck
-
Lohstr., Gladbeck 07:29:00
-
Birkenweg, Gladbeck 07:30:00
-
Josefstr., Gladbeck 07:31:00
-
Holtkampstr., Gladbeck 07:32:00
-
Uechtmannstr., Gladbeck 07:33:00
-
Forststr., Bottrop 07:34:00
-
Schlagkamp, Bottrop 07:35:00
-
Dorfheide, Bottrop 07:36:00
-
Oberhofstr., Bottrop 07:37:00
-
Schultenkamp, Bottrop 07:37:00
-
Papenheide, Bottrop 07:38:00
-
Finkenweg, Bottrop 07:39:00
-
Pelsstr., Bottrop 07:40:00
-
Clemens-Hofbauer-Str., Bottrop 07:40:00
-
Jugend-Kloster, Bottrop 07:41:00
-
St.-Antonius-Hospital, Bottrop 07:41:00
-
Schulze-Delitzsch-Str., Bottrop 07:42:00