Haltestelle Ellinghorster Str. in Gladbeck
Bottroper Strasse 180,
45964Gladbeck
The next departure is direction Buer Rathaus Hst.1, Gelsenkirchen.
Route:
-
Ellinghorster Str., Gladbeck
-
Tilsiter Str., Gladbeck 14:32:00
-
Ortelsburger Str., Gladbeck 14:33:00
-
Wittringer Str., Gladbeck 14:33:00
-
Aloysiusschule, Gladbeck 14:34:00
-
Stadtbad, Gladbeck 14:35:00
-
Willy-Brandt-Platz, Gladbeck 14:36:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 14:37:00
-
Ostbahnhof, Gladbeck 14:40:00
-
Erlenstr., Gladbeck 14:41:00
-
Ahornstr., Gladbeck 14:42:00
-
Krusenkamp, Gladbeck 14:43:00
-
Forstweg, Gelsenkirchen 14:44:00
-
Bärenkampstr., Gelsenkirchen 14:46:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Gelsenkirchen 14:47:00
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen 14:48:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 14:49:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 14:51:00
-
Buer Rathaus Hst.1, Gelsenkirchen 14:53:00
Route:
-
Ellinghorster Str., Gladbeck
-
Rockwoolstr., Gladbeck 14:49:00
-
Beckstr., Gladbeck 14:50:00
-
Hildegardstr., Gladbeck 14:51:00
-
Margaretenstr., Gladbeck 14:52:00
-
Kampstr., Gladbeck 14:53:00
-
Haldenstraße, Gladbeck 14:54:00
-
Hegestr., Gladbeck 14:55:00
-
Kurt-Schumacher-Str., Gladbeck 14:56:00
-
Rentfort Markt, Gladbeck 14:57:00
-
Fritz-Erler-Str., Gladbeck 14:57:00
-
Am Park, Gladbeck 14:59:00
Route:
-
Ellinghorster Str., Gladbeck
-
Rockwool, Gladbeck 14:58:00
-
Pestalozzidorf, Gladbeck 14:59:00
-
Maria-Theresien-Str., Gladbeck 15:00:00
-
Voßbrinkstr., Gladbeck 15:00:00
-
Hornstr., Gladbeck 15:01:00
-
Boyer Brücke, Bottrop 15:02:00
-
Sarterstr., Bottrop 15:03:00
-
Eigen Markt, Bottrop 15:04:00
-
Buchenstr., Bottrop 15:05:00
-
Nordring, Bottrop 15:06:00
-
Am Weckelsberg, Bottrop 15:07:00
-
Overbeckstr., Bottrop 15:08:00
-
Prosper III, Bottrop 15:09:00
-
Brauhaus, Bottrop 15:10:00
-
Am Trapez, Bottrop 15:12:00
-
ZOB Berliner Platz, Bottrop 15:13:00
-
Pferdemarkt, Bottrop 15:17:00
-
Nathrathstr., Bottrop 15:18:00
-
Heidenheck, Bottrop 15:19:00
-
Heidenheck, Bottrop 15:19:00
-
Knappschafts-Krankenhaus, Bottrop 15:21:00
-
Revierpark Vonderort, Oberhausen (Rheinland) 15:22:00
-
Kickenbergstr., Oberhausen (Rheinland) 15:24:00
-
Osterfeld Süd Bahnhof, Oberhausen (Rheinland) 15:26:00
-
Wittekindstr., Oberhausen (Rheinland) 15:27:00
-
OLGA-Park, Oberhausen (Rheinland) 15:29:00
-
Neue Mitte, Oberhausen (Rheinland) 15:31:00
-
Lipperfeld, Oberhausen (Rheinland) 15:32:00
-
Feuerwache, Oberhausen (Rheinland) 15:34:00
-
Hauptbahnhof, Oberhausen (Rheinland) 15:36:00
-
Bero-Zentrum-Süd, Oberhausen (Rheinland) 15:38:00
-
Hans-Sachs-Kolleg, Oberhausen (Rheinland) 15:39:00
-
Bero-Zentrum, Oberhausen (Rheinland) 15:40:00
Route:
-
Ellinghorster Str., Gladbeck
-
Tilsiter Str., Gladbeck 15:02:00
-
Ortelsburger Str., Gladbeck 15:03:00
-
Wittringer Str., Gladbeck 15:03:00
-
Aloysiusschule, Gladbeck 15:04:00
-
Stadtbad, Gladbeck 15:05:00
-
Willy-Brandt-Platz, Gladbeck 15:06:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 15:07:00
-
Ostbahnhof, Gladbeck 15:10:00
-
Erlenstr., Gladbeck 15:11:00
-
Ahornstr., Gladbeck 15:12:00
-
Krusenkamp, Gladbeck 15:13:00
-
Forstweg, Gelsenkirchen 15:14:00
-
Bärenkampstr., Gelsenkirchen 15:16:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Gelsenkirchen 15:17:00
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen 15:18:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 15:19:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 15:21:00
-
Buer Rathaus Hst.1, Gelsenkirchen 15:23:00
Route:
-
Ellinghorster Str., Gladbeck
-
Eduard-Michelis-Haus, Gladbeck 15:16:00
-
Gildenstraße, Gladbeck 15:17:00
-
In der Dorfheide, Gladbeck 15:17:00
-
Jovyplatz, Gladbeck 15:18:00
-
Marktplatz, Gladbeck 15:20:00
-
Oberhof, Gladbeck 15:21:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 15:27:00
-
Querstr., Gladbeck 15:29:00
-
Hermannstr., Gladbeck 15:30:00
-
Westbahnhof, Gladbeck 15:31:00
-
Scholtwiese, Gladbeck 15:33:00
-
Woorthstr., Gladbeck 15:34:00
-
Schultenbrücke, Gladbeck 15:35:00
-
Beethovenstr., Gladbeck 15:36:00
-
Zweckel Bahnhof, Gladbeck 15:37:00
-
Zweckel Mitte/Bahnhof, Gladbeck 15:38:00
Route:
-
Ellinghorster Str., Gladbeck
-
Rockwool, Gladbeck 15:28:00
-
Pestalozzidorf, Gladbeck 15:29:00
-
Maria-Theresien-Str., Gladbeck 15:30:00
-
Voßbrinkstr., Gladbeck 15:30:00
-
Hornstr., Gladbeck 15:31:00
-
Boyer Brücke, Bottrop 15:32:00
-
Sarterstr., Bottrop 15:33:00
-
Eigen Markt, Bottrop 15:34:00
-
Buchenstr., Bottrop 15:35:00
-
Nordring, Bottrop 15:36:00
-
Am Weckelsberg, Bottrop 15:37:00
-
Overbeckstr., Bottrop 15:38:00
-
Prosper III, Bottrop 15:39:00
-
Brauhaus, Bottrop 15:40:00
-
Am Trapez, Bottrop 15:42:00
-
ZOB Berliner Platz, Bottrop 15:43:00
-
Pferdemarkt, Bottrop 15:47:00
-
Nathrathstr., Bottrop 15:48:00
-
Heidenheck, Bottrop 15:49:00
-
Heidenheck, Bottrop 15:49:00
-
Knappschafts-Krankenhaus, Bottrop 15:51:00
-
Revierpark Vonderort, Oberhausen (Rheinland) 15:52:00
-
Kickenbergstr., Oberhausen (Rheinland) 15:54:00
-
Osterfeld Süd Bahnhof, Oberhausen (Rheinland) 15:56:00
-
Wittekindstr., Oberhausen (Rheinland) 15:57:00
-
OLGA-Park, Oberhausen (Rheinland) 15:59:00
-
Neue Mitte, Oberhausen (Rheinland) 16:01:00
-
Lipperfeld, Oberhausen (Rheinland) 16:02:00
-
Feuerwache, Oberhausen (Rheinland) 16:04:00
-
Hauptbahnhof, Oberhausen (Rheinland) 16:06:00
-
Bero-Zentrum-Süd, Oberhausen (Rheinland) 16:08:00
-
Hans-Sachs-Kolleg, Oberhausen (Rheinland) 16:09:00
-
Bero-Zentrum, Oberhausen (Rheinland) 16:10:00