Haltestelle Ellinghorster Str. in Gladbeck
Bottroper Strasse 180,
45964Gladbeck
The next departure is direction Buer Rathaus Hst.1, Gelsenkirchen.
Route:
-
Ellinghorster Str., Gladbeck
-
Tilsiter Str., Gladbeck 17:58:00
-
Ortelsburger Str., Gladbeck 17:59:00
-
Wittringer Str., Gladbeck 18:00:00
-
Aloysiusschule, Gladbeck 18:01:00
-
Stadtbad, Gladbeck 18:02:00
-
Willy-Brandt-Platz, Gladbeck 18:03:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 18:04:00
-
Ostbahnhof, Gladbeck 18:06:00
-
Erlenstr., Gladbeck 18:07:00
-
Ahornstr., Gladbeck 18:08:00
-
Krusenkamp, Gladbeck 18:09:00
-
Forstweg, Gelsenkirchen 18:11:00
-
Bärenkampstr., Gelsenkirchen 18:13:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Gelsenkirchen 18:14:00
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen 18:15:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 18:17:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 18:19:00
-
Buer Rathaus Hst.1, Gelsenkirchen 18:21:00
Route:
-
Ellinghorster Str., Gladbeck
-
Rockwool, Gladbeck 18:02:00
-
Pestalozzidorf, Gladbeck 18:03:00
-
Maria-Theresien-Str., Gladbeck 18:04:00
-
Voßbrinkstr., Gladbeck 18:05:00
-
Hornstr., Gladbeck 18:06:00
-
Boyer Brücke, Bottrop 18:07:00
-
Sarterstr., Bottrop 18:08:00
-
Eigen Markt, Bottrop 18:09:00
-
Buchenstr., Bottrop 18:10:00
-
Nordring, Bottrop 18:11:00
-
Am Weckelsberg, Bottrop 18:12:00
-
Overbeckstr., Bottrop 18:14:00
-
Prosper III, Bottrop 18:15:00
-
Brauhaus, Bottrop 18:16:00
-
Am Trapez, Bottrop 18:18:00
-
ZOB Berliner Platz, Bottrop 18:20:00
-
Pferdemarkt, Bottrop 18:25:00
-
Nathrathstr., Bottrop 18:27:00
-
Heidenheck, Bottrop 18:28:00
-
Knappschafts-Krankenhaus, Bottrop 18:30:00
-
Revierpark Vonderort, Oberhausen (Rheinland) 18:32:00
-
Kickenbergstr., Oberhausen (Rheinland) 18:34:00
-
Osterfeld Süd Bahnhof, Oberhausen (Rheinland) 18:36:00
-
Wittekindstr., Oberhausen (Rheinland) 18:37:00
-
OLGA-Park, Oberhausen (Rheinland) 18:39:00
-
Neue Mitte, Oberhausen (Rheinland) 18:41:00
-
Lipperfeld, Oberhausen (Rheinland) 18:42:00
-
Feuerwache, Oberhausen (Rheinland) 18:44:00
-
Hauptbahnhof, Oberhausen (Rheinland) 18:46:00
-
Bero-Zentrum-Süd, Oberhausen (Rheinland) 18:49:00
-
Hans-Sachs-Kolleg, Oberhausen (Rheinland) 18:51:00
-
Bero-Zentrum, Oberhausen (Rheinland) 18:52:00
Route:
-
Ellinghorster Str., Gladbeck
-
Tilsiter Str., Gladbeck 18:08:00
-
Ortelsburger Str., Gladbeck 18:09:00
-
Wittringer Str., Gladbeck 18:10:00
-
Aloysiusschule, Gladbeck 18:11:00
-
Stadtbad, Gladbeck 18:12:00
-
Willy-Brandt-Platz, Gladbeck 18:13:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 18:14:00
-
Oberhof, Gladbeck 18:16:00
-
Marktplatz, Gladbeck 18:20:00
-
Festplatz, Gladbeck 18:22:00
-
Steigerweg, Gladbeck 18:23:00
-
Kiebitzheidestr., Gladbeck 18:24:00
-
Heilig-Kreuz-Kirche, Gladbeck 18:25:00
-
Helmutstr., Gladbeck 18:26:00
-
Sportpark Mottbruch, Gladbeck 18:27:00
-
Rethelstr., Gladbeck 18:28:00
-
Boystr., Gladbeck 18:29:00
-
Münsterländer Str., Gladbeck 18:30:00
-
Hunsrückstr., Gladbeck 18:31:00
-
Reichenberger Str., Gelsenkirchen 18:32:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 18:33:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 18:35:00
Route:
-
Ellinghorster Str., Gladbeck
-
Rockwool, Gladbeck 18:12:00
-
Pestalozzidorf, Gladbeck 18:13:00
-
Maria-Theresien-Str., Gladbeck 18:14:00
-
Voßbrinkstr., Gladbeck 18:15:00
-
Hornstr., Gladbeck 18:16:00
-
Boyer Brücke, Bottrop 18:17:00
-
Sarterstr., Bottrop 18:18:00
-
Eigen Markt, Bottrop 18:19:00
-
Buchenstr., Bottrop 18:20:00
-
Nordring, Bottrop 18:21:00
-
Am Weckelsberg, Bottrop 18:22:00
-
Overbeckstr., Bottrop 18:24:00
-
Prosper III, Bottrop 18:25:00
-
Brauhaus, Bottrop 18:26:00
-
Am Trapez, Bottrop 18:28:00
-
ZOB Berliner Platz, Bottrop 18:30:00
Route:
-
Ellinghorster Str., Gladbeck
-
Eduard-Michelis-Haus, Gladbeck 18:13:00
-
Gildenstraße, Gladbeck 18:14:00
-
In der Dorfheide, Gladbeck 18:14:00
-
Jovyplatz, Gladbeck 18:15:00
-
Marktplatz, Gladbeck 18:17:00
-
Oberhof, Gladbeck 18:19:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 18:24:00
-
Querstr., Gladbeck 18:26:00
-
Hermannstr., Gladbeck 18:27:00
-
Westbahnhof, Gladbeck 18:29:00
-
Scholtwiese, Gladbeck 18:31:00
-
Woorthstr., Gladbeck 18:32:00
-
Schultenbrücke, Gladbeck 18:33:00
-
Beethovenstr., Gladbeck 18:34:00
-
Zweckel Bahnhof, Gladbeck 18:35:00
-
Zweckel Mitte/Bahnhof, Gladbeck 18:36:00
Route:
-
Ellinghorster Str., Gladbeck
-
Tilsiter Str., Gladbeck 18:18:00
-
Ortelsburger Str., Gladbeck 18:19:00
-
Wittringer Str., Gladbeck 18:20:00
-
Aloysiusschule, Gladbeck 18:21:00
-
Stadtbad, Gladbeck 18:22:00
-
Willy-Brandt-Platz, Gladbeck 18:23:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 18:24:00
-
Ostbahnhof, Gladbeck 18:26:00
-
Erlenstr., Gladbeck 18:27:00
-
Ahornstr., Gladbeck 18:28:00
-
Krusenkamp, Gladbeck 18:29:00
-
Forstweg, Gelsenkirchen 18:31:00
-
Bärenkampstr., Gelsenkirchen 18:33:00
-
Gerhart-Hauptmann-Straße, Gelsenkirchen 18:34:00
-
Dorstener Str., Gelsenkirchen 18:35:00
-
Königswiese, Gelsenkirchen 18:37:00
-
Freiheit, Gelsenkirchen 18:39:00
-
Buer Rathaus Hst.1, Gelsenkirchen 18:41:00