Haltestelle Faislbach Danzerw. in Georgenberg
ST2396 ,
92697Georgenberg
The next departure is direction Marktplatz, Floß.
Route:
-
Faislbach Danzerw., Georgenberg
-
Oberrehberg, Georgenberg 04:57:00
-
Dimpfl, Georgenberg 04:58:00
-
Prollermühle, Georgenberg 04:59:00
-
Schmidtlerwerk, Georgenberg 05:00:00
-
Neuenhammer, Georgenberg 05:01:00
-
Danzermühle, Georgenberg 05:02:00
-
Galsterlohe, Georgenberg 05:03:00
-
Unterrehberg, Georgenberg 05:04:00
-
Rathaus, Georgenberg 05:05:00
-
Ortsmitte, Georgenberg 05:05:00
-
Dorfkapelle St. Georg, Georgenberg 05:05:00
-
Neudorf, Georgenberg 05:06:00
-
Neukirchen zu St. Christoph, Georgenberg 05:06:00
-
Krautwinklsäge, Georgenberg 05:07:00
-
Gehenhammer Alte Mühle, Georgenberg 05:08:00
-
Waldkirch Wartehalle, Georgenberg 05:10:00
-
Waldkirch Ort, Georgenberg 05:11:00
-
Silberhütte, Bärnau 05:15:00
-
Diensthütte, Flossenbürg 05:16:00
-
Abzw. Gaisweiher, Flossenbürg 05:18:00
-
Hildweinsreuth, Flossenbürg 05:19:00
-
St. Ötzen, Flossenbürg 05:19:00
-
Rumpelbach, Flossenbürg 05:19:00
-
Gaismühle, Flossenbürg 05:20:00
-
Gaisweiher, Flossenbürg 05:20:00
-
Gedenkstätte, Flossenbürg 05:21:00
-
Gasthof Schloßberg, Flossenbürg 05:22:00
-
Forsthaus, Flossenbürg 05:23:00
-
Rückersmühle, Flossenbürg 05:24:00
-
Abzw. Altenhammer, Flossenbürg 05:24:00
-
Altenhammer Sägeweiher, Flossenbürg 05:25:00
-
Altenhammer Kapellenberg, Flossenbürg 05:26:00
-
Plankenhammer Weiher, Floß 05:27:00
-
Schönbrunn, Floß 05:28:00
-
Würzelbrunn, Floß 05:29:00
-
Haupertsreuth, Floß 05:30:00
-
Höfen, Floß 05:32:00
-
Grafenreuth, Floß 05:33:00
-
Diebersreuth, Floß 05:34:00
-
Steinfrankenreuth, Floß 05:35:00
-
Bergnetsreuth, Floß 05:36:00
-
Fehrsdorf, Floß 05:37:00
-
Pauschendorf, Floß 05:38:00
-
Ritzlersreuth, Floß 05:39:00
-
Schnepfenhof, Floß 05:40:00
-
Gollwitzerhof, Floß 05:42:00
-
Diepoltsreuth, Floß 05:43:00
-
Diepoldsreuth Abzw., Floß 05:44:00
-
Würnreuth, Floß 05:45:00
-
Meierhof, Floß 05:46:00
-
Gailertsreuth, Floß 05:47:00
-
Oberndorf, Floß 05:48:00
-
Niedernfloß, Floß 05:49:00
-
Kalmreuth, Floß 05:50:00
-
Ziegelhütte, Floß 05:51:00
-
Ellenbach, Floß 05:52:00
-
Lindner Hof, Floß 05:53:00
-
Schlattein, Floß 05:54:00
-
Konradsreuth, Floß 05:55:00
-
Gösen, Floß 05:56:00
-
Plankenhammer, Floß 05:57:00
-
Hardtheim, Floß 05:58:00
-
Hardt, Floß 05:59:00
-
Puppberg, Floß 06:00:00
-
Tankstelle Krapf, Floß 06:01:00
-
Volksschule, Floß 06:02:00
-
Boxdorf, Floß 06:03:00
-
Abzw. Bahnhof, Floß 06:04:00
-
Marktplatz, Floß 06:05:00
Route:
-
Faislbach Danzerw., Georgenberg
-
Oberrehberg, Georgenberg 06:17:00
-
Unterrehberg, Georgenberg 06:18:00
-
Galsterlohe, Georgenberg 06:19:00
-
Danzermühle, Georgenberg 06:20:00
-
Neuenhammer, Georgenberg 06:21:00
-
Dimpfl, Georgenberg 06:22:00
-
Schmidtlerwerk, Georgenberg 06:23:00
-
Prollermühle, Georgenberg 06:24:00
-
Pleystein Hagenmühle, Neustadt a.d. Waldnaab 06:25:00
-
Steinbach Abzw., Pleystein 06:26:00
-
Schafbruck, Pleystein 06:27:00
-
Zottbachhaus, Pleystein 06:28:00
-
Peugenhammer, Pleystein 06:29:00
-
Bibershof, Pleystein 06:30:00
-
Gsteinach, Pleystein 06:31:00
-
Vöslesrieth, Pleystein 06:31:00
-
Pingermühle, Pleystein 06:31:00
-
Pflegeheim, Pleystein 06:32:00
-
Marktplatz, Pleystein 06:33:00
-
Abzw. Finkenhammer, Pleystein 06:34:00
-
Miesbrunn Wartehalle, Pleystein 06:35:00
-
Fuchsmühle, Pleystein 06:36:00
-
Spielhof, Pleystein 06:37:00
-
Abzw. Zengerhof, Pleystein 06:38:00
-
Lohma Gasthof Hanauer, Pleystein 06:39:00
-
Lohma Siedlung, Pleystein 06:40:00
-
Drabsch, Pleystein 06:41:00
-
Übersteherhäusl Abzw., Vohenstrauß 06:42:00
-
Braunetsrieth, Vohenstrauß 06:43:00
-
Hütbrunnenweg, Vohenstrauß 06:44:00
-
Weißenstein, Vohenstrauß 06:45:00
-
Galgenberg, Vohenstrauß 06:46:00
-
Abzw. Braunetsriether Weg, Vohenstrauß 06:47:00
-
Gewerbegebiet, Vohenstrauß 06:48:00
-
Krankenkasse, Vohenstrauß 06:49:00
-
Hauptschule, Vohenstrauß 06:50:00
-
Realschule, Vohenstrauß 06:51:00
-
Grundschule, Vohenstrauß 06:52:00
-
Förderschule, Vohenstrauß 06:53:00
-
Bahnhof Abzw., Vohenstrauß 06:54:00
-
Sperberweg, Vohenstrauß 06:54:00
-
Marktplatz, Vohenstrauß 06:55:00
Route:
-
Faislbach Danzerw., Georgenberg
-
Galsterlohe, Georgenberg 06:31:00
-
Danzermühle, Georgenberg 06:32:00
-
Neuenhammer, Georgenberg 06:33:00
-
Schmidtlerwerk, Georgenberg 06:34:00
-
Prollermühle, Georgenberg 06:35:00
-
Pleystein Hagenmühle, Neustadt a.d. Waldnaab 06:36:00
-
Steinbach Abzw., Pleystein 06:37:00
-
Schafbruck, Pleystein 06:38:00
-
Zottbachhaus, Pleystein 06:39:00
-
Peugenhammer, Pleystein 06:40:00
-
Pingermühle, Pleystein 06:41:00
-
Marktplatz, Pleystein 06:42:00
-
Pflegeheim, Pleystein 06:43:00
-
Weißenstein, Vohenstrauß 06:45:00
-
Abzw. Braunetsriether Weg, Vohenstrauß 06:47:00
-
Marktplatz, Vohenstrauß 06:48:00
Route:
-
Faislbach Danzerw., Georgenberg
-
Dorfkapelle St. Georg, Georgenberg 06:40:00
-
Ortsmitte, Georgenberg 06:40:00
-
Rathaus, Georgenberg 06:40:00
-
Gehenhammer Alte Mühle, Georgenberg 06:41:00
-
Krautwinklsäge, Georgenberg 06:42:00
-
Neukirchen zu St. Christoph, Georgenberg 06:43:00
-
Neudorf, Georgenberg 06:43:00
-
Schwanhof, Georgenberg 06:44:00
-
Waldheim, Georgenberg 06:45:00
-
Lösselmühle, Georgenberg 06:45:00
-
Brünst Kreuzer, Georgenberg 06:46:00
-
Brünst Kastanienhof, Georgenberg 06:47:00
-
Brünst Bock, Georgenberg 06:48:00
-
Leßlohe Kastanienhof, Georgenberg 06:49:00
-
Leßlohe Zollhaus, Georgenberg 06:50:00
-
Reinhardsrieth Nickl, Waidhaus 06:51:00
-
Hagendorf Spatwerk, Waidhaus 06:53:00
-
Hagendorf Feuerwehrhaus, Waidhaus 06:54:00
-
Hagendorfer Straße, Waidhaus 06:55:00
-
Reichenau, Waidhaus 06:57:00
-
Frankenreuth, Waidhaus 06:59:00
-
Fabrikstraße, Waidhaus 07:00:00
-
Bahnhof, Waidhaus 07:01:00
-
Dreifaltigkeitskapelle, Waidhaus 07:02:00
-
Zieglhütte, Waidhaus 07:03:00
-
Pfrentsch, Waidhaus 07:04:00
-
Burkhardsrieth, Pleystein 07:05:00
-
Bruckhof, Eslarn 07:06:00
-
Thomasgschieß, Eslarn 07:07:00
-
Putzenrieth, Eslarn 07:08:00
-
Gasthof Ritterklause, Eslarn 07:09:00
-
Büchlbergerstraße, Eslarn 07:10:00
-
Böhmerstraße, Eslarn 07:11:00
-
Tillyplatz, Eslarn 07:11:00
-
Bahnhof, Eslarn 07:12:00
-
Kapellenstraße, Eslarn 07:13:00
-
Roßtränk, Eslarn 07:14:00
-
Heckermühle, Eslarn 07:16:00
-
Gmeinsrieth, Eslarn 07:17:00
-
Putzhof, Eslarn 07:18:00
-
Wildpark, Eslarn 07:21:00
-
Rathaus/Post, Schönsee 07:24:00
Route:
-
Faislbach Danzerw., Georgenberg
-
Galsterlohe, Georgenberg 06:51:00
-
Danzermühle, Georgenberg 06:53:00
-
Neuenhammer, Georgenberg 06:55:00
-
Schmidtlerwerk, Georgenberg 06:56:00
-
Prollermühle, Georgenberg 06:57:00
-
Pleystein Hagenmühle, Neustadt a.d. Waldnaab 06:58:00
-
Steinbach Abzw., Pleystein 06:59:00
-
Schafbruck, Pleystein 07:00:00
-
Zottbachhaus, Pleystein 07:01:00
-
Peugenhammer, Pleystein 07:02:00
-
Pingermühle, Pleystein 07:03:00
-
Marktplatz, Pleystein 07:05:00
-
Pflegeheim, Pleystein 07:07:00
-
Weißenstein, Vohenstrauß 07:10:00
-
Abzw. Braunetsriether Weg, Vohenstrauß 07:14:00
-
Förderschule, Vohenstrauß 07:15:00
-
Realschule, Vohenstrauß 07:16:00
-
Hauptschule, Vohenstrauß 07:16:00
-
Marktplatz, Vohenstrauß 07:19:00
Route:
-
Faislbach Danzerw., Georgenberg
-
Ortsmitte, Georgenberg 07:49:00
-
Schwanhof, Georgenberg 07:51:00
-
Lösselmühle, Georgenberg 07:52:00