Haltestelle Wiehagen in Gelsenkirchen
Wiehagen 42,
45879Gelsenkirchen
The next departure is direction Landschede, Gelsenkirchen.
Route:
-
Wiehagen, Gelsenkirchen
-
Mühlenbruchstr., Gelsenkirchen 11:40:00
-
Wembkenstr., Gelsenkirchen 11:40:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 11:42:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 11:43:00
-
Rotthausen, Gelsenkirchen 11:44:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 11:46:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 11:47:00
-
Hilgenboomstr., Gelsenkirchen 11:49:00
-
Saarbrücker Str., Gelsenkirchen 11:50:00
-
Grenze Schonnebeck, Gelsenkirchen 11:51:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 11:52:00
Route:
-
Wiehagen, Gelsenkirchen
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 11:54:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 11:56:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 11:58:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 12:00:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 12:02:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 12:03:00
-
Münchener Str., Gelsenkirchen 12:04:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 12:06:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 12:08:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 12:09:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 12:10:00
-
TÜV, Gelsenkirchen 12:12:00
-
Maybachstr., Gelsenkirchen 12:14:00
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 12:16:00
-
Sport-Paradies, Gelsenkirchen 12:18:00
-
Lehenstr., Gelsenkirchen 12:19:00
-
Pannhütte, Gelsenkirchen 12:20:00
-
Heistr., Gelsenkirchen 12:21:00
-
Marktstr./Darler Heide, Gelsenkirchen 12:23:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 12:23:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 12:24:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 12:26:00
-
Lembecker Str., Gelsenkirchen 12:28:00
-
Herzfelder Str., Gelsenkirchen 12:29:00
-
Burgsteinfurter Str., Gelsenkirchen 12:30:00
-
Warendorfer Str., Gelsenkirchen 12:31:00
-
Ahornstr., Gelsenkirchen 12:31:00
-
Dennewitzstr., Gelsenkirchen 12:32:00
-
Waterloostr., Gelsenkirchen 12:33:00
-
Luisenstr., Gelsenkirchen 12:34:00
-
Kreuzstr., Gelsenkirchen 12:35:00
-
Am Markt, Gelsenkirchen 12:37:00
-
Eichenstr., Gelsenkirchen 12:38:00
-
Kirschblütenweg, Gelsenkirchen 12:40:00
Route:
-
Wiehagen, Gelsenkirchen
-
Arendtstr., Gelsenkirchen 11:55:00
-
Haus Leithe, Gelsenkirchen 11:56:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 11:57:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 11:58:00
-
Am Graffweg, Gelsenkirchen 11:59:00
-
Bromberger Str., Gelsenkirchen 12:00:00
-
Mechtenbergstr., Gelsenkirchen 12:01:00
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 12:03:00
-
Imhoffweg, Essen (Ruhr) 12:04:00
-
Zeche Bonifacius, Essen (Ruhr) 12:05:00
-
Kellinghausstr., Essen (Ruhr) 12:06:00
-
Kray Nordbahnhof, Essen (Ruhr) 12:08:00
-
Krayer Markt, Essen (Ruhr) 12:09:00
-
Kray Mitte, Essen (Ruhr) 12:11:00
-
Kiwittstr., Essen (Ruhr) 12:12:00
-
Kray Südbahnhof, Essen (Ruhr) 12:14:00
-
Im Steeler Rott, Essen (Ruhr) 12:15:00
-
Steele S-Bahnhof, Essen (Ruhr) 12:19:00
-
Ahestr., Essen (Ruhr) 12:21:00
-
Dreiringplatz, Essen (Ruhr) 12:23:00
-
Grendtor, Essen (Ruhr) 12:24:00
-
Grendplatz, Essen (Ruhr) 12:26:00
-
Joseph-Boismard-Weg, Essen (Ruhr) 12:27:00
-
Deimelsberg, Essen (Ruhr) 12:28:00
-
Am Ruhrwehr, Essen (Ruhr) 12:29:00
-
Kunstwerkerhütte, Essen (Ruhr) 12:30:00
-
Annental, Essen (Ruhr) 12:34:00
-
Finefraustr., Essen (Ruhr) 12:35:00
-
Rathaus Rellinghausen, Essen (Ruhr) 12:37:00
-
Stiftplatz, Essen (Ruhr) 12:38:00
-
Forsthausstr., Essen (Ruhr) 12:39:00
-
Waldsaum, Essen (Ruhr) 12:40:00
-
Stadtwaldplatz, Essen (Ruhr) 12:41:00
-
Zweigertstein, Essen (Ruhr) 12:43:00
-
Wiedfeldtstr., Essen (Ruhr) 12:44:00
-
Zur Villa Hügel, Essen (Ruhr) 12:45:00
-
Frankenstr., Essen (Ruhr) 12:46:00
-
Bredeney, Essen (Ruhr) 12:49:00
-
Bredeneyer Kreuz, Essen (Ruhr) 12:51:00
-
Voßbusch, Essen (Ruhr) 12:52:00
-
Bredeney Friedhof, Essen (Ruhr) 12:54:00
-
Hatzper Str., Essen (Ruhr) 12:55:00
-
Tommesweg, Essen (Ruhr) 12:57:00
-
Erbach, Essen (Ruhr) 12:58:00
Route:
-
Wiehagen, Gelsenkirchen
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 12:06:00
Route:
-
Wiehagen, Gelsenkirchen
-
Mühlenbruchstr., Gelsenkirchen 12:10:00
-
Wembkenstr., Gelsenkirchen 12:10:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 12:12:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 12:13:00
-
Rotthausen, Gelsenkirchen 12:14:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 12:16:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 12:17:00
-
Hilgenboomstr., Gelsenkirchen 12:19:00
-
Saarbrücker Str., Gelsenkirchen 12:20:00
-
Grenze Schonnebeck, Gelsenkirchen 12:21:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 12:22:00
Route:
-
Wiehagen, Gelsenkirchen
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 12:24:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 12:26:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 12:28:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 12:30:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 12:32:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 12:33:00
-
Münchener Str., Gelsenkirchen 12:34:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 12:36:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 12:38:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 12:39:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 12:40:00
-
TÜV, Gelsenkirchen 12:42:00
-
Maybachstr., Gelsenkirchen 12:44:00
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 12:46:00
-
Sport-Paradies, Gelsenkirchen 12:48:00
-
Lehenstr., Gelsenkirchen 12:49:00
-
Pannhütte, Gelsenkirchen 12:50:00
-
Heistr., Gelsenkirchen 12:51:00
-
Marktstr./Darler Heide, Gelsenkirchen 12:53:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 12:53:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 12:54:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 12:56:00
-
Lembecker Str., Gelsenkirchen 12:58:00
-
Herzfelder Str., Gelsenkirchen 12:59:00
-
Burgsteinfurter Str., Gelsenkirchen 13:00:00
-
Warendorfer Str., Gelsenkirchen 13:01:00
-
Ahornstr., Gelsenkirchen 13:01:00
-
Dennewitzstr., Gelsenkirchen 13:02:00
-
Waterloostr., Gelsenkirchen 13:03:00
-
Luisenstr., Gelsenkirchen 13:04:00
-
Kreuzstr., Gelsenkirchen 13:05:00
-
Am Markt, Gelsenkirchen 13:07:00
-
Eichenstr., Gelsenkirchen 13:08:00
-
Kirschblütenweg, Gelsenkirchen 13:10:00