Haltestelle Virchowstr. in Gelsenkirchen
Leithestrasse ,
45886Gelsenkirchen
The next departure is direction Hauptbahnhof, Gelsenkirchen.
Route:
-
Virchowstr., Gelsenkirchen
-
Marienhospital Gelsenkirchen, Gelsenkirchen 14:48:00
-
Junkerweg, Gelsenkirchen 14:50:00
-
Rheinelbestr., Gelsenkirchen 14:52:00
-
Neustadtplatz, Gelsenkirchen 14:53:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 14:57:00
Route:
-
Virchowstr., Gelsenkirchen
-
Halfmannsweg, Gelsenkirchen 14:50:00
-
Humboldtstr., Gelsenkirchen 14:51:00
-
Frobeniusstr., Gelsenkirchen 14:52:00
-
Nattmannsweg, Gelsenkirchen 14:53:00
-
Rüggenberg, Bochum 14:54:00
-
Leithe Gelsenkirchener Str., Bochum 14:55:00
-
Hohensteinstr., Bochum 14:57:00
-
Leithestr., Bochum 14:58:00
-
Bogenstr., Bochum 14:59:00
-
Gertrudisplatz, Bochum 15:01:00
-
Freiheitstr., Bochum 15:03:00
-
August-Bebel-Platz, Bochum 15:05:00
-
Stadthalle, Bochum 15:06:00
-
Wattenscheid Bahnhof, Bochum 15:08:00
-
Wilhelm-Leithe-Weg, Bochum 15:09:00
-
Lohackerstr., Bochum 15:10:00
-
Ridderstr., Bochum 15:11:00
-
Höntrop Kirche, Bochum 15:14:00
Route:
-
Virchowstr., Gelsenkirchen
-
Marienhospital Gelsenkirchen, Gelsenkirchen 15:03:00
-
Junkerweg, Gelsenkirchen 15:05:00
-
Rheinelbestr., Gelsenkirchen 15:07:00
-
Neustadtplatz, Gelsenkirchen 15:08:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 15:12:00
Route:
-
Virchowstr., Gelsenkirchen
-
Halfmannsweg, Gelsenkirchen 15:05:00
-
Humboldtstr., Gelsenkirchen 15:06:00
-
Frobeniusstr., Gelsenkirchen 15:07:00
-
Nattmannsweg, Gelsenkirchen 15:08:00
-
Rüggenberg, Bochum 15:09:00
-
Leithe Gelsenkirchener Str., Bochum 15:10:00
-
Hohensteinstr., Bochum 15:12:00
-
Leithestr., Bochum 15:13:00
-
Bogenstr., Bochum 15:14:00
-
Gertrudisplatz, Bochum 15:16:00
-
Freiheitstr., Bochum 15:18:00
-
August-Bebel-Platz, Bochum 15:20:00
-
Stadthalle, Bochum 15:21:00
-
Wattenscheid Bahnhof, Bochum 15:23:00
-
Wilhelm-Leithe-Weg, Bochum 15:24:00
-
Lohackerstr., Bochum 15:25:00
-
Ridderstr., Bochum 15:26:00
-
Höntrop Kirche, Bochum 15:29:00
-
Höntrop S-Bahnhof, Bochum 15:31:00
-
Mattenburg, Bochum 15:32:00
-
Horneburg, Bochum 15:33:00
-
Gerdes Feld, Bochum 15:34:00
-
Elchweg, Bochum 15:35:00
-
Rembrandtweg, Bochum 15:38:00
-
Zilleweg, Bochum 15:40:00
Route:
-
Virchowstr., Gelsenkirchen
-
Marienhospital Gelsenkirchen, Gelsenkirchen 15:18:00
-
Junkerweg, Gelsenkirchen 15:20:00
-
Rheinelbestr., Gelsenkirchen 15:22:00
-
Neustadtplatz, Gelsenkirchen 15:23:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 15:27:00
Route:
-
Virchowstr., Gelsenkirchen
-
Halfmannsweg, Gelsenkirchen 15:20:00
-
Humboldtstr., Gelsenkirchen 15:21:00
-
Frobeniusstr., Gelsenkirchen 15:22:00
-
Nattmannsweg, Gelsenkirchen 15:23:00
-
Rüggenberg, Bochum 15:24:00
-
Leithe Gelsenkirchener Str., Bochum 15:25:00
-
Hohensteinstr., Bochum 15:27:00
-
Leithestr., Bochum 15:28:00
-
Bogenstr., Bochum 15:29:00
-
Gertrudisplatz, Bochum 15:31:00
-
Freiheitstr., Bochum 15:33:00
-
August-Bebel-Platz, Bochum 15:35:00
-
Stadthalle, Bochum 15:36:00
-
Wattenscheid Bahnhof, Bochum 15:38:00
-
Wilhelm-Leithe-Weg, Bochum 15:39:00
-
Lohackerstr., Bochum 15:40:00
-
Ridderstr., Bochum 15:41:00
-
Höntrop Kirche, Bochum 15:44:00