Haltestelle Virchowstr. in Gelsenkirchen
Leithestrasse ,
45886Gelsenkirchen
The next departure is direction Zilleweg, Bochum.
Route:
-
Virchowstr., Gelsenkirchen
-
Halfmannsweg, Gelsenkirchen 06:40:00
-
Humboldtstr., Gelsenkirchen 06:41:00
-
Frobeniusstr., Gelsenkirchen 06:42:00
-
Nattmannsweg, Gelsenkirchen 06:43:00
-
Rüggenberg, Bochum 06:44:00
-
Leithe Gelsenkirchener Str., Bochum 06:45:00
-
Hohensteinstr., Bochum 06:46:00
-
Leithestr., Bochum 06:47:00
-
Bogenstr., Bochum 06:48:00
-
Gertrudisplatz, Bochum 06:50:00
-
Freiheitstr., Bochum 06:52:00
-
August-Bebel-Platz, Bochum 06:53:00
-
Stadthalle, Bochum 06:54:00
-
Wattenscheid Bahnhof, Bochum 06:56:00
-
Wilhelm-Leithe-Weg, Bochum 06:57:00
-
Lohackerstr., Bochum 06:57:00
-
Ridderstr., Bochum 06:58:00
-
Höntrop Kirche, Bochum 07:00:00
-
Höntrop S-Bahnhof, Bochum 07:02:00
-
Mattenburg, Bochum 07:03:00
-
Horneburg, Bochum 07:04:00
-
Gerdes Feld, Bochum 07:05:00
-
Elchweg, Bochum 07:06:00
-
Rembrandtweg, Bochum 07:09:00
-
Zilleweg, Bochum 07:11:00
Route:
-
Virchowstr., Gelsenkirchen
-
Marienhospital Gelsenkirchen, Gelsenkirchen 06:58:00
-
Junkerweg, Gelsenkirchen 07:00:00
-
Rheinelbestr., Gelsenkirchen 07:01:00
-
Neustadtplatz, Gelsenkirchen 07:02:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 07:05:00
Route:
-
Virchowstr., Gelsenkirchen
-
Halfmannsweg, Gelsenkirchen 07:40:00
-
Humboldtstr., Gelsenkirchen 07:41:00
-
Frobeniusstr., Gelsenkirchen 07:42:00
-
Nattmannsweg, Gelsenkirchen 07:43:00
-
Rüggenberg, Bochum 07:44:00
-
Leithe Gelsenkirchener Str., Bochum 07:45:00
-
Hohensteinstr., Bochum 07:46:00
-
Leithestr., Bochum 07:47:00
-
Bogenstr., Bochum 07:48:00
-
Gertrudisplatz, Bochum 07:50:00
-
Freiheitstr., Bochum 07:52:00
-
August-Bebel-Platz, Bochum 07:53:00
-
Stadthalle, Bochum 07:54:00
-
Wattenscheid Bahnhof, Bochum 07:56:00
-
Wilhelm-Leithe-Weg, Bochum 07:57:00
-
Lohackerstr., Bochum 07:57:00
-
Ridderstr., Bochum 07:58:00
-
Höntrop Kirche, Bochum 08:00:00
-
Höntrop S-Bahnhof, Bochum 08:02:00
-
Mattenburg, Bochum 08:03:00
-
Horneburg, Bochum 08:04:00
-
Gerdes Feld, Bochum 08:05:00
-
Elchweg, Bochum 08:06:00
-
Rembrandtweg, Bochum 08:09:00
-
Zilleweg, Bochum 08:11:00
Route:
-
Virchowstr., Gelsenkirchen
-
Marienhospital Gelsenkirchen, Gelsenkirchen 07:58:00
-
Junkerweg, Gelsenkirchen 08:00:00
-
Rheinelbestr., Gelsenkirchen 08:01:00
-
Neustadtplatz, Gelsenkirchen 08:02:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 08:05:00
Route:
-
Virchowstr., Gelsenkirchen
-
Halfmannsweg, Gelsenkirchen 08:40:00
-
Humboldtstr., Gelsenkirchen 08:41:00
-
Frobeniusstr., Gelsenkirchen 08:42:00
-
Nattmannsweg, Gelsenkirchen 08:43:00
-
Rüggenberg, Bochum 08:44:00
-
Leithe Gelsenkirchener Str., Bochum 08:45:00
-
Hohensteinstr., Bochum 08:46:00
-
Leithestr., Bochum 08:47:00
-
Bogenstr., Bochum 08:48:00
-
Gertrudisplatz, Bochum 08:50:00
-
Freiheitstr., Bochum 08:52:00
-
August-Bebel-Platz, Bochum 08:53:00
-
Stadthalle, Bochum 08:54:00
-
Wattenscheid Bahnhof, Bochum 08:56:00
-
Wilhelm-Leithe-Weg, Bochum 08:57:00
-
Lohackerstr., Bochum 08:57:00
-
Ridderstr., Bochum 08:58:00
-
Höntrop Kirche, Bochum 09:00:00
-
Höntrop S-Bahnhof, Bochum 09:02:00
-
Mattenburg, Bochum 09:03:00
-
Horneburg, Bochum 09:04:00
-
Gerdes Feld, Bochum 09:05:00
-
Elchweg, Bochum 09:06:00
-
Rembrandtweg, Bochum 09:09:00
-
Zilleweg, Bochum 09:11:00
Route:
-
Virchowstr., Gelsenkirchen
-
Marienhospital Gelsenkirchen, Gelsenkirchen 08:58:00
-
Junkerweg, Gelsenkirchen 09:00:00
-
Rheinelbestr., Gelsenkirchen 09:01:00
-
Neustadtplatz, Gelsenkirchen 09:02:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 09:05:00