Haltestelle Schweidnitzer Str. in Gelsenkirchen
Surkampstrasse ,
45891Gelsenkirchen
The next departure is direction Buer Rathaus, Gelsenkirchen.
Route:
-
Schweidnitzer Str., Gelsenkirchen
-
Schloß Berge, Gelsenkirchen 09:21:00
-
Buer Bergmannsheil/Scharenweg, Gelsenkirchen 09:23:00
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen 09:26:00
Route:
-
Schweidnitzer Str., Gelsenkirchen
-
Am Fettingkotten, Gelsenkirchen 09:48:00
-
Pottenort, Gelsenkirchen 09:49:00
-
Lindemannsweg, Gelsenkirchen 09:50:00
-
Sport-Paradies, Gelsenkirchen 09:52:00
-
Adenauerallee, Gelsenkirchen 09:53:00
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 09:53:00
-
Im Sundern, Gelsenkirchen 09:55:00
-
Freiligrathstr., Gelsenkirchen 09:56:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 09:58:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 09:59:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 10:00:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 10:02:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 10:04:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 10:06:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 10:07:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 10:10:00
Route:
-
Schweidnitzer Str., Gelsenkirchen
-
Schloß Berge, Gelsenkirchen 10:21:00
-
Buer Bergmannsheil/Scharenweg, Gelsenkirchen 10:23:00
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen 10:26:00
Route:
-
Schweidnitzer Str., Gelsenkirchen
-
Am Fettingkotten, Gelsenkirchen 10:48:00
-
Pottenort, Gelsenkirchen 10:49:00
-
Lindemannsweg, Gelsenkirchen 10:50:00
-
Sport-Paradies, Gelsenkirchen 10:52:00
-
Adenauerallee, Gelsenkirchen 10:53:00
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 10:53:00
-
Im Sundern, Gelsenkirchen 10:55:00
-
Freiligrathstr., Gelsenkirchen 10:56:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 10:58:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 10:59:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 11:00:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 11:02:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 11:04:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 11:06:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 11:07:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 11:10:00
Route:
-
Schweidnitzer Str., Gelsenkirchen
-
Schloß Berge, Gelsenkirchen 11:21:00
-
Buer Bergmannsheil/Scharenweg, Gelsenkirchen 11:23:00
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen 11:26:00
Route:
-
Schweidnitzer Str., Gelsenkirchen
-
Am Fettingkotten, Gelsenkirchen 11:48:00
-
Pottenort, Gelsenkirchen 11:49:00
-
Lindemannsweg, Gelsenkirchen 11:50:00
-
Sport-Paradies, Gelsenkirchen 11:52:00
-
Adenauerallee, Gelsenkirchen 11:53:00
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 11:53:00
-
Im Sundern, Gelsenkirchen 11:55:00
-
Freiligrathstr., Gelsenkirchen 11:56:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 11:58:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 11:59:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 12:00:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 12:02:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 12:04:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 12:06:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 12:07:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 12:10:00