Haltestelle Schloß Horst in Gelsenkirchen
Schmalhorststrasse 1,
45899Gelsenkirchen
The next departure is direction Buerer Str., Gelsenkirchen.
Route:
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 15:38:00
Route:
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen
-
Essener Str., Gelsenkirchen 15:37:00
Route:
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen
-
Fischerstr., Gelsenkirchen 15:40:00
-
Alte Landstr., Essen (Ruhr) 15:42:00
-
Boyer Str., Essen (Ruhr) 15:43:00
-
Arenbergstr., Essen (Ruhr) 15:44:00
-
Heßlerstr., Essen (Ruhr) 15:46:00
-
II.Schichtstr., Essen (Ruhr) 15:48:00
-
Karlsplatz, Essen (Ruhr) 15:49:00
-
Altenessen Mitte, Essen (Ruhr) 15:50:00
-
K.-Wilhelm-Park, Essen (Ruhr) 15:51:00
-
Altenessen Bahnhof, Essen (Ruhr) 15:52:00
-
Bäuminghausstr., Essen (Ruhr) 15:53:00
-
Bamlerstr., Essen (Ruhr) 15:54:00
-
Universität Essen, Essen (Ruhr) 15:56:00
-
Berliner Platz, Essen (Ruhr) 15:57:00
-
Hirschlandplatz, Essen (Ruhr) 15:58:00
-
Hauptbahnhof (U Gleis 2+4), Essen (Ruhr) 16:00:00
-
Philharmonie, Essen (Ruhr) 16:01:00
-
Rüttenscheider Stern, Essen (Ruhr) 16:03:00
-
Martinstr., Essen (Ruhr) 16:04:00
-
Messe Ost/Gruga, Essen (Ruhr) 16:05:00
-
Messe West-Süd/Gruga, Essen (Ruhr) 16:06:00
Route:
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 15:41:00
Route:
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 15:45:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 15:47:00
-
Hügelstr., Gelsenkirchen 15:48:00
-
Pannschoppenstr., Gelsenkirchen 15:49:00
-
Buer Südbahnhof, Gelsenkirchen 15:50:00
-
Adlerstr., Gelsenkirchen 15:51:00
-
Braukämperstr., Gelsenkirchen 15:52:00
-
Emil-Zimmermann-Allee, Gelsenkirchen 15:53:00
-
Lohmühlenstr., Gelsenkirchen 15:54:00
-
Hugostr., Gelsenkirchen 15:55:00
-
Zeche Hugo, Gelsenkirchen 15:56:00
-
Vinckestr., Gelsenkirchen 15:58:00
-
Hagenstr., Gelsenkirchen 15:59:00
-
Buer Rathaus/Kunstmuseum, Gelsenkirchen 16:00:00
-
Erlestr., Gelsenkirchen 16:03:00
-
Hermann-Löns-Str., Gelsenkirchen 16:05:00
-
Haunerfeldstr., Gelsenkirchen 16:06:00
-
Middelicher Str., Gelsenkirchen 16:07:00
-
Breite Str., Gelsenkirchen 16:08:00
-
Erle Krankenhaus, Gelsenkirchen 16:09:00
-
Erle Post, Gelsenkirchen 16:10:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 16:11:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 16:13:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 16:14:00
-
ZOOM Erlebniswelt, Gelsenkirchen 16:18:00
-
Trinenkamp, Gelsenkirchen 16:20:00
-
Bergwerk Consolidation, Gelsenkirchen 16:21:00
-
Bismarckstr., Gelsenkirchen 16:22:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 16:23:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 16:24:00
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 16:25:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 16:27:00
Route:
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen
-
Essener Str., Gelsenkirchen 15:52:00