Haltestelle Schloß Horst in Gelsenkirchen
Schmalhorststrasse 1,
45899Gelsenkirchen
The next departure is direction Hauptbahnhof, Gelsenkirchen.
Route:
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 13:06:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 13:08:00
-
Hügelstr., Gelsenkirchen 13:09:00
-
Pannschoppenstr., Gelsenkirchen 13:10:00
-
Buer Südbahnhof, Gelsenkirchen 13:12:00
-
Adlerstr., Gelsenkirchen 13:13:00
-
Braukämperstr., Gelsenkirchen 13:14:00
-
Emil-Zimmermann-Allee, Gelsenkirchen 13:15:00
-
Lohmühlenstr., Gelsenkirchen 13:16:00
-
Hugostr., Gelsenkirchen 13:17:00
-
Zeche Hugo, Gelsenkirchen 13:18:00
-
Vinckestr., Gelsenkirchen 13:20:00
-
Hagenstr., Gelsenkirchen 13:21:00
-
Buer Rathaus/Kunstmuseum, Gelsenkirchen 13:22:00
-
Erlestr., Gelsenkirchen 13:25:00
-
Hermann-Löns-Str., Gelsenkirchen 13:27:00
-
Haunerfeldstr., Gelsenkirchen 13:28:00
-
Middelicher Str., Gelsenkirchen 13:29:00
-
Breite Str., Gelsenkirchen 13:31:00
-
Erle Krankenhaus, Gelsenkirchen 13:32:00
-
Erle Post, Gelsenkirchen 13:33:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 13:34:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 13:36:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 13:37:00
-
ZOOM Erlebniswelt, Gelsenkirchen 13:41:00
-
Trinenkamp, Gelsenkirchen 13:43:00
-
Bergwerk Consolidation, Gelsenkirchen 13:44:00
-
Bismarckstr., Gelsenkirchen 13:45:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 13:46:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 13:48:00
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 13:49:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 13:51:00
Route:
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 13:05:00
Route:
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen
-
Markenstr., Gelsenkirchen 13:07:00
-
Nordsternpark, Gelsenkirchen 13:08:00
-
Kranefeldstr., Gelsenkirchen 13:09:00
-
Krokuswinkel, Gelsenkirchen 13:10:00
-
Rhein-Herne-Kanal, Gelsenkirchen 13:11:00
-
Landschaftspark Heßler, Gelsenkirchen 13:13:00
-
Lohebleckstr., Gelsenkirchen 13:14:00
-
Melanchthonstr., Gelsenkirchen 13:15:00
-
Jahnplatz, Gelsenkirchen 13:16:00
-
Lerckenshof, Gelsenkirchen 13:18:00
-
Haldenstr., Gelsenkirchen 13:19:00
-
Gartenkamp, Gelsenkirchen 13:20:00
-
Küppersbuschstr., Gelsenkirchen 13:22:00
-
Herzogstr., Gelsenkirchen 13:24:00
-
Idastr., Gelsenkirchen 13:25:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 13:28:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 13:31:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 13:32:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 13:34:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 13:36:00
-
Feuerwache, Gelsenkirchen 13:40:00
-
Almastr., Gelsenkirchen 13:43:00
-
Bergmannstr., Gelsenkirchen 13:44:00
-
Lazarettstr., Gelsenkirchen 13:46:00
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 13:48:00
-
Nikolaus-Groß-Str., Gelsenkirchen 13:49:00
-
Südfriedhof, Gelsenkirchen 13:50:00
-
Birkenfeldstr., Bochum 13:51:00
-
Ulrichstr., Bochum 13:53:00
Route:
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen
-
Fischerstr., Gelsenkirchen 13:09:00
-
Alte Landstr., Essen (Ruhr) 13:11:00
-
Boyer Str., Essen (Ruhr) 13:12:00
-
Arenbergstr., Essen (Ruhr) 13:13:00
-
Heßlerstr., Essen (Ruhr) 13:15:00
-
II.Schichtstr., Essen (Ruhr) 13:17:00
-
Karlsplatz, Essen (Ruhr) 13:18:00
-
Altenessen Mitte, Essen (Ruhr) 13:19:00
-
K.-Wilhelm-Park, Essen (Ruhr) 13:20:00
-
Altenessen Bahnhof, Essen (Ruhr) 13:21:00
-
Bäuminghausstr., Essen (Ruhr) 13:22:00
-
Bamlerstr., Essen (Ruhr) 13:23:00
-
Universität Essen, Essen (Ruhr) 13:25:00
-
Berliner Platz, Essen (Ruhr) 13:26:00
-
Hirschlandplatz, Essen (Ruhr) 13:27:00
-
Hauptbahnhof (U Gleis 2+4), Essen (Ruhr) 13:29:00
-
Philharmonie, Essen (Ruhr) 13:30:00
-
Rüttenscheider Stern, Essen (Ruhr) 13:32:00
-
Martinstr., Essen (Ruhr) 13:33:00
-
Messe Ost/Gruga, Essen (Ruhr) 13:34:00
-
Messe West-Süd/Gruga, Essen (Ruhr) 13:35:00
Route:
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 13:11:00
Route:
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen
-
Essener Str., Gelsenkirchen 13:10:00