Haltestelle Schloß Horst in Gelsenkirchen
Schmalhorststrasse 1,
45899Gelsenkirchen
The next departure is direction Hauptbahnhof, Gelsenkirchen.
Route:
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 08:15:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 08:17:00
-
Hügelstr., Gelsenkirchen 08:18:00
-
Pannschoppenstr., Gelsenkirchen 08:19:00
-
Buer Südbahnhof, Gelsenkirchen 08:20:00
-
Adlerstr., Gelsenkirchen 08:21:00
-
Braukämperstr., Gelsenkirchen 08:22:00
-
Emil-Zimmermann-Allee, Gelsenkirchen 08:23:00
-
Lohmühlenstr., Gelsenkirchen 08:24:00
-
Hugostr., Gelsenkirchen 08:25:00
-
Zeche Hugo, Gelsenkirchen 08:26:00
-
Vinckestr., Gelsenkirchen 08:28:00
-
Hagenstr., Gelsenkirchen 08:29:00
-
Buer Rathaus/Kunstmuseum, Gelsenkirchen 08:30:00
-
Erlestr., Gelsenkirchen 08:33:00
-
Hermann-Löns-Str., Gelsenkirchen 08:35:00
-
Haunerfeldstr., Gelsenkirchen 08:36:00
-
Middelicher Str., Gelsenkirchen 08:37:00
-
Breite Str., Gelsenkirchen 08:38:00
-
Erle Krankenhaus, Gelsenkirchen 08:39:00
-
Erle Post, Gelsenkirchen 08:40:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 08:41:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 08:43:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 08:44:00
-
ZOOM Erlebniswelt, Gelsenkirchen 08:48:00
-
Trinenkamp, Gelsenkirchen 08:50:00
-
Bergwerk Consolidation, Gelsenkirchen 08:51:00
-
Bismarckstr., Gelsenkirchen 08:52:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 08:53:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 08:54:00
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 08:55:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 08:57:00
Route:
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 08:23:00
Route:
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen
-
Essener Str., Gelsenkirchen 08:22:00
Route:
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 08:22:00
Route:
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen
-
Essener Str., Gelsenkirchen 08:23:00
-
Brauck-/Roßheidestr., Gladbeck 08:24:00
-
Hartmannshof, Gladbeck 08:25:00
-
In Boymannsheide, Bottrop 08:27:00
-
Am Jugendkombihaus, Bottrop 08:29:00
-
Baukelstr., Bottrop 08:30:00
-
Boyer Markt, Bottrop 08:31:00
-
Boy Bahnhof, Bottrop 08:33:00
-
Fortsetzungstr., Bottrop 08:34:00
-
Arenberg Fortsetzung, Bottrop 08:35:00
-
Siemensstr., Bottrop 08:36:00
-
Düppelstr., Bottrop 08:37:00
-
Ostring, Bottrop 08:38:00
-
Janusz-Korczak-Gesamtschule, Bottrop 08:40:00
-
Fr.-Ebert-/Horster Str., Bottrop 08:41:00
-
ZOB Berliner Platz, Bottrop 08:42:00
Route:
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen
-
Essener Str., Gelsenkirchen 08:25:00
-
Marie-Juchacz-Weg, Gelsenkirchen 08:27:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 08:29:00
-
Fischerstr., Gelsenkirchen 08:30:00
-
Harthorststr., Gelsenkirchen 08:31:00
-
Karnaper Str., Gelsenkirchen 08:32:00
-
Marienfriedstr., Gelsenkirchen 08:33:00
-
Sandstr., Gelsenkirchen 08:34:00
-
Laurentiusstr., Gelsenkirchen 08:35:00
-
Lucasstr., Gelsenkirchen 08:36:00