Haltestelle Schloß Horst in Gelsenkirchen
Schmalhorststrasse 1,
45899Gelsenkirchen
The next departure is direction Essener Str., Gelsenkirchen.
Route:
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen
-
Essener Str., Gelsenkirchen 10:40:00
Route:
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 10:45:00
Route:
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen
-
Essener Str., Gelsenkirchen 10:48:00
Route:
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen
-
Markenstr., Gelsenkirchen 10:49:00
-
Nordsternpark, Gelsenkirchen 10:50:00
-
Kranefeldstr., Gelsenkirchen 10:51:00
-
Krokuswinkel, Gelsenkirchen 10:52:00
-
Rhein-Herne-Kanal, Gelsenkirchen 10:53:00
-
Landschaftspark Heßler, Gelsenkirchen 10:55:00
-
Lohebleckstr., Gelsenkirchen 10:56:00
-
Melanchthonstr., Gelsenkirchen 10:57:00
-
Jahnplatz, Gelsenkirchen 10:58:00
-
Lerckenshof, Gelsenkirchen 11:00:00
-
Haldenstr., Gelsenkirchen 11:01:00
-
Gartenkamp, Gelsenkirchen 11:02:00
-
Küppersbuschstr., Gelsenkirchen 11:04:00
-
Herzogstr., Gelsenkirchen 11:06:00
-
Idastr., Gelsenkirchen 11:07:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 11:09:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 11:11:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 11:12:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 11:15:00
-
Feuerwache, Gelsenkirchen 11:20:00
-
Almastr., Gelsenkirchen 11:23:00
-
Bergmannstr., Gelsenkirchen 11:24:00
-
Lazarettstr., Gelsenkirchen 11:26:00
-
Ückendorfer Platz, Gelsenkirchen 11:28:00
-
Nikolaus-Groß-Str., Gelsenkirchen 11:29:00
-
Südfriedhof, Gelsenkirchen 11:30:00
-
Birkenfeldstr., Bochum 11:31:00
-
Ulrichstr., Bochum 11:33:00
Route:
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen
-
Fischerstr., Gelsenkirchen 10:49:00
-
Alte Landstr., Essen (Ruhr) 10:51:00
-
Boyer Str., Essen (Ruhr) 10:52:00
-
Arenbergstr., Essen (Ruhr) 10:53:00
-
Heßlerstr., Essen (Ruhr) 10:55:00
-
II.Schichtstr., Essen (Ruhr) 10:57:00
-
Karlsplatz, Essen (Ruhr) 10:58:00
-
Altenessen Mitte, Essen (Ruhr) 10:59:00
-
K.-Wilhelm-Park, Essen (Ruhr) 11:00:00
-
Altenessen Bahnhof, Essen (Ruhr) 11:01:00
-
Bäuminghausstr., Essen (Ruhr) 11:02:00
-
Bamlerstr., Essen (Ruhr) 11:03:00
-
Universität Essen, Essen (Ruhr) 11:05:00
-
Berliner Platz, Essen (Ruhr) 11:06:00
-
Hirschlandplatz, Essen (Ruhr) 11:07:00
-
Hauptbahnhof (U Gleis 2+4), Essen (Ruhr) 11:09:00
-
Philharmonie, Essen (Ruhr) 11:10:00
-
Rüttenscheider Stern, Essen (Ruhr) 11:12:00
-
Martinstr., Essen (Ruhr) 11:13:00
-
Messe Ost/Gruga, Essen (Ruhr) 11:14:00
-
Messe West-Süd/Gruga, Essen (Ruhr) 11:15:00
Route:
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 10:51:00