Haltestelle Schemannstr. in Gelsenkirchen
Steeler Strasse 98,
45884Gelsenkirchen
The next departure is direction Landschede, Gelsenkirchen.
Route:
-
Schemannstr., Gelsenkirchen
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 13:42:00
-
Braukloh, Gelsenkirchen 13:43:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 13:44:00
Route:
-
Schemannstr., Gelsenkirchen
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 13:52:00
-
Schonnebecker Str., Gelsenkirchen 13:53:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 13:55:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 13:56:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 13:57:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 13:58:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 14:01:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 14:03:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 14:06:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 14:09:00
-
Ricarda-Huch-Gymnasium, Gelsenkirchen 14:11:00
-
Bulmker Kirche, Gelsenkirchen 14:12:00
-
Hohenstaufenallee, Gelsenkirchen 14:13:00
-
Oskarstr., Gelsenkirchen 14:14:00
-
Cheruskerstr., Gelsenkirchen 14:16:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 14:17:00
-
Preußenstr., Gelsenkirchen 14:18:00
-
Friedrichstr., Herne 14:19:00
-
Steinbergstr., Herne 14:20:00
-
Bickernstr., Herne 14:23:00
-
Am Rottfeld, Herne 14:24:00
-
Gerichtsstr., Herne 14:26:00
-
Am Buschmannshof, Herne 14:28:00
-
Wanne-Eickel Hauptbahnhof, Herne 14:31:00
-
Antonstr., Herne 14:33:00
-
Scharpwinkelring, Herne 14:34:00
-
Corneliusstr., Herne 14:35:00
-
Herforder Str., Herne 14:37:00
-
Dorstener Str., Herne 14:39:00
-
Drosselweg, Herne 14:40:00
Route:
-
Schemannstr., Gelsenkirchen
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 13:54:00
-
Rotthausen, Gelsenkirchen 13:56:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 13:57:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 13:58:00
-
Wembkenstr., Gelsenkirchen 14:00:00
-
Mühlenbruchstr., Gelsenkirchen 14:00:00
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 14:02:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 14:06:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 14:08:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 14:10:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 14:12:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 14:14:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 14:15:00
-
Münchener Str., Gelsenkirchen 14:16:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 14:18:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 14:20:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 14:21:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 14:22:00
-
TÜV, Gelsenkirchen 14:24:00
-
Maybachstr., Gelsenkirchen 14:26:00
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen 14:28:00
-
Sport-Paradies, Gelsenkirchen 14:30:00
-
Lehenstr., Gelsenkirchen 14:31:00
-
Pannhütte, Gelsenkirchen 14:32:00
-
Heistr., Gelsenkirchen 14:33:00
-
Marktstr./Darler Heide, Gelsenkirchen 14:35:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 14:35:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 14:36:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 14:38:00
-
Lembecker Str., Gelsenkirchen 14:40:00
-
Herzfelder Str., Gelsenkirchen 14:41:00
-
Burgsteinfurter Str., Gelsenkirchen 14:42:00
-
Warendorfer Str., Gelsenkirchen 14:43:00
-
Ahornstr., Gelsenkirchen 14:43:00
-
Dennewitzstr., Gelsenkirchen 14:44:00
-
Waterloostr., Gelsenkirchen 14:45:00
-
Luisenstr., Gelsenkirchen 14:46:00
-
Kreuzstr., Gelsenkirchen 14:47:00
-
Am Markt, Gelsenkirchen 14:49:00
-
Eichenstr., Gelsenkirchen 14:50:00
-
Kirschblütenweg, Gelsenkirchen 14:52:00
Route:
-
Schemannstr., Gelsenkirchen
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 13:56:00
-
Schonnebecker Str., Gelsenkirchen 13:57:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 13:58:00
-
Hördeweg, Gelsenkirchen 14:00:00
-
Schwarzmühlenstr., Gelsenkirchen 14:01:00
-
Hans-Böckler-Allee, Gelsenkirchen 14:03:00
-
Holbeinstr., Gelsenkirchen 14:04:00
-
Feldmarkstr., Gelsenkirchen 14:05:00
-
Overwegstr., Gelsenkirchen 14:06:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 14:08:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 14:09:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 14:12:00
Route:
-
Schemannstr., Gelsenkirchen
-
Hilgenboomstr., Gelsenkirchen 13:56:00
-
Saarbrücker Str., Gelsenkirchen 13:57:00
-
Grenze Schonnebeck, Gelsenkirchen 13:58:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 13:59:00
Route:
-
Schemannstr., Gelsenkirchen
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 14:02:00
-
Braukloh, Gelsenkirchen 14:03:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 14:04:00