Haltestelle Rosenstr. in Gelsenkirchen
Rosenstrasse 1,
45899Gelsenkirchen
The next departure is direction Lucasstr., Gelsenkirchen.
Route:
-
Rosenstr., Gelsenkirchen
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 08:21:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 08:21:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 08:22:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 08:24:00
-
Essener Str., Gelsenkirchen 08:25:00
-
Marie-Juchacz-Weg, Gelsenkirchen 08:27:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 08:29:00
-
Fischerstr., Gelsenkirchen 08:30:00
-
Harthorststr., Gelsenkirchen 08:31:00
-
Karnaper Str., Gelsenkirchen 08:32:00
-
Marienfriedstr., Gelsenkirchen 08:33:00
-
Sandstr., Gelsenkirchen 08:34:00
-
Laurentiusstr., Gelsenkirchen 08:35:00
-
Lucasstr., Gelsenkirchen 08:36:00
Route:
-
Rosenstr., Gelsenkirchen
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 08:29:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 08:30:00
Route:
-
Rosenstr., Gelsenkirchen
-
Nelkenstr. Hst.1, Gladbeck 08:37:00
-
Veilchenstr., Gladbeck 08:38:00
-
Blindschacht, Gelsenkirchen 08:39:00
-
Büskenweg, Gladbeck 08:40:00
-
Vehrenbergstr., Gladbeck 08:42:00
-
Stettiner Str., Gladbeck 08:43:00
-
Gertrudstr., Gladbeck 08:44:00
-
Klarastr., Gladbeck 08:44:00
-
Schrebergarten, Gladbeck 08:46:00
-
Hürkamp, Gladbeck 08:47:00
-
Feldstr., Gladbeck 08:48:00
-
Görlitzer Str., Gladbeck 08:48:00
-
Wielandstraße, Gladbeck 08:49:00
-
Waldenburger Str., Gladbeck 08:49:00
-
Erlengrund, Gladbeck 08:50:00
-
Bramsfeld, Gladbeck 08:51:00
-
Ringeldorfer Str., Gladbeck 08:52:00
-
Roter Turm, Gladbeck 08:53:00
-
Oberhof, Gladbeck 08:55:00
Route:
-
Rosenstr., Gelsenkirchen
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 08:57:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 08:58:00
Route:
-
Rosenstr., Gelsenkirchen
-
Nelkenstr. Hst.2, Gladbeck 09:02:00
-
Otto-Hue-Str., Gelsenkirchen 09:03:00
-
Giebelstr., Gelsenkirchen 09:04:00
-
Kampstr., Gelsenkirchen 09:04:00
-
Nottkampstr., Gelsenkirchen 09:06:00
-
Schaffrathstr., Gelsenkirchen 09:07:00
-
Hegerothsweg, Gelsenkirchen 09:08:00
-
Stegemannsweg, Gelsenkirchen 09:09:00
-
Neidenburger Str./WH, Gelsenkirchen 09:10:00
-
Düppelstr., Gelsenkirchen 09:11:00
-
Röckstr., Gelsenkirchen 09:11:00
-
Wörthstr., Gelsenkirchen 09:12:00
-
Hagenstr., Gelsenkirchen 09:14:00
-
Hölscherstr., Gelsenkirchen 09:15:00
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen 09:17:00
Route:
-
Rosenstr., Gelsenkirchen
-
Nelkenstr. Hst.3, Gladbeck 09:05:00
-
Greifswalder Str., Gladbeck 09:06:00
-
Petruskirche, Gladbeck 09:06:00
-
Sauerländer Str., Gladbeck 09:07:00
-
Rosenhügel Markt, Gladbeck 09:08:00
-
Münsterländer Str., Gladbeck 09:09:00
-
Boystr., Gladbeck 09:10:00
-
Stettiner Str., Gladbeck 09:11:00
-
Gertrudstr., Gladbeck 09:12:00
-
Klarastr., Gladbeck 09:12:00
-
Im Linnerott, Gladbeck 09:13:00
-
Butendorfer Str., Gladbeck 09:14:00
-
Allmannstr., Gladbeck 09:15:00
-
Ringeldorfer Str., Gladbeck 09:16:00
-
Roter Turm, Gladbeck 09:17:00
-
Oberhof, Gladbeck 09:19:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 09:23:00
-
Herderstr., Gladbeck 09:28:00
-
Hermannstr., Gladbeck 09:28:00
-
Westbahnhof, Gladbeck 09:29:00
-
Musikschule, Gladbeck 09:30:00
-
Hegestr., Gladbeck 09:31:00
-
Kurt-Schumacher-Str., Gladbeck 09:32:00
-
Rentfort Markt, Gladbeck 09:33:00
-
Fritz-Erler-Str., Gladbeck 09:33:00
-
Berliner Str., Gladbeck 09:34:00
-
Meinenkamp, Gladbeck 09:35:00
-
Martin-Luther-Kirche, Gladbeck 09:36:00
-
St.-Joseph-Kirche, Gladbeck 09:37:00
-
Ziegeleistr., Gladbeck 09:38:00
-
Lottenstr., Gladbeck 09:40:00