Haltestelle Rosenstr. in Gelsenkirchen
Rosenstrasse 1,
45899Gelsenkirchen
The next departure is direction Buer Rathaus, Gelsenkirchen.
Route:
-
Rosenstr., Gelsenkirchen
-
Nelkenstr. Hst.2, Gladbeck 16:04:00
-
Otto-Hue-Str., Gelsenkirchen 16:05:00
-
Giebelstr., Gelsenkirchen 16:05:00
-
Kampstr., Gelsenkirchen 16:06:00
-
Nottkampstr., Gelsenkirchen 16:08:00
-
Schaffrathstr., Gelsenkirchen 16:09:00
-
Hegerothsweg, Gelsenkirchen 16:10:00
-
Stegemannsweg, Gelsenkirchen 16:12:00
-
Neidenburger Str./WH, Gelsenkirchen 16:13:00
-
Düppelstr., Gelsenkirchen 16:14:00
-
Röckstr., Gelsenkirchen 16:15:00
-
Wörthstr., Gelsenkirchen 16:16:00
-
Hagenstr., Gelsenkirchen 16:17:00
-
Hölscherstr., Gelsenkirchen 16:19:00
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen 16:21:00
Route:
-
Rosenstr., Gelsenkirchen
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 16:06:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 16:08:00
Route:
-
Rosenstr., Gelsenkirchen
-
Nelkenstr. Hst.3, Gladbeck 16:06:00
-
Greifswalder Str., Gladbeck 16:07:00
-
Petruskirche, Gladbeck 16:07:00
-
Sauerländer Str., Gladbeck 16:08:00
-
Rosenhügel Markt, Gladbeck 16:09:00
-
Münsterländer Str., Gladbeck 16:10:00
-
Boystr., Gladbeck 16:11:00
-
Stettiner Str., Gladbeck 16:11:00
-
Gertrudstr., Gladbeck 16:12:00
-
Klarastr., Gladbeck 16:13:00
-
Im Linnerott, Gladbeck 16:14:00
-
Butendorfer Str., Gladbeck 16:15:00
-
Allmannstr., Gladbeck 16:16:00
-
Ringeldorfer Str., Gladbeck 16:17:00
-
Roter Turm, Gladbeck 16:18:00
-
Oberhof, Gladbeck 16:20:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 16:24:00
-
Herderstr., Gladbeck 16:29:00
-
Hermannstr., Gladbeck 16:30:00
-
Westbahnhof, Gladbeck 16:32:00
-
Musikschule, Gladbeck 16:33:00
-
Hegestr., Gladbeck 16:35:00
-
Kurt-Schumacher-Str., Gladbeck 16:35:00
-
Rentfort Markt, Gladbeck 16:36:00
-
Fritz-Erler-Str., Gladbeck 16:36:00
-
Berliner Str., Gladbeck 16:37:00
-
Meinenkamp, Gladbeck 16:39:00
-
Martin-Luther-Kirche, Gladbeck 16:40:00
-
St.-Joseph-Kirche, Gladbeck 16:41:00
-
Ziegeleistr., Gladbeck 16:42:00
-
Lottenstr., Gladbeck 16:44:00
-
Innovationszentrum, Gladbeck 16:46:00
-
Gewerbepark Wiesenbusch, Gladbeck 16:48:00
Route:
-
Rosenstr., Gelsenkirchen
-
Nelkenstr. Hst.1, Gladbeck 16:06:00
-
Veilchenstr., Gladbeck 16:07:00
-
Blindschacht, Gelsenkirchen 16:08:00
-
Büskenweg, Gladbeck 16:09:00
-
Vehrenbergstr., Gladbeck 16:11:00
-
Stettiner Str., Gladbeck 16:12:00
-
Gertrudstr., Gladbeck 16:13:00
-
Klarastr., Gladbeck 16:14:00
-
Schrebergarten, Gladbeck 16:16:00
-
Hürkamp, Gladbeck 16:17:00
-
Feldstr., Gladbeck 16:18:00
-
Görlitzer Str., Gladbeck 16:18:00
-
Wielandstraße, Gladbeck 16:19:00
-
Waldenburger Str., Gladbeck 16:19:00
-
Erlengrund, Gladbeck 16:20:00
-
Bramsfeld, Gladbeck 16:21:00
-
Ringeldorfer Str., Gladbeck 16:22:00
-
Roter Turm, Gladbeck 16:23:00
-
Oberhof, Gladbeck 16:25:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 16:30:00
-
Hölderlinstr., Gladbeck 16:31:00
-
Talstr., Gladbeck 16:31:00
-
Zentralfriedhof, Gladbeck 16:33:00
-
Lange Str., Gladbeck 16:34:00
-
Konrad-Adenauer-Allee, Gladbeck 16:35:00
-
Kotten Nie, Gladbeck 16:36:00
-
Bürgerhaus Ost, Gladbeck 16:37:00
-
Voßstr., Gladbeck 16:38:00
-
Schwedenstr., Gladbeck 16:39:00
-
Scheideweg, Gelsenkirchen 16:40:00
-
Brunnenstr., Gladbeck 16:41:00
-
Zweckel Markt, Gladbeck 16:42:00
-
Bohnekampstr., Gladbeck 16:44:00
-
Schulstraße, Gladbeck 16:45:00
Route:
-
Rosenstr., Gelsenkirchen
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 16:14:00
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 16:14:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 16:16:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 16:18:00
-
Essener Str., Gelsenkirchen 16:18:00
-
Marie-Juchacz-Weg, Gelsenkirchen 16:20:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 16:23:00
-
Fischerstr., Gelsenkirchen 16:24:00
-
Harthorststr., Gelsenkirchen 16:25:00
-
Drosteweg, Gelsenkirchen 16:26:00
-
Marienfriedstr., Gelsenkirchen 16:27:00
-
Sandstr., Gelsenkirchen 16:29:00
-
Laurentiusstr., Gelsenkirchen 16:30:00
-
Lucasstr., Gelsenkirchen 16:30:00
Route:
-
Rosenstr., Gelsenkirchen
-
Nelkenstr. Hst.2, Gladbeck 16:24:00
-
Otto-Hue-Str., Gelsenkirchen 16:25:00
-
Giebelstr., Gelsenkirchen 16:25:00
-
Kampstr., Gelsenkirchen 16:26:00
-
Nottkampstr., Gelsenkirchen 16:28:00
-
Schaffrathstr., Gelsenkirchen 16:29:00
-
Hegerothsweg, Gelsenkirchen 16:30:00
-
Stegemannsweg, Gelsenkirchen 16:32:00
-
Neidenburger Str./WH, Gelsenkirchen 16:33:00
-
Düppelstr., Gelsenkirchen 16:34:00
-
Röckstr., Gelsenkirchen 16:35:00
-
Wörthstr., Gelsenkirchen 16:36:00
-
Hagenstr., Gelsenkirchen 16:37:00
-
Hölscherstr., Gelsenkirchen 16:39:00
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen 16:41:00