Haltestelle Reichenberger Str. in Gelsenkirchen
Wiesmannstrasse ,
45968Gelsenkirchen
The next departure is direction Buerer Str., Gelsenkirchen.
Route:
-
Reichenberger Str., Gelsenkirchen
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 19:53:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 19:55:00
Route:
-
Reichenberger Str., Gelsenkirchen
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 19:55:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 19:58:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 20:00:00
-
Am Bowengarten, Gelsenkirchen 20:02:00
-
Kranefeldstr., Gelsenkirchen 20:04:00
-
Grimmstr., Gelsenkirchen 20:07:00
-
Grimmstr., Gelsenkirchen 20:07:00
-
Lockhofstr., Gelsenkirchen 20:11:00
-
Gewerkenstr., Gelsenkirchen 20:13:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 20:17:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 20:22:00
Route:
-
Reichenberger Str., Gelsenkirchen
-
Hunsrückstr., Gladbeck 20:06:00
-
Münsterländer Str., Gladbeck 20:08:00
-
Sportpark Mottbruch, Gladbeck 20:10:00
-
Helmutstr., Gladbeck 20:11:00
-
Kiebitzheidestr., Gladbeck 20:13:00
-
Marktplatz, Gladbeck 20:15:00
-
Oberhof, Gladbeck 20:17:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 20:20:00
-
Herderstr., Gladbeck 20:25:00
-
Hermannstr., Gladbeck 20:26:00
-
Westbahnhof, Gladbeck 20:28:00
-
Musikschule, Gladbeck 20:29:00
-
Hegestr., Gladbeck 20:30:00
-
Lohstr., Gladbeck 20:31:00
-
Birkenweg, Gladbeck 20:32:00
-
Josefstr., Gladbeck 20:33:00
-
Holtkampstr., Gladbeck 20:34:00
-
Uechtmannstr., Gladbeck 20:35:00
-
Forststr., Bottrop 20:36:00
-
Schlagkamp, Bottrop 20:37:00
-
Dorfheide, Bottrop 20:38:00
-
Oberhofstr., Bottrop 20:39:00
-
Schultenkamp, Bottrop 20:40:00
-
Papenheide, Bottrop 20:41:00
-
Finkenweg, Bottrop 20:42:00
-
Pelsstr., Bottrop 20:43:00
-
Clemens-Hofbauer-Str., Bottrop 20:43:00
-
Jugend-Kloster, Bottrop 20:44:00
-
St.-Antonius-Hospital, Bottrop 20:45:00
-
Schulze-Delitzsch-Str., Bottrop 20:46:00
Route:
-
Reichenberger Str., Gelsenkirchen
-
Hunsrückstr., Gladbeck 20:11:00
-
Münsterländer Str., Gladbeck 20:12:00
-
Boystr., Gladbeck 20:13:00
-
Rethelstr., Gladbeck 20:14:00
-
Sportpark Mottbruch, Gladbeck 20:15:00
-
Helmutstr., Gladbeck 20:16:00
-
Heilig-Kreuz-Kirche, Gladbeck 20:17:00
-
Kiebitzheidestr., Gladbeck 20:18:00
-
Steigerweg, Gladbeck 20:19:00
-
Festplatz, Gladbeck 20:20:00
-
Marktplatz, Gladbeck 20:21:00
-
Oberhof, Gladbeck 20:22:00
-
Goetheplatz, Gladbeck 20:24:00
Route:
-
Reichenberger Str., Gelsenkirchen
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 20:18:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 20:20:00
Route:
-
Reichenberger Str., Gelsenkirchen
-
Kärntener Ring, Gelsenkirchen 20:19:00
-
Buerer Str., Gelsenkirchen 20:20:00
-
Schloß Horst, Gelsenkirchen 20:22:00