Haltestelle Ravenbusch in Gelsenkirchen
Gabelskamp ,
45888Gelsenkirchen
The next departure is direction Konradstr., Gelsenkirchen.
Route:
-
Ravenbusch, Gelsenkirchen
-
Tossehof, Gelsenkirchen 10:57:00
-
Sparkasse Hüllen, Gelsenkirchen 10:58:00
-
Cheruskerstr., Gelsenkirchen 11:00:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 11:01:00
Route:
-
Ravenbusch, Gelsenkirchen
-
Schlagenheide, Gelsenkirchen 11:11:00
-
Grütershof, Gelsenkirchen 11:13:00
-
Kopernikusstr., Gelsenkirchen 11:14:00
-
Sellmannshof, Gelsenkirchen 11:15:00
-
Emmastr., Gelsenkirchen 11:16:00
-
Walpurgisstr., Gelsenkirchen 11:18:00
-
Am Stern, Gelsenkirchen 11:19:00
-
Olgastr., Gelsenkirchen 11:20:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 11:22:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 11:23:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 11:26:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 11:27:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 11:28:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 11:30:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 11:35:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 11:37:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 11:38:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 11:39:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 11:40:00
-
Grüner Weg, Gelsenkirchen 11:41:00
-
Kraspothshöhe, Gelsenkirchen 11:42:00
-
Bonnekampstr., Essen (Ruhr) 11:43:00
-
Huestr., Essen (Ruhr) 11:44:00
-
Ückendorfer Str., Essen (Ruhr) 11:46:00
-
Viermännerhöfe, Essen (Ruhr) 11:47:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 11:50:00
Route:
-
Ravenbusch, Gelsenkirchen
-
Tossehof, Gelsenkirchen 11:17:00
-
Sparkasse Hüllen, Gelsenkirchen 11:18:00
-
Cheruskerstr., Gelsenkirchen 11:20:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 11:21:00
Route:
-
Ravenbusch, Gelsenkirchen
-
Schlagenheide, Gelsenkirchen 11:31:00
-
Grütershof, Gelsenkirchen 11:33:00
-
Kopernikusstr., Gelsenkirchen 11:34:00
-
Sellmannshof, Gelsenkirchen 11:35:00
-
Emmastr., Gelsenkirchen 11:36:00
-
Walpurgisstr., Gelsenkirchen 11:38:00
-
Am Stern, Gelsenkirchen 11:39:00
-
Olgastr., Gelsenkirchen 11:40:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 11:42:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 11:43:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 11:46:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 11:47:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 11:48:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 11:50:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 11:55:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 11:57:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 11:58:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 11:59:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 12:00:00
-
Grüner Weg, Gelsenkirchen 12:01:00
-
Kraspothshöhe, Gelsenkirchen 12:02:00
-
Bonnekampstr., Essen (Ruhr) 12:03:00
-
Huestr., Essen (Ruhr) 12:04:00
-
Ückendorfer Str., Essen (Ruhr) 12:06:00
-
Viermännerhöfe, Essen (Ruhr) 12:07:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 12:10:00
Route:
-
Ravenbusch, Gelsenkirchen
-
Tossehof, Gelsenkirchen 11:37:00
-
Sparkasse Hüllen, Gelsenkirchen 11:38:00
-
Cheruskerstr., Gelsenkirchen 11:40:00
-
Konradstr., Gelsenkirchen 11:41:00
Route:
-
Ravenbusch, Gelsenkirchen
-
Schlagenheide, Gelsenkirchen 11:51:00
-
Grütershof, Gelsenkirchen 11:53:00
-
Kopernikusstr., Gelsenkirchen 11:54:00
-
Sellmannshof, Gelsenkirchen 11:55:00
-
Emmastr., Gelsenkirchen 11:56:00
-
Walpurgisstr., Gelsenkirchen 11:58:00
-
Am Stern, Gelsenkirchen 11:59:00
-
Olgastr., Gelsenkirchen 12:00:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 12:02:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 12:03:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 12:06:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 12:07:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 12:08:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 12:10:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 12:15:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 12:17:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 12:18:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 12:19:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 12:20:00
-
Grüner Weg, Gelsenkirchen 12:21:00
-
Kraspothshöhe, Gelsenkirchen 12:22:00
-
Bonnekampstr., Essen (Ruhr) 12:23:00
-
Huestr., Essen (Ruhr) 12:24:00
-
Ückendorfer Str., Essen (Ruhr) 12:26:00
-
Viermännerhöfe, Essen (Ruhr) 12:27:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 12:30:00