Haltestelle Pumpwerk in Gelsenkirchen
Uechtingstraße,
45891Gelsenkirchen
The next departure is direction Emscherstr., Gelsenkirchen.
Route:
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen
-
Maybachstr., Gelsenkirchen 08:52:00
-
Emscherstr., Gelsenkirchen 08:54:00
Route:
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen
-
Maybachstr., Gelsenkirchen 08:57:00
-
Emscherstr., Gelsenkirchen 08:59:00
-
Hollmannsweg, Gelsenkirchen 09:01:00
-
Schäferstr., Gelsenkirchen 09:02:00
Route:
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen
-
Maybachstr., Gelsenkirchen 08:59:00
-
Emscherstr., Gelsenkirchen 09:01:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 09:03:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 09:05:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 09:06:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 09:08:00
-
Münchener Str., Gelsenkirchen 09:09:00
-
Leipziger Str., Gelsenkirchen 09:11:00
-
Franz-Bielefeld-Str., Gelsenkirchen 09:12:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 09:15:00
-
Kirchstr., Gelsenkirchen 09:16:00
-
Wildenbruchstr., Gelsenkirchen 09:17:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 09:19:00
-
Wiehagen, Gelsenkirchen 09:25:00
-
Mühlenbruchstr., Gelsenkirchen 09:27:00
-
Wembkenstr., Gelsenkirchen 09:27:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 09:29:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 09:30:00
-
Rotthausen, Gelsenkirchen 09:31:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 09:33:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 09:34:00
-
Hilgenboomstr., Gelsenkirchen 09:36:00
-
Saarbrücker Str., Gelsenkirchen 09:37:00
-
Grenze Schonnebeck, Gelsenkirchen 09:38:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 09:39:00
Route:
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen
-
Sport-Paradies, Gelsenkirchen 09:02:00
-
Lindemannsweg, Gelsenkirchen 09:04:00
-
Pottenort, Gelsenkirchen 09:05:00
-
Am Fettingkotten, Gelsenkirchen 09:06:00
-
Schweidnitzer Str., Gelsenkirchen 09:08:00
-
Schloß Berge, Gelsenkirchen 09:10:00
-
Buer Bergmannsheil/Scharenweg, Gelsenkirchen 09:12:00
-
Buer Rathaus, Gelsenkirchen 09:16:00
Route:
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen
-
Im Sundern, Gelsenkirchen 09:09:00
-
Freiligrathstr., Gelsenkirchen 09:11:00
-
In der Luchte, Gelsenkirchen 09:13:00
-
Ernst-Kuzorra-Platz, Gelsenkirchen 09:14:00
-
Schalker Meile, Gelsenkirchen 09:15:00
-
Grillostr., Gelsenkirchen 09:17:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 09:19:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 09:22:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 09:24:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 09:27:00
Route:
-
Pumpwerk, Gelsenkirchen
-
Sport-Paradies, Gelsenkirchen 09:10:00
-
Lehenstr., Gelsenkirchen 09:11:00
-
Pannhütte, Gelsenkirchen 09:12:00
-
Heistr., Gelsenkirchen 09:13:00
-
Marktstr./Darler Heide, Gelsenkirchen 09:15:00
-
Marktstr., Gelsenkirchen 09:15:00
-
Friesenstr., Gelsenkirchen 09:16:00
-
Erle Forsthaus, Gelsenkirchen 09:18:00
-
Lembecker Str., Gelsenkirchen 09:20:00
-
Herzfelder Str., Gelsenkirchen 09:21:00
-
Burgsteinfurter Str., Gelsenkirchen 09:22:00
-
Warendorfer Str., Gelsenkirchen 09:23:00
-
Ahornstr., Gelsenkirchen 09:23:00
-
Dennewitzstr., Gelsenkirchen 09:24:00
-
Waterloostr., Gelsenkirchen 09:25:00
-
Luisenstr., Gelsenkirchen 09:26:00
-
Kreuzstr., Gelsenkirchen 09:27:00
-
Am Markt, Gelsenkirchen 09:29:00
-
Eichenstr., Gelsenkirchen 09:30:00
-
Kirschblütenweg, Gelsenkirchen 09:32:00