Haltestelle Preußenstr. in Gelsenkirchen
Elfriedenstrasse 7,
45888Gelsenkirchen
The next departure is direction Landschede, Gelsenkirchen.
Route:
-
Preußenstr., Gelsenkirchen
-
Konradstr., Gelsenkirchen 10:54:00
-
Cheruskerstr., Gelsenkirchen 10:55:00
-
Oskarstr., Gelsenkirchen 10:57:00
-
Hohenstaufenallee, Gelsenkirchen 10:58:00
-
Bulmker Kirche, Gelsenkirchen 10:59:00
-
Ricarda-Huch-Gymnasium, Gelsenkirchen 11:00:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 11:03:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 11:05:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 11:09:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 11:11:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 11:13:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 11:14:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 11:15:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 11:17:00
-
Schonnebecker Str., Gelsenkirchen 11:18:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 11:19:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 11:20:00
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 11:22:00
-
Braukloh, Gelsenkirchen 11:23:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 11:24:00
Route:
-
Preußenstr., Gelsenkirchen
-
Friedrichstr., Herne 10:58:00
-
Steinbergstr., Herne 10:59:00
-
Bickernstr., Herne 11:02:00
-
Am Rottfeld, Herne 11:03:00
-
Gerichtsstr., Herne 11:05:00
-
Am Buschmannshof, Herne 11:07:00
-
Wanne-Eickel Hauptbahnhof, Herne 11:10:00
-
Antonstr., Herne 11:11:00
-
Scharpwinkelring, Herne 11:12:00
-
Corneliusstr., Herne 11:13:00
-
Herforder Str., Herne 11:15:00
-
Dorstener Str., Herne 11:17:00
-
Drosselweg, Herne 11:18:00
Route:
-
Preußenstr., Gelsenkirchen
-
Konradstr., Gelsenkirchen 11:14:00
-
Cheruskerstr., Gelsenkirchen 11:15:00
-
Oskarstr., Gelsenkirchen 11:17:00
-
Hohenstaufenallee, Gelsenkirchen 11:18:00
-
Bulmker Kirche, Gelsenkirchen 11:19:00
-
Ricarda-Huch-Gymnasium, Gelsenkirchen 11:20:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 11:23:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 11:25:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 11:29:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 11:31:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 11:33:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 11:34:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 11:35:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 11:37:00
-
Schonnebecker Str., Gelsenkirchen 11:38:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 11:39:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 11:40:00
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 11:42:00
-
Braukloh, Gelsenkirchen 11:43:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 11:44:00
Route:
-
Preußenstr., Gelsenkirchen
-
Friedrichstr., Herne 11:18:00
-
Steinbergstr., Herne 11:19:00
-
Bickernstr., Herne 11:22:00
-
Am Rottfeld, Herne 11:23:00
-
Gerichtsstr., Herne 11:25:00
-
Am Buschmannshof, Herne 11:27:00
-
Wanne-Eickel Hauptbahnhof, Herne 11:30:00
-
Antonstr., Herne 11:31:00
-
Scharpwinkelring, Herne 11:32:00
-
Corneliusstr., Herne 11:33:00
-
Herforder Str., Herne 11:35:00
-
Dorstener Str., Herne 11:37:00
-
Drosselweg, Herne 11:38:00
Route:
-
Preußenstr., Gelsenkirchen
-
Konradstr., Gelsenkirchen 11:34:00
-
Cheruskerstr., Gelsenkirchen 11:35:00
-
Oskarstr., Gelsenkirchen 11:37:00
-
Hohenstaufenallee, Gelsenkirchen 11:38:00
-
Bulmker Kirche, Gelsenkirchen 11:39:00
-
Ricarda-Huch-Gymnasium, Gelsenkirchen 11:40:00
-
Grillo-Gymnasium, Gelsenkirchen 11:43:00
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 11:45:00
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 11:49:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 11:51:00
-
Wittekindstr., Gelsenkirchen 11:53:00
-
Gottfriedstr., Gelsenkirchen 11:54:00
-
Schulz-Briesen-Str., Gelsenkirchen 11:55:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 11:57:00
-
Schonnebecker Str., Gelsenkirchen 11:58:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 11:59:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 12:00:00
-
Achternbergstr., Gelsenkirchen 12:02:00
-
Braukloh, Gelsenkirchen 12:03:00
-
Landschede, Gelsenkirchen 12:04:00
Route:
-
Preußenstr., Gelsenkirchen
-
Friedrichstr., Herne 11:38:00
-
Steinbergstr., Herne 11:39:00
-
Bickernstr., Herne 11:42:00
-
Am Rottfeld, Herne 11:43:00
-
Gerichtsstr., Herne 11:45:00
-
Am Buschmannshof, Herne 11:47:00
-
Wanne-Eickel Hauptbahnhof, Herne 11:50:00
-
Antonstr., Herne 11:51:00
-
Scharpwinkelring, Herne 11:52:00
-
Corneliusstr., Herne 11:53:00
-
Herforder Str., Herne 11:55:00
-
Dorstener Str., Herne 11:57:00
-
Drosselweg, Herne 11:58:00