Haltestelle Overwegstr. in Gelsenkirchen
Florastrasse 9,
45881Gelsenkirchen
The next departure is direction Hauptbahnhof, Gelsenkirchen.
Route:
-
Overwegstr., Gelsenkirchen
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 14:19:00
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 14:20:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 14:22:00
Route:
-
Overwegstr., Gelsenkirchen
-
Feldmarkstr., Gelsenkirchen 14:20:00
-
Holbeinstr., Gelsenkirchen 14:21:00
-
Hans-Böckler-Allee, Gelsenkirchen 14:22:00
-
Fürstinnenstr., Gelsenkirchen 14:23:00
-
Revierpark Nienhausen, Gelsenkirchen 14:24:00
-
Trabrennbahn, Gelsenkirchen 14:25:00
-
Triple Z, Essen (Ruhr) 14:27:00
-
Hanielstr., Essen (Ruhr) 14:28:00
-
Katernberger Markt, Essen (Ruhr) 14:30:00
-
Zollverein Nord Bahnhof, Essen (Ruhr) 14:31:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 14:33:00
-
Zollverein, Essen (Ruhr) 14:34:00
-
Kapitelwiese, Essen (Ruhr) 14:35:00
-
Nikolausstr., Essen (Ruhr) 14:36:00
-
Ernestinenstr., Essen (Ruhr) 14:38:00
-
Krankenhaus Stoppenberg, Essen (Ruhr) 14:39:00
-
Herbertshof, Essen (Ruhr) 14:40:00
-
Herzogstr., Essen (Ruhr) 14:42:00
-
Am Freistein, Essen (Ruhr) 14:44:00
-
Viehofer Platz, Essen (Ruhr) 14:45:00
-
Rathaus Essen, Essen (Ruhr) 14:47:00
-
Hauptbahnhof (U Gleis 2+4), Essen (Ruhr) 14:49:00
Route:
-
Overwegstr., Gelsenkirchen
-
Feldmarkstr., Gelsenkirchen 14:24:00
-
Holbeinstr., Gelsenkirchen 14:25:00
-
Hans-Böckler-Allee, Gelsenkirchen 14:27:00
-
Schwarzmühlenstr., Gelsenkirchen 14:28:00
-
Hördeweg, Gelsenkirchen 14:29:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 14:31:00
-
Schonnebecker Str., Gelsenkirchen 14:32:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 14:33:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 14:35:00
-
Mechtenbergstr., Gelsenkirchen 14:36:00
-
Bromberger Str., Gelsenkirchen 14:37:00
-
Am Graffweg, Gelsenkirchen 14:38:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 14:39:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 14:40:00
-
Haus Leithe, Gelsenkirchen 14:41:00
-
Marienhospital Gelsenkirchen, Gelsenkirchen 14:44:00
Route:
-
Overwegstr., Gelsenkirchen
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 14:38:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 14:39:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 14:42:00
Route:
-
Overwegstr., Gelsenkirchen
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 14:39:00
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 14:40:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 14:42:00
Route:
-
Overwegstr., Gelsenkirchen
-
Feldmarkstr., Gelsenkirchen 14:40:00
-
Holbeinstr., Gelsenkirchen 14:41:00
-
Hans-Böckler-Allee, Gelsenkirchen 14:42:00
-
Fürstinnenstr., Gelsenkirchen 14:43:00
-
Revierpark Nienhausen, Gelsenkirchen 14:44:00
-
Trabrennbahn, Gelsenkirchen 14:45:00
-
Triple Z, Essen (Ruhr) 14:47:00
-
Hanielstr., Essen (Ruhr) 14:48:00
-
Katernberger Markt, Essen (Ruhr) 14:50:00
-
Zollverein Nord Bahnhof, Essen (Ruhr) 14:51:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 14:53:00
-
Zollverein, Essen (Ruhr) 14:54:00
-
Kapitelwiese, Essen (Ruhr) 14:55:00
-
Nikolausstr., Essen (Ruhr) 14:56:00
-
Ernestinenstr., Essen (Ruhr) 14:58:00
-
Krankenhaus Stoppenberg, Essen (Ruhr) 14:59:00
-
Herbertshof, Essen (Ruhr) 15:00:00
-
Herzogstr., Essen (Ruhr) 15:02:00
-
Am Freistein, Essen (Ruhr) 15:04:00
-
Viehofer Platz, Essen (Ruhr) 15:05:00
-
Rathaus Essen, Essen (Ruhr) 15:07:00
-
Hauptbahnhof (U Gleis 2+4), Essen (Ruhr) 15:09:00