Haltestelle Overwegstr. in Gelsenkirchen
Florastrasse 9,
45881Gelsenkirchen
The next departure is direction Hauptbahnhof, Gelsenkirchen.
Route:
-
Overwegstr., Gelsenkirchen
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 11:59:00
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 12:00:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 12:02:00
Route:
-
Overwegstr., Gelsenkirchen
-
Feldmarkstr., Gelsenkirchen 12:00:00
-
Holbeinstr., Gelsenkirchen 12:01:00
-
Hans-Böckler-Allee, Gelsenkirchen 12:02:00
-
Fürstinnenstr., Gelsenkirchen 12:03:00
-
Revierpark Nienhausen, Gelsenkirchen 12:04:00
-
Trabrennbahn, Gelsenkirchen 12:05:00
-
Triple Z, Essen (Ruhr) 12:07:00
-
Hanielstr., Essen (Ruhr) 12:08:00
-
Katernberger Markt, Essen (Ruhr) 12:10:00
-
Zollverein Nord Bahnhof, Essen (Ruhr) 12:11:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 12:13:00
-
Zollverein, Essen (Ruhr) 12:14:00
-
Kapitelwiese, Essen (Ruhr) 12:15:00
-
Nikolausstr., Essen (Ruhr) 12:16:00
-
Ernestinenstr., Essen (Ruhr) 12:18:00
-
Krankenhaus Stoppenberg, Essen (Ruhr) 12:19:00
-
Herbertshof, Essen (Ruhr) 12:20:00
-
Herzogstr., Essen (Ruhr) 12:22:00
-
Am Freistein, Essen (Ruhr) 12:24:00
-
Viehofer Platz, Essen (Ruhr) 12:25:00
-
Rathaus Essen, Essen (Ruhr) 12:27:00
-
Hauptbahnhof (U Gleis 2+4), Essen (Ruhr) 12:29:00
Route:
-
Overwegstr., Gelsenkirchen
-
Evangelische Kliniken, Gelsenkirchen 12:08:00
-
Machensplatz, Gelsenkirchen 12:09:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 12:12:00
Route:
-
Overwegstr., Gelsenkirchen
-
Musiktheater, Gelsenkirchen 12:19:00
-
Heinrich-König-Platz, Gelsenkirchen 12:20:00
-
Hauptbahnhof, Gelsenkirchen 12:22:00
Route:
-
Overwegstr., Gelsenkirchen
-
Feldmarkstr., Gelsenkirchen 12:20:00
-
Holbeinstr., Gelsenkirchen 12:21:00
-
Hans-Böckler-Allee, Gelsenkirchen 12:22:00
-
Fürstinnenstr., Gelsenkirchen 12:23:00
-
Revierpark Nienhausen, Gelsenkirchen 12:24:00
-
Trabrennbahn, Gelsenkirchen 12:25:00
-
Triple Z, Essen (Ruhr) 12:27:00
-
Hanielstr., Essen (Ruhr) 12:28:00
-
Katernberger Markt, Essen (Ruhr) 12:30:00
-
Zollverein Nord Bahnhof, Essen (Ruhr) 12:31:00
-
Abzw. Katernberg, Essen (Ruhr) 12:33:00
-
Zollverein, Essen (Ruhr) 12:34:00
-
Kapitelwiese, Essen (Ruhr) 12:35:00
-
Nikolausstr., Essen (Ruhr) 12:36:00
-
Ernestinenstr., Essen (Ruhr) 12:38:00
-
Krankenhaus Stoppenberg, Essen (Ruhr) 12:39:00
-
Herbertshof, Essen (Ruhr) 12:40:00
-
Herzogstr., Essen (Ruhr) 12:42:00
-
Am Freistein, Essen (Ruhr) 12:44:00
-
Viehofer Platz, Essen (Ruhr) 12:45:00
-
Rathaus Essen, Essen (Ruhr) 12:47:00
-
Hauptbahnhof (U Gleis 2+4), Essen (Ruhr) 12:49:00
Route:
-
Overwegstr., Gelsenkirchen
-
Feldmarkstr., Gelsenkirchen 12:24:00
-
Holbeinstr., Gelsenkirchen 12:25:00
-
Hans-Böckler-Allee, Gelsenkirchen 12:27:00
-
Schwarzmühlenstr., Gelsenkirchen 12:28:00
-
Hördeweg, Gelsenkirchen 12:29:00
-
Auf der Reihe, Gelsenkirchen 12:31:00
-
Schonnebecker Str., Gelsenkirchen 12:32:00
-
Karl-Meyer-Str., Gelsenkirchen 12:33:00
-
Schemannstr., Gelsenkirchen 12:35:00
-
Mechtenbergstr., Gelsenkirchen 12:36:00
-
Bromberger Str., Gelsenkirchen 12:37:00
-
Am Graffweg, Gelsenkirchen 12:38:00
-
Brüggemannstr., Gelsenkirchen 12:39:00
-
Wetterstr., Gelsenkirchen 12:40:00
-
Haus Leithe, Gelsenkirchen 12:41:00
-
Marienhospital Gelsenkirchen, Gelsenkirchen 12:44:00